• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    KASUMI: Hele kdyz jsou tam lidi, kteri maji predstavu, ze cilovka Kuchyne se prekrejva s cilovkou Jamese Deana...



    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    VANEK: Ohromujici je hlavne debata levicovych trdel primo na Hausknechtove profilu. Tam za chvilku Karpiska ukrizujou.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    VANEK: jsem si rozklikla toho hausknechta a teda ta linie, co se mu jede na fb, mi fakt protaci oci... jakoze jak si dovoluje karpisek mit 26 podniku a kdyz prijde krize, tak jeden zavre a chudaci zamestnanci..? kde to jsme? to se dneska podnika proto, aby clovek zivil dalsi lidi? ja mela za to, ze podnikani je cinnost za ucelem zisku.. aspon u vetsiny lidi, prip. do urcite faze v zivote..
    VANEK
    VANEK --- ---
    KASUMI: Jinak všude na webech (počínaje https://facebook.com/ambienterestaurants/posts/3127029357342099 včera ráno -- mimochodem pokusil se je tam trollovat Hausnecht ze Střechy, ale moc neuspěl) se píše o insolvenci, ale v rejstříku https://isir.justice.cz ještě nejsou ("Provozovatel Matlok s.r.o., Maiselova 38/15, DIČ: CZ05742846"; https://kuchyn.ambi.cz ). To je mi teda serióznost, tohleto :(
    VANEK
    VANEK --- ---
    KASUMI: No tak ho měli celou dobu od matky na leasing; takovou věc jistě Karpíškovi právníci zvládnou neprůstřelně.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    RUTHLESS: Coz muze byt taky neplatny, pokud jdou do insolvence.. jako kraceni veritelu...
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    LADJA: Já už si dám příště rozhodně pozor na citrony, minule jsem v tom byl za dva kousky za kilo :)
    LADJA
    LADJA --- ---
    CLUBEER: a tak kdo tam za kolik dela je celkem fuk, ale hodilo by se info, na co si dat pozor, co je dobry, cemu se vyhnout, co si vychytavat atd....que?
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    CLUBEER: Tak tohle si probereme offline;)
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    KUBAN88: tak bracha tam dela na ředitelsky pozici tak to vim
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    CLUBEER: Tak určitě...
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    KUBAN88: ve wine foodu je všechno priznany vole
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    KUBAN88: Tak wine food je úplně jiná písnička. Tam hnije maso a kape do zeleniny. Tam se s tím fakt moc neserou a jede tam krutá “italská” mafie. Ty mezi sebe jen tak někoho nepustí. Kuchař v open kitchen s mobilem u ucha není nic zvláštního.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DAWIDOS: A pak máš druhý level, že ty číšníci jsou zadlužený jako prase, protože se snaži mít vysoký standard apod...

    Wine Food Market to stejné, i backoffice za minimální prachy a bokem prachy atd
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    KUBAN88: Ja byl asi naivni, protoze (prestoze taky vnimam lehce sestupnou tendenci) treba v Lokalech je obsluha velmi nadprumerna v porovnani s podniky podobneho typu. Myslel jsem, ze je to proto, ze je vyber narocny a ze si vybiraji kvalitni lidi, ktere taky dobre zaplati. A pak cumim, kdyz se dozvim, ze lidi na place tam litaj za pakatel.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DAWIDOS: Ono je to všude, Ambi nebo Aromi... číšník je spotřební zboží, kuchař je rád za šanci... Atd...
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    KUBAN88: Ojebávka zaměstnanců Ambi se zdá již standardem. Část výčepáků odešla do Mincovny na Staromáku, obsluha jede za podprůměrnou mzdu a nahoní to přes dýška. Ne, že by to bylo jinde výrazně jinak, jen jsem si Ambi zafixoval jako něco lepšího i pro zaměstnance a vypadá to, že je to stejná voblož jako všude.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    CLUBEER: Tak proto ho maj tak nízkej! Platí 160
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    RUTHLESS: Já tam byl třikrát. Výhled pěkný, jídlo bohužel neoslnilo - lepší hotovky, no.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam