• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    BEZEJMENNY
    BEZEJMENNY --- ---
    NATASHA: ano. Proto má velmi mnoho amerických studií jen velmi malou vypovídací hodnotu. Výjimky existují, ale je problém se k nim v té záplavě názorů a teorií dostat. Problém elektronického věku. Budu se muset dokopat k nějaké rešerši. ;o))))))
    BASPE
    BASPE --- ---
    BEZEJMENNY: Mozna by stalo za to, najit si pocatek naseho sporu, a pak jen cist. Cist, kdo uvedl tuto diskuzi do osobni roviny.
    Mam pocit, ze mluvim v kazdem prispevku o tomtez. K veci. Ale nic, co?
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    BEZEJMENNY: Ja to prelozim. Prosim.

    BEZEJMENNY: Vyborne. Predem dik.
    KRULDA
    KRULDA --- ---
    BEZEJMENNY: Nejsem tady sam, koho to zajima a ty se zase vykrucujes ;o)))))
    BEZEJMENNY
    BEZEJMENNY --- ---
    tak dobře, když o to stojíte, najdu vám to. ;o))))
    Ale bude to chvíli trvat. Možná zítra nebo pozítří, ano?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    KRULDA:
    To, co jsem našla, je jen jeden web, takže je to zřejmě jen jedna strana mnohostranné mince.

    BEZEJMENNÝ: Viz to, co píšu Kruldovi.
    Předpokládám, že ta Tvá opačná studie by byla studie financovaná republikány :-)
    Jistě, je to Amerika, kde politika může diktovat sociologii.
    BEZEJMENNY
    BEZEJMENNY --- ---
    KRULDA: a k čemu tiu to bude, když neumíš ani anglicky? Jsem příliš líný, abych ti to překládal jako Tash. ;o)))))
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    BEZEJMENNY: Tak to prosim udelej. Velmi by me potesilo, kdybych videl, co obsahuji studie, ktere podporuji nazor, ktery vicemene intuitivne a laicky neodborne povazuji za spravny. Jinak ta poznamka nebyla prilis dobra, pokud neni podlozena ochotou prispet podobnym zpusobem, jako Natasha.
    BEZEJMENNY
    BEZEJMENNY --- ---
    BASPE: jenže zde jsi to právě ty, kdo orientuje diskuzi do osobních rovin. ;o))))
    Tak se nediv, že ti rovněž odpovídám v osobních rovinách. ;o)))))
    Až začneš mluvit k věci, budu reagovat podobně. Rozumíme si? ;o)
    DOTY
    DOTY --- ---
    BASPE: Mas vydrz, ale zda se, ze jednoduche odpovedi na jednoduchou otazku se od BEZEJMENNEHO nedockas. :-) Nejspise ti zase odpovi dlouhosahlym prispevkem o nicem. I ja na jeho odpoved stale cekam. Pritom by stacilo tak malo.
    KRULDA
    KRULDA --- ---
    BEZEJMENNY: Dej si praci :)
    KRULDA
    KRULDA --- ---
    NAVON_DU_SANDAU: :)))) Ano, striktne oddelujme :-))) ad 2. ted nevim, na co narazis.
    KRULDA
    KRULDA --- ---
    PLAVEVA: Uz me napadaji jedine nejake neonacisticke skupiny, jenze to je moc militantni a emotivne zabarvene... Chapu-li dobre, pak jestli vyzkumy neukazuji negativni nasledky vychovy deti stejnopohlavnim parem, pak veskera jinak neoduvodnena odmitnuti svereni ditete do opatrovani jsou zpusobena emotivnim prozitkem te dane spolecnosti/cloveka, a tomu se mi nechce verit.
    BEZEJMENNY
    BEZEJMENNY --- ---
    NATASHA: znám to. Je to bohužel velmi tedenční a jednostranná studie financovaná americkými liberály. Nedodržuje platnou metodiku sociologických výzkumů, a vydává pečlivě vybírané výzkumy za reálná statistická data, platná pro celou populaci.
    Je to bezcenné, Tash. Opravdu. ;o)))))
    Dát si práci, najdu ti deset jiných studií, které tvrdí naprostý opak. ;o))))))))
    Můžeš to sice použít jako argument, ale každý odborník na sociologii se ti vysměje. ;o)))
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    BEZEJMENNY: Ja jsem reagoval na tohle: [ BEZEJMENNY @ RELATED - spříznění na cestě ]


    KRULDA: Vsichni homosexualove nemohou mit spolu prirozenou cestou deti. Nekteri heterosexualove nemohou mit spolu prirozenou cestou deti. Ale cet jsi to, co jsem psal o tom obhajovani sveho postoje?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    KRULDA:
    Toto není konstruktivní, že ano.
    A pozor na délku smajlíků.
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    NATASHA: budu prekvapena, pokud se najde. predpokladala bych, ze by ho davno KDU a takovi ti chronicti (vy)odmitaci vyvesili na bilboardy.
    KRULDA
    KRULDA --- ---
    BASPE: On tady totiz jedinej problem ma ten, ktery ho vyvolava, a to hlavne sam se sebou ;))))))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    KRULDA:
    Nepochybně ano. Chce to hledat.
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    KRULDA: jo, zatim jsem taky necetla nic negativniho..je to podezrele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam