• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    TOOMIX: Bolero od Ravela :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BUNDA: víceméně platí, čím lepší hotel, tím nechutněji vypadaj vejce na snídani. A tím líp chutnaj.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALONSY: a co je na tom špatnýho? Mně se ten formát líbí a to že něco je předem nějak naplánované mi přijde lepší, než blbě sestříhaná skororeality show, jaká probíhala v posledních sérií Ano šéfe. Nemyslím si že odříkávají něco, co jim napsal scénárista, prostě dostanou něco za úkol uvařit a holt je potřeba převařit vajíčko na tvrdo, aby se dalo ukázat, jak to vypadá, když je to blbě.

    Ty účastníci sktuečně vaří s Polhreichem, mají za to zaplaceno, dostane se jim jakési popularity (imho ne moc velké, v tom pořadu snad půjde o vaření, a ne o hluboké lidské příběhy). A tím že je to interakce 4 rozdílných lidí, tak je to zajímavější, než aby tam byl jeden protagonista.

    Po prvním díle u mně dobrý.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ZUZKAOU: Nojo, já pořád žiju ve světě, kde ze sebe lidi nechodí dělat dobrovolně blbce do televize.
    (Navíc ta vajíčka na tvrdo ani nevařili, jen říkali, že o tomhle způsobu v životě neslyšeli. A to jako i s tou slepicí bylo podle scénáře? Hodila bych jim ho na hlavu:)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Pořád to poslouchám, znám, ale nevím název. Věděl by někdo, co to hraje za skladbu, když dělá tu omeletu?
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    Tak jsem dokoukal to Vařte jako šéf a podle mě to má velkou šanci. Dost dobře trefili ten formát - je to takové klidné, ne moc dlouhé, elegantní. U mě to má jednoznačně zelenou.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALONSY: ehm- ale tak oni to na začátku musí kazit, aby se ukázalo jak to vypadá, když je to špatně. Tenhle pořad pojede podle scénáře.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    CLUBEER: Od Amíků bych se teda zrovna vařit neučila :D
    Mně to přišlo super.
    A čuměla jsem z otevřenou pusou, že nikdo neumí udělat blbý vajíčka na tvrdo.
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    BUNDA: tak je rozdil na hotelu kde ji udelaj hromadu a daj do safingu a kdyz se delaj fresh
    JANZAT
    JANZAT --- ---
    PASTEL: Hovno z nutrie? :) Cukru dávám cca 250-350g a cibule cca 1-1,5kg a koňakem párkrát zastříknu. Určitě víc než panáka... Tak nějak od oka jak to vyjde.
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    JANZAT: to jo no 600g cukrů, to by bylo sladký, jak ... z ...
    JANZAT
    JANZAT --- ---
    PASTEL: Tohle bavilo mne. Jen dávám míň cukru a přidávám o drobek víc chlastu :)

    Podívejte se na přípravu marmelády z červených cibulek krok za krokem - iDNES.cz
    http://hobby.idnes.cz/...ilohy-k-masu-i-syrum-po4-/hobby-domov.aspx?c=A110324_110720_hobby-domov_mce
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    JANZAT: Týjo, ted si mi připomněl.. takový chutney ze švestek a fialové cibule...no nic asi budu odpoledně vařit :-D
    JANZAT
    JANZAT --- ---
    PASTEL: Nutno přiznat, že já cibuli miluju snad ve všem, kromě povidel :)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Já to mám spojené s tím, jak jsem byl malý a dělal to děda.
    Kusy špeku, cibulka, do toho vejce, umíchat, k tomu chleba a na zapíjení kyška. Mňam :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    A to ja zase jo :)
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    JANZAT: Jo kolik lidí tolik chutí, jak mám normálně cibulku ráda, tak v míchaných vejcích jí nemůžu ani vidět!
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    CLUBEER: prave sis odpovedel- uci vas to amik...
    me zdenda potesil, sice to nedelam nad vodni lazni, ale +/- takhle nejak skoncej michany vejce kdyz je delam ja:)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    ATUARFIK: tak zatímco salát je spíše lokální záležitost, míchaná vejce jsou otázka technologického vývoje. Já vyznávám ta dřívější, nedělaná v páře ale na pánvi :)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Až nastane apokalypsa a poslední dva představitelé druhu homo sapiens budou sedět někde v betonovém krytu, dříve nebo později se stejně pohádají o to, jak mají vypadat ta správna míchaná vejce a ten správný bramborový salát.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam