• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    87HIGHFLYER: Taky se chlubil nejmenovany podnikatel ze na dva sudy piva ma sud pripojeny vody. To bych mu usek pazoury a utopil ve vltavě.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    87HIGHFLYER: Pravda, po desátém pivu už často ani nevím, jaké je roční období, natož abych zkoumal, co piju :-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    87HIGHFLYER: ale spíš než konzumentů je to smutná vizitka provozu
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    BRUKEV: to nikdo nepopírá:)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    87HIGHFLYER: Tak to je spíš smutná vizitka konzumentů na staromáku.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    ZOIDBERG: záleží na počtu piv...na staromáku na trzích byl občas třeba vytočit nealko sud...nikdo nic nepoznal...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZOIDBERG: mně všecko pivo bez ovoce přijde stejně hnusný. Jsem vínař.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ZOIDBERG: Já nevím, alkoholické pivo jsem neměla několik let, takže možná by mi na tom přišlo něco divnýho, ale možná taky ne.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    TAPINA: Blbost, pokud nemáš poslední zbývající chuťovou buńku, tak poznáš :-) Nealkoholické piva výrazně chuťově razí po mladině...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    GENTIANA: Teď jsem slyšela v rádiu, že se řidiči vymlouvali, že jim museli v hospodě dát místo nealko piva normální, když nadejchali, takže teď je povinností řidiče sám si zkontrolovat, jestli dostal nealko. Tak to se na točený birell vyprdni, to si jinak než z lahváče nikdo nezkontroluje :o)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Našla jsem tu šanony s cca. deset let starýma papírama. Ing. Fábera, který tu dělal šéfa údržby nebo něco takového, zjevně patřil k tomu druhu lidí, co by měli mít zbroják na sešívačku, zvýranovač a štítky. Přesněji řečeno, měli by povinnost mít na zmíněné povolení a neměli by ho nikdy dostat.

    No, a fascinuje mě, jak různí lidé mají různé způsoby zakládání věcí. Fábera měl všecko ve slídách, ke slídám přišité vizitky nebo první stranu otýpky lejster, na slídě ještě štítek s popisem obsahu, jako by nebylo zjevné, že tam je, vimjá, objednávka na 100 litrů sava, a přes papír ještě pěticentimetrovými neonovými písmeny SAVO - BAZÉN. Na druhé straně mu slouží ke cti, že šanon nadepsaný Bazén obsahoval všecko možné, týkající se bazénu. Paní Kovářová, která tu dělala provozní kdysi v téže době, všecko krasopisně popsala, na každou blbost si založila složku, kterou velkými úhlednými písmeny nadepsala... a tak tu mám hromadu papírových zavěšovacích složek, vesměs prázdných, protože obsah se nedostavil nebo se házel do koše nebo nevim. Paní Kreativní účetnicví založila všechno a nevyhodila nikdy nic, ale systém zakládání zřejmě měl zmást KGB, CIA i Mossad, protože přísahám, že juxtapozice vyvážení žumpy - fasování pracovních oděvů - protipožární školení v šanonu nadepsaném Příjemky, nebo třeba kontrola výdeje jídla - faktury za praní - deratizace 2003 - 2008 - protokol o předání 120 ks reklamního skla z 14. zelence 2007 - faktura za pračku z loňska, a to v krabici nadepsané Voda, to vyžaduje buďto nějaký zločinný záměr, je to příliš systematické na totální tupost.

    (Dokumenty o zavraždění Kennedyho stále nenalezeny.)
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    GENTIANA: len som tym chcela povedat ze Birell ako bezalkoholovy sa kazi driv ako Pilsner :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    NENUFER: to platí i pro jakékoli jiné pivo (ale pokusy s otvíráním sudů a čekáním, kdy to začne být nepoživatelné, jsem nedělala)... Vrácení jsem domluvila, ale ti moji pakoši zapomněli bečku strčit řidičovi. Co si člověk neudělá...
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    GENTIANA: problem Birella je ze ked ho nacnes nevydrzi roztoceny viac ako tyzden a to ho musis tlacit Biogonom a nie CO2 :-) Takze pokial si si neni ista radsej ho fakt vrat, pokial ma plastovu capicku tak po vyhrazke ze zmenis dodavatela by ti to pravidelny dodavatel ma zobrat :-)
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    The Roux Scholarship 2013

    See every twist and turn of The Roux family's annual search for their next top chef as the scholarship celebrates its 30th year. Featuring masterclasses by some of Britain's finest celebrity chefs, including Rick Stein, James Martin and Raymond Blanc.

    http://watch.uktv.co.uk/shows/the-roux-scholarship-2013/

    Season 1 , Episode 1 - “Who’s In?”
    In this opening episode we discover why The Roux Scholarship is Britain’s toughest and most respected cookery competition. We meet the legendary Roux family and the tough line-up of stellar judges – including Rick Stein and James Martin – as they choose the 18 semi-finalists who will fight for cooking’s most prestigious prize.

    Season 1 , Episode 2 - “The First Challenge: Andrew Fairlie & Raymond Blanc”
    The Rouxs send the first group of semi-finalists to join Roux Judge Andrew Fairlie at his 2 Michelin starred restaurant in Gleneagles, Scotland to find out more about them. Andrew puts them under pressure with a series of challenges and Raymond Blanc flies in to up the ante.

    Season 1 , Episode 3 - “Rick & Jack Stein”
    The Rouxs send their second group of semi-finalists to join the scholarship Judge Rick Stein at his cookery school in Padstow, Cornwall. With his son Jack, they put the competitors through their paces with a series of challenges in preparation for the semi-final cook offs.

    Season 1 , Episode 4 - “Angela Hartnett & James Martin”
    The Rouxs send the last group of semi-finalists to join Angela Hartnett at her hotel in the New Forest. The surprise arrival of James Martin really puts them under pressure as they’re tested with recipe challenges. James tests them with sugar spinning and a stunning gateaux.

    Season 1 , Episode 5
    The semi-finalists cook their dishes for a judging panel including James Martin, Rick Stein and Angela Hartnett.

    http://netload.in/dateiaO3glg67yl/The.Roux.Masterclass.s01e01.hannibal.avi.htm
    http://netload.in/dateiVFA41v2waD/The.Roux.Masterclass.s01e02.hannibal.avi.htm
    http://netload.in/dateiWZqSQGWEJl/The.Roux.Masterclass.s01e03.hannibal.avi.htm
    http://netload.in/datei15ZcsB38fL/The.Roux.Scholarship.2013.pt4.hannibal.avi.htm
    http://netload.in/dateiqnBp1Mbjcp/The.RS.2013.pt5.hannibal.avi.htm
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: pro všechny, a okolní chalupáři sem chodí na plzeň, když už jsme u toho.
    TAPINA: s patnáctkou bych to zkusila, s třicítkou si to nelajsnu.
    FAT
    FAT --- ---
    ZOIDBERG: To dělali i na Ostravsku. Konkrétně v Těšíně. Hrůza.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    GENTIANA: Na divokém východě Polska ti automaticky nabídnou ke každému točenému pivu velkého panáka malinovky...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GENTIANA: a vy máte normální restauraci a nebo jen pro hotelové hosty?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam