• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    rozbalit záhlaví
    SNOP
    SNOP --- ---
    AIM_FREEMAN: Hehe, to bych si nikdy nepomyslel, ze kdyz se mluvi o prochazeni uchem jehly, mysli se prochazeni zleva doprava :-)
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    KUATO
    KUATO --- ---
    KUATO: vcera me dostala dcera, jak drze odmitla uklidit si po sobe neskutecny bordel na stole, kdyz zkoncila s malovanim vodovkama. vsude kaluze barevne vody, hrsti postrihanych papiru. co by se ona namahala s uklidem. vzdyt ma na to slouhy. zrejme si neuvedomuje, ze i slechticny koncily v minulosti cas od casu s hlavou na spalku a pozdeji v kosiku :o). ovsem podruhe me dostala asi o hodinu pozdeji, kdyz za mnou prisla sama od sebe do chleva, kde jsem zrovna dratkoval ramky pro vcely, ze mi jako bude pomahat, pac to umi, pac to delala uz loni a opravdu tam vydrzela asi pul hodiny velmi samostatne pracovat. tak jsem se zasil vedle do laborky a cetl si. jojo, vim, ze az ji tu jeji hlavicku roztomilou jednou urubnu, ze se mi po ni bude styskat :o).
    EVA_
    EVA_ --- ---
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    Vsechno nejlepsi do noveho roku Vam vsem ;o)
    SNOP
    SNOP --- ---
    EVA_
    EVA_ --- ---
    LESANKA: Ano, ano.:-) A když začnou nemoci...v lednu stačí homeopatie, v květnu dopr..ele pátý antibiotika a v červenci hurá, nemám antidepresiva.
    KUATO
    KUATO --- ---
    Lesanka: jj, mam to podobne. Jeden den mi prijde, ze jsou deti uplne super a vydrzim se jim venovat. Druhy den tak serou, ze bych jim obema palicu urubil :o). Ale samozrejme ted uz je to dobre, clovek uz si zvykl, narozeni prvniho byla mnohem drsnejsi zatezova zkouska :o).
    LESANKA
    LESANKA --- ---
    EVA: na chvilicku je ted prave vlna nahore, jinak po narozeni hlavne prvniho ditete to par let bylo o statusu, ktereho jsem se drzela zuby nehty

    Things to do today:
    1. get up
    2. survive
    3. go back to bed

    a presto jsme s muzem pripominali spis zombie nez lidi. Ale...vsechno pomine....
    LESANKA
    LESANKA --- ---
    SNOP: Jeziiiis to je hezke!!
    Myslim myslenku, kresleni je trosku..ehm...na urovni meho ;-)
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    SNOP: kdybych uměl lhát, řekl bych, že se ti to nepovedlo a že neumíš kreslit:)
    EVA_
    EVA_ --- ---
    SNOP: Mám vedení přes Dálnej východ, takže až teď...pěkný.:-)

    EVA_
    EVA_ --- ---
    LESANKA: To zní jak pohádka. Krásně si to užijte.:-)
    KUATO
    KUATO --- ---
    SNOP: ja myslim, ze je hezke :o)
    EVA_
    EVA_ --- ---
    NATASHA: Sem nenaznačovala. Je toho jak reklam.
    EVA_
    EVA_ --- ---
    SNOP: Čte se to zleva doprava, nebo zprava doleva?:-)
    SNOP
    SNOP --- ---
    Kdybych umel kreslit, udelal bych hezke prani :-)
    Kreslit vsak neumim, takze jsem udelal osklive prani :-)
    Ale myslenka z toho snad extrahovat jde...
    http://sklad.grimoar.cz/sam/rex_angelorum.jpg
    LESANKA
    LESANKA --- ---
    Na Vanoce se letos moc tesim. Kvuli detem. Jsou prave v takovem tom spravnem veku, uz to nejsou nepohybliva mimina co jenom koukaji, nebo uz i pohybliva ktere ovsem zajima balici papir vic nez obsah balicku...A jeste to nejsou takovi ti pubertaci co to berou vetsinou jako jenom ty darky a jejich hodnotu, seberou je a vic je nezajima...
    Je to pro me takovy navrat do vlastniho detstvi, kdy se jeste veri na nejakou tu nadrirozenou bytost ktera ty darky prinese, zaroven je citit ze vnimaji tu atmosferu kolem a kolem, stromecek, svetla, vyzdoba, venku a doma jako neco mimoradneho a podle toho se taky nastavi. Prave ted je ten vek, kdy je tam jeste to prirozene kouzlo.
    Zaroven i ty darky co dostanou uz nejsou takove ty miminovske, ale jsou uz takove ze maminka a tatinek vybyraji s ohledem na to s cim by si sami radi hrali spolu s detmi. Treba jeden ze synovych darku: "Praveke akvarium" kde se z vajicek vylihnou Listonohove. Na to se tesime i my rodice. Nebo ruzne skladacky, hrncirsky kruh a pod. A to ze se z toho tak nefalsovane tesi a zaroven jsou jeste ochotne to s nami sdilet...to je skratka moc fajn. :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    STEPNI_VLK: Chceš říci, že po všech těch letech zde nepoznáš milý perníček? :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SNOP: Děkuji, to bylo velice milé :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam