• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    rozbalit záhlaví
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    NATASHA: až bude rád ochutnam
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    KUATO: Jen jestli jsou ty jejich květy dost sladké :)
    KUATO
    KUATO --- ---
    NATASHA: z mezkalinovych kaktusu jiste myslis!
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Kaktusový med, uznejte, to by bylo!
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    A zde máme krmítka č. 2 a 3:


    kaktusova-zahradka
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Takto u nás ve Městě H. pilně pečujeme o stůl pro medové víly:

    opylovac
    KUATO
    KUATO --- ---
    NATASHA: s uvedenim ke Kralovne bych pockal, az bude trochu vetsi. trumberove s nesikovnyma rukama, kteri nepoznaji matku od trubce by Jeji Velicenstvo mohli snadno rozmacknout :o)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    KUATO: Tak to vlastně.... Bude uvedena ke Královně.
    KUATO
    KUATO --- ---
    NATASHA: za necely mesic jeji superschopnost motat se pod nohama a camrat med po podlaze vyzkousime v ostrem provozu u prvniho letosniho medobrani!
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    KUATO: Nene...?! :) Medonoška :)
    KUATO
    KUATO --- ---
    vcelareni je zabava! teda nez prijde prvni zihadlo.. :o)
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    To je někdy legrační vidět a vnímat ty kdysi dospělé osoby, když já jsem už drahně za plnoletostí a oni a ony...
    Učitelé, které jsem víceméně nesnášel jsou mi teď volní a učitelé, které jsem tenkrát považoval za takové "není to hrůza jako někteří ostatní, ale teda bavit se s nim moc nechci" mám teď za skvělé lidi, kteří nám něco předali.
    ---
    Mám to štěstí vidět oba dva pohledy. A bylo mi jistým zadostiučiněním říct učiteli tělocviku na základce, při nedávných volbách (voleno na ZŠ), že jsem byl před patnácti lety členem týmu, co vyhrál druhé místo mistrovství ČR a SR ve Frisbee Ultimate a slyšet kamaráda říkat mu, jak byl první na mistrovství světa v Beach Frisbee Ultimate z Portugalska. Učiteli, který nám tenkrát říkal, že máme nožičky jak větvičky a teď jsem šťastný, že i v sedmdesáti pořád vypadá jako opravdový učitel tělocviku, a že nám pogratuloval.
    ---
    Drsná učitelka němčiny, uplně jak Adora Belle Dearheart z Going Postal, tenkrát jsme ji vpodstatě nesnášeli (a potichu respektovali) a jako dospělý jsem ji radostně zdravil jako člověka, který zůstal vždycky sám sebou.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    KUATO: Zde se nachází důvod vyššího věkového rozestupu mezi dětmi: na malou se ještě budeš čásek vytahovat, mezitím Tě syn učiní dědem a krizi středního věku budeš moci úplně vynechat ;---)
    KUATO
    KUATO --- ---
    tak, vcera jsem zjistil, ze 16ti lety synator je uz vyssi nez ja.. kdybych mel dost casu se topit v melancholii, jiste bych si mohl vyvolat krasnou krizi stredniho veku :o).
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    *potkávat (oh my gracious...)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    VESPER_INDIGO: Kdyby existovala obecně platná odpověď, neuživilo by se tolik "prodejců odpovědí"...:)

    Říká se, že ve 21. století máme (v naší kultuře) výhodu dostatku, který umožňuje řešit rovinu osobního/párového štěstí. Zároveň máme ale nevýhodu tříštění pozornosti myriádami rozmanitých obsahů, které se denně tlačí do vědomí.

    Je pro mě zajímavé naslouchat lidem, kteří umějí opatřovat "společné dobro" setrvalou péčí o ně. Volí MY před JÁ.
    Teď myslím nejen v páru, ale i ve skupině, třeba. Ve společenství.
    Není jich mnoho.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    NATASHA: to chce se poktávat s lidmi, co mají stejný nebo podobný proud. Něco jako chuť a vůni duše (ačkoliv je tam někde uvnitř vnímatelná i pohybová složka, proto proud). No a pak dále, buď být navenek ok i jako osobnost a nebo to vydržet do doby, než se tyhle proudy / řeky duší obou bytostí dostatečně prolnou, aby každý zvlášť mohl dávat z toho svého bez překážek do toho společného nebo rovnou tomu druhému.

    Časem ve společném prolnutí ty proudy navíc sílí, jsou více vnímatelné a tím spíš dokážou zpětně vyživovat city a mít i jiné implikace. Třeba dodávat energii v obligátní situaci - nepovrchní prožívání nebo projevování citů v době, kdy na něj z psychologického hlediska není energie ani chuť - naštvanost, blbá nálada, probuzení se lev(n)ou nohou...

    Jak to dělají lidé jiných kmenů než je ten můj nevím. Dlouhou dobu jsem si myslel, že tohle je jediný možný způsob, akorát se liší chutě a vůně duší a k nim poplatné osobnostní hodnoty / projevy. Netvrdím, že to jinak nejde, akorát o tom doteď nevím a nikdo mi něco jiného neukázal. A vzhledem k tomu, že tyhle fenomény ne každý potřebuje vidět a hloubat k nim a taky si může žít spokojeně (a jinak než já) a šťastně, tak se od takových lidí tu podstatu třeba ani přirozeně nedozvím.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Milí přátelé,

    k Vánocům mám pro vás letos Oko 2, to vás uklidní.
    Morske-Oko


    Užijte si věci, které máte rádi, máte-li rádi věci.
    Případně jsou tu vždycky ještě lidé. Prskavky. A bůh.
    EVA_
    EVA_ --- ---
    NATASHA: Ovšem toto jsou vymydlení páni...ardeko-fartdeko, odeko, tatala, tatala. Hm...
    KUATO: Možná by stálo za zvážení to přehrát ženě?:-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SNOP: Ano, ano, tyto kulturní vlivy se nám konečně propisují.

    Zde je lekce pro pokročilé:

    Tattad Tattad (Ramji Ki Chal) - Full Song - Goliyon Ki Rasleela Ram-leela
    http://www.youtube.com/watch?v=sIooFGRBZJY
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam