• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales



    Co je totální úlet?Samozřejmě jídlo...



    Klik na Babicu: [ Spolek pratel Mistra Babici aneb všichni si to doma uděláme, protože je to jednoduchý, rychlý a dobrý! ]

    jeden polerich vladne vsem, jeden jim vsem kaze. Do kuchyne uvrhne a k plotne privaze.
    rozbalit záhlaví
    SPOBY
    SPOBY --- ---
    OLIII: Jestli tě zajmají detaily mého stravování v KFC, tak zbytek dám někomu jinýmu, třeba kámošovi. Dám ti někdy přesný harmonogram, kolik komu.
    OLIII
    OLIII --- ---
    SPOBY, SPOBY: Ahá... Takže v jednom klubu málo peněz, exkrementy a děti v Africe a v druhým Já si dávám Kyblík classic jen kvůli dvěma kusům kuřete, zbytek pak někde udávám nebo vyhazuju :D [ SPOBY @ Fast Food -FSD- Zavislaci na MC & KFC & Burger Kingu & Jiných FF ] Hm, to dává smysl.
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    CHORCHE: Řákal tu někdo "vegetariáni"? Vege jídla mi obecně přijdou o dost levnější na výrobu než masová, ale když už bych se chtěla vejít do 50kč za dvě porce, tak kvalitní párky jsou imho dost drahá záležitost. Ale taková čočka s okurkou a vařeným vejcem v pohodě.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ALONSY a MICKK: ja uz se snazim parkum vyhejbat, zvlast tem... ja v tech jejich nazvech mam vlastne bordel, ale tak mas parky 20cm a pak ty male (obvykle kureci) chcipaky
    - napr. na tech *kurecich* se da jiste usetrit, ale radsi ani nectu slozeni, co vse tam musi byt nadrcene

    jeste k tomuhle tematu - me pred 2-3 rokama dalo dost skolu to debilni Tesco a jejich debrecinske parky - od te doby k tomuhle pultiku sracek citim obrovsky respekt a vyhybam se mu, mozna proto sem se toho ted chyt - v bille sem koupil par parku a stalo to dost, na takovej produkt - no proste me to zarazilo, sem si mel radsi koupit vic tech minutkovejch (vepr) steaku :D
    MICKK
    MICKK --- ---
    ALONSY: za pade tak tři nožičky
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    CHORCHE: Kde kupuješ párky s masem do pade? :))
    Dala bych si říct :))
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    PISKVOR: to mi pripomina, je letos mleko zdrave nebo zas ne?
    a vegetariani neprispejou svou kapkou do mlynku?

    dneska je to tady svezi, i kdyz dost kruta (od slova krůta) diskuze

    na zitra si pripravime cenu kaiserky v zapadni EU a jak vlastne jime levne - jinak to porovnani se zemi, kde sou vyssi prijmy naproti slichte z menzy (navic dotovane), to je epic... stejne jako varit pro 2 za pade - ja mam docela problem koupit 3 pary parku (s masem) a 1/4 chleba za 50 - jedine, co by mohlo vyjit, je varit vajcka... nebo neco jako cocku, bez okurek, parku - tak to ale pak zas Goooood smack :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BUNDA: jasně - ale pořád nechápu, jak se jim tam ten cholesterol objevil.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DOCKINEZ: A když už jsem tu kozu úplně odnaučil žrát, tak mi, potvora, chcípla. ;)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    ZUZKAOU: nejsem výrobce jen jsem čerpal zde: http://www.kaloricketabulky.cz/chleb-konzumni/
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Nejlip nezrat pecivo vubec.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ZUZKAOU: Tak pochybuji, že si někdo s takovým přístupem peče třeba domácí chleba a složení pečiva ze supermarketů tu myslím proběhlo nedávno :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BUNDA: wtf? jak se do konzumního chleba dostane cholesterol?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALONSY: ale no tak - vono jaksi záleží na tom co to je za chleba, co je okolo toho chleba a co jíš mimo ten chleba, že.

    Něco jiného je jíst celý den běžné rohlíky se salámem a něco jiného je dát si normální snídani a večeři, k obědu si přichystat třeba poctivej reuben sendvič, abych tam měla bílkoviny, tuky a dokonce i kysanou, syrovou zeleninu.

    A to že medici a doktoři nevěří, že pravidla co chtějí po ostatní opravdu platí i pro ně, byť krátkodobě se zdá, že voni to mají pod kontrolou, je běžná součást osobnosti, která si takové povolání vybere ;-)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    BUNDA: Pardon, jsem to chtěla akorát trošku upravit, akorát nevhodný okamžik :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Tak on každej jednou pochopí, že chleba je akorát tak na zaplácnutí žaludku, ale opravdu z něj žádné živiny nejsou a tělo strádá.
    I já jsem to pochopila.
    A kdyby mi před třemi lety někdo tvrdil, že to pochopím, asi bych se mu taky vysmála.
    (A vlastně to tak bylo, podobných diskuzí na téma "nikdy nebudu jíst pořádně, je to zbytečné" jsem tu taky několik vedla:)

    Stačí si začít vážit sebe sama, pobrat nějaký rozum a ono to přijde :)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    ALONSY: tak v každém jídle nějaké živiny jsou :-)
    viz např. cca 100g konzumního chleba:

    Bílkoviny: 6,58 g
    Sacharidy: 45,144 g
    Tuky: 1,1 g
    Cholesterol: 60 mg
    Vláknina: 4 g
    SPOBY
    SPOBY --- ---
    PAN_SPRCHA: Dám ti vědět za pár let :).
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPOBY: však uvidíš
    SPOBY
    SPOBY --- ---
    BRUKEV: Tady se nemůže ani říct názor, aniž by byl člověk za trolla?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam