• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    JANZAT: bych potřebovala zdroje na ty koncentráty.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Potřeboval bych odbornou radu - tip na nějaký solidní velkoobchod s velkým výběrem kvalitního sušeného ovoce a oříšků? Nevíte někdo?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAB1T: to mi něco připomíná...

    RAB1T
    RAB1T --- ---
    CAPTAIN_TACUD: Proto to tetování na čelo. :)
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    RAB1T: Už ten podnik nemá, takže je to zahraný.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    CAPTAIN_TACUD: Furt nechápu proč lidi když o někom takovymhle mluví mají problém ho jmenovat. Pokud ředí pivo vodou měl by to každej vědět.

    Ideální trest pro takovýhle "podnikatele" vytetovat mu to na čelo a pak mu přerazit obě ruce.
    JANZAT
    JANZAT --- ---
    77WHITE: Tomu se rika postmix - stejne je to videt, kdyz ti nalejvaj kolu v mekaci... Proste smesujes koncentrat s vodou/sodovkou v urcitym pomeru.

    Postmix – Wikipedie
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Postmix
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    CAPTAIN_TACUD: mimo pivo- vtipný sou ty"pípy" na džusy v Ikei, občas tam jde vidět jak teče chvíli džus a chvíli voda:)
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    87HIGHFLYER: Taky se chlubil nejmenovany podnikatel ze na dva sudy piva ma sud pripojeny vody. To bych mu usek pazoury a utopil ve vltavě.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    87HIGHFLYER: Pravda, po desátém pivu už často ani nevím, jaké je roční období, natož abych zkoumal, co piju :-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    87HIGHFLYER: ale spíš než konzumentů je to smutná vizitka provozu
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    BRUKEV: to nikdo nepopírá:)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    87HIGHFLYER: Tak to je spíš smutná vizitka konzumentů na staromáku.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    ZOIDBERG: záleží na počtu piv...na staromáku na trzích byl občas třeba vytočit nealko sud...nikdo nic nepoznal...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZOIDBERG: mně všecko pivo bez ovoce přijde stejně hnusný. Jsem vínař.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ZOIDBERG: Já nevím, alkoholické pivo jsem neměla několik let, takže možná by mi na tom přišlo něco divnýho, ale možná taky ne.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    TAPINA: Blbost, pokud nemáš poslední zbývající chuťovou buńku, tak poznáš :-) Nealkoholické piva výrazně chuťově razí po mladině...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    GENTIANA: Teď jsem slyšela v rádiu, že se řidiči vymlouvali, že jim museli v hospodě dát místo nealko piva normální, když nadejchali, takže teď je povinností řidiče sám si zkontrolovat, jestli dostal nealko. Tak to se na točený birell vyprdni, to si jinak než z lahváče nikdo nezkontroluje :o)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Našla jsem tu šanony s cca. deset let starýma papírama. Ing. Fábera, který tu dělal šéfa údržby nebo něco takového, zjevně patřil k tomu druhu lidí, co by měli mít zbroják na sešívačku, zvýranovač a štítky. Přesněji řečeno, měli by povinnost mít na zmíněné povolení a neměli by ho nikdy dostat.

    No, a fascinuje mě, jak různí lidé mají různé způsoby zakládání věcí. Fábera měl všecko ve slídách, ke slídám přišité vizitky nebo první stranu otýpky lejster, na slídě ještě štítek s popisem obsahu, jako by nebylo zjevné, že tam je, vimjá, objednávka na 100 litrů sava, a přes papír ještě pěticentimetrovými neonovými písmeny SAVO - BAZÉN. Na druhé straně mu slouží ke cti, že šanon nadepsaný Bazén obsahoval všecko možné, týkající se bazénu. Paní Kovářová, která tu dělala provozní kdysi v téže době, všecko krasopisně popsala, na každou blbost si založila složku, kterou velkými úhlednými písmeny nadepsala... a tak tu mám hromadu papírových zavěšovacích složek, vesměs prázdných, protože obsah se nedostavil nebo se házel do koše nebo nevim. Paní Kreativní účetnicví založila všechno a nevyhodila nikdy nic, ale systém zakládání zřejmě měl zmást KGB, CIA i Mossad, protože přísahám, že juxtapozice vyvážení žumpy - fasování pracovních oděvů - protipožární školení v šanonu nadepsaném Příjemky, nebo třeba kontrola výdeje jídla - faktury za praní - deratizace 2003 - 2008 - protokol o předání 120 ks reklamního skla z 14. zelence 2007 - faktura za pračku z loňska, a to v krabici nadepsané Voda, to vyžaduje buďto nějaký zločinný záměr, je to příliš systematické na totální tupost.

    (Dokumenty o zavraždění Kennedyho stále nenalezeny.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam