• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales



    Co je totální úlet?Samozřejmě jídlo...



    Klik na Babicu: [ Spolek pratel Mistra Babici aneb všichni si to doma uděláme, protože je to jednoduchý, rychlý a dobrý! ]

    jeden polerich vladne vsem, jeden jim vsem kaze. Do kuchyne uvrhne a k plotne privaze.
    rozbalit záhlaví
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    STRANGERD: btw. když jsme u těch těžkejch prachů, neznám osobně nikoho kdo na těch kurzech byl, ale na internetu čtu samý nadšený pochvaly (což neni nic průkazného) ale ještě jsem nečetla žádnou recenzi ve znění typu: "vyhodil jsem prachy z okna celkem nic jsem se nenaučil"
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    STRANGERD: Tak jako vyvar snad pri nejhorsim zvladnes i podle kucharky ne ?

    a potom i kdyby to byla forma reklamy na jeho institut (coz tam je citit, ale IMHO ne zas tak moc), tak porad to toci za vlastni penize a nikoho nenuti se na to koukat.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    CORIOLANUS: imo hlavne ty posledni dve moznosti, to jest delejte si vyvar z kosti a naucte se to za tezky prachy u nas .)
    MICKK
    MICKK --- ---
    CORIOLANUS: na co je ti bujon kterej nemá chuť, byť bez chemie?
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    TOOMIX: ja koncepci toho poradu moc nechapu.. ukazal nam kterej bujon "chutna po kuratku" ale ne, kterej je nejmensi sracka.. zatimco ten top je plnej glutamtu, to ze je ten sypkej od alnatury neobsahuje prazadnou chemii, to nezmini.. je to teda o tom - kdyz uz jite sracky, jezte ty co chutnaji nejlip? nebo se snazi hledat nejmensi zlo? nebo je to jenom prostredek k tomu, jak lidi presvedcit, aby si delali polivku z kosti? nebo reklama?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Peklo na talíři: Kuřecí bujóny - Pořad: Peklo na talíři, Video na Stream.cz (ID: 794899)
    http://www.stream.cz/peklonataliri/794899-peklo-na-taliri-kureci-bujony
    SYNTHY
    SYNTHY --- ---
    MAKII: K ochutnávání nedojde, tedy ne mou osobou... :-)

    ZOIDBERG: Od někoho, kdo má v niku kraba, bych očekával, že rozeznávání podle chuti je to poslední, co ho zajímá,.... není v popředí zájmu jiný ze smyslů? :-)

    Futurama - Dr.Zoidberg - Víc Víc Víc - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Ebhi2xHstSE

    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SYNTHY: Až příjdeš na spolehlivou metodu, jak podle chuti rozeznat psí maso od např srnčího, tak řekni :-)
    MAKII
    MAKII --- ---
    SYNTHY: zvládneš vařit i bez ochutnávání, nebo se "kousneš"? .. možná hloupej dotaz, ale já bez průběžnýho ochutnávání neuvařím skoro nic a odpůrci masa, který znám, se šklebí i na omáčku.
    SYNTHY
    SYNTHY --- ---
    .... Tak už jsem se smazal i u sousedů specializujících se na maso, páč k reakci nedošlo ( zřejmě jsem se diskvalifikoval zmíňkou, že maso nejím a k procesingu jsem byl vyzván jen stran prášení se na mijotcook ), ale proforma, kdyby výsledek někoho zajímal, ukázalo se, že se jedná o "krk z vysoké" ( myslivecká mluva ) a přední běh, neboli plecko a rozhodně to není jelen ale srnčí a malé ... Celá taškařice po procesingu hodila 946g masa a po protažení lákem bude aplikován směr guláš s prvky pikantní zavařeniny la povidla a rudá rudost jako nositel tekutiny. Kynologické okénko bude muset počkat na pozdější dobu... :-)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Kam jsi to hodil, na top žrádlo klubech to nikde nevidím:)
    Hlavně ne k Babicům :))).
    SYNTHY
    SYNTHY --- ---
    TOOMIX: Už jsem našel správné auditko, hodil jsem link, jak mi někdo zareaguje, tak se smažu....
    SYNTHY
    SYNTHY --- ---
    CAPTAIN_TACUD: Měl bych tedy upřesnit, že kynologie je mi taktéž vzdálena? ;-)
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    SYNTHY: mozna ten jelen stekal :))
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    CLUBEER: Zejo :) Na tohle bejvaj ukrajinky nebo uklizecky.Proc by mel jako po sobe kuchar komplet uklizet kdyz sou na to lidi. Kdyz sem delal v Ambiente tak tam platilo ze kucharovi hadr do ruky nepatri
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    CAPTAIN_TACUD: Díky za tipy, sám dokumenty o jídle moc nehledám, jsem rád, že nás tady zásobuješ.
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Velka jizda tenhle 4.dil. serial! Nejvetší čínská restaurace na světě, dělat tam provozaka to by mě jeblo :))
    Doporučuju!

    Storyville.The.Biggest.Chinese.Restaurant.In.The.World.Part.1.Enterprise.PDTV.x264-W4F

    Enterprise - With an official plaque to prove it, The West Lake
    Restaurant in Changsha, China, holds the title of the world's
    largest restaurant. With a staff of nearly 1000 (including 300
    chefs) and 5000 seats, West Lake is a combination mini- theme park
    and eatery, featuring live entertainment and landscaped pools and
    pavilions. Overseeing the enterprise is its energetic owner, Qin
    Linzi, who uses military efficiency and martial songs to motivate
    her employees. (From the UK, in Mandarin)

    Storyville.The.Biggest.Chinese.Restaurant.In.The.World.Part.2.A.Good.Match.PDTV.x264-W4F

    A Good Match - The West Lake Restaurant is preparing for a huge
    wedding ceremony. The bridegroom is a wealthy businessman and the
    bride was a waitress in the restaurant. With the lavish ceremony
    unfolding, the owner, Mrs Qin, reveals her own love story. She
    divorced when she found out her husband had cheated, and raised her
    daughter on her own whilst still supporting her parents. At the age
    of 45, she married her driver. (From the UK, in Mandarin)

    Storyville.The.Biggest.Chinese.Restaurant.In.The.World.Part.3.Family.Duties.PDTV.x264-W4F

    Family Duties - The owner of the West Lake Restaurant, Mrs Qin,
    takes good care of her parents now she is a wealthy businesswoman.
    She also takes care of her staff. Being a pious Buddhist, she
    believes in doing good deeds. Similarly, a widowed mother who
    suffered enormous hardships is rewarded by her six children with a
    lavish 70th birthday party at the restaurant. (From the UK, in
    Mandarin)

    Storyville.The.Biggest.Chinese.Restaurant.In.The.World.Part.4.Bright.Future.PDTV.x264-W4F

    Bright Future - According to Chinese tradition, when a baby is 100
    days old, a big celebration should be held. Tonight, a baby
    celebrates his special day at the West Lake Restaurant. After being
    given a special sword and mirror to fend off evil forces in his
    future life, a ritual is held in which a live carp is made to kiss
    the babe on the lips to make him articulate and eloquent. (From the
    UK, in Mandarin)

    http://www.uloz.to/xNdz12K/storyville-the-biggest-chinese-restaurant-in-the-world-part-1-enterprise-mp4
    http://www.uloz.to/xK15EuW/storyville-the-biggest-chinese-restaurant-in-the-world-part-2-a-good-match-mp4
    http://www.uloz.to/xJwowKM/storyville-the-biggest-chinese-restaurant-in-the-world-part-3-family-duties-mp4
    http://www.uloz.to/xqwnw8s/storyville-the-biggest-chinese-restaurant-in-the-world-part-4-bright-future-mp4
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    NENUFER: my utrem v praci stoly vypustime fritaky sundame filtry odstrojime lavovej gril a zbytek taky dela uklid. to bych tam uklizel do tri do rana
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    co ja viem tak si kazdy kuchar v kuchyni upratuej sam, viem len o jedinom podniku kde maju na to nocny uklid :-)
    FAT
    FAT --- ---
    IMHO by tohle http://www.krouharna.cz/plechaty/ zelí natrhlo zadel všem ostatním.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam