• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILANLXRDuchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    PISKOTKA: Ahoj, já bych ti klidně i zkusil poradit. Nemohli bychom to pobrat zde v diskuzi? Místní mi přijdou docela chápaví.)
    PISKOTKA
    PISKOTKA --- ---
    Zdravím, sháním někoho, kdo by mi poradil. Jde o jedno místo, kudy když projíždím, vidím něco, co bych asi neměla ( za bílého dne )... jde o nejznámější křižovatku v kraji, kde je vysoká úmrtnost. Mohu s někým konzultovat? Předem všem děkuji za odpověď.
    ALEF_I
    ALEF_I --- ---
    O jedné holčičce z jiné dimenze je i další naše pátrání. Předlohou mu byla zmínka Arnošta Vašíčka v knize - Setkání s tajemnem. Pojednává o přízraku malého děvčátka, které se prochází po zpravidla zasněžených pláních v okolí Lomnice nad Popelkou. Známe čtyři nezávislé pozorovatele tohoto jevu. Dva se svěřili mikrofonu. Hlas je mírně upraven pro skrytí identity svědků:
    http://www.alef-investigation.cz/mnews/data/files/media/svedci.mp3
    Pokud vás povídání navnadilo, můžete si přečíst i článek:
    Alef investigation | Po stopách Lomnického přízraku
    http://www.alef-investigation.cz/?mn_post=16
    ALEF_I
    ALEF_I --- ---
    PIKO23: Co se pohřešované Ivany K. týče, mám svědectví, ve kterém svědkyně říká, že dívku míjeli autem a když se za ní ohlédli už na silnici nebyla... Ta jiná dimenze by seděla. Zmizela u loveckého zámečku v loukovské bažantnici, zhruba. http://bambuser.com/v/3011267?page_profile_more_user=2

    CHORBON: Ano, to je to druhé naleziště, tam je překladiště fa. antolin:
    http://www.alef-investigation.cz/prisovice/
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    ALEF_I: Tam se vraždí skoro jako na Key Mariah.
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    ALEF_I: v prisovicich jsem na tom nalezisti tocil s archeologama, je to vicemene vesnice a ted je na ni postavena hala grupo antolin, prej to zakonzervovali betonem....
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    ALEF_I: Jestli holčička jen pouze není na jiné frekvenci v jiné realitě ale na tom samém místě. Vubec bych se nedivil. Jo a do toho domu bych ani nevkročil !
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    ALEF_I: Ono stačí, že se tam bojovalo. O tom Němcovi jsem říkal, že je pod kuchyní. Ta nebyla podsklepená a byla pod ní taková komora, zasypaná hlínou. Ta obec je kde? Já vím o jedné u Příbrami.
    ALEF_I
    ALEF_I --- ---
    GUYVER: Jo, nějaký nebožtík, to by mohlo být. Znám obec, která je z části postavená na 3000 let starém pohřebišti. Tolik sebevražd, vražd, smrtelných nehod a prac. úrazů končících smrtí se na tak malý počet obyvatelstva nevidí.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    ALEF_I: Většinou tohle všecko dohromady. Špatné místo si přitáhne odpovídajícího majitele a odpovídajícího stavitele a už to jede. Nasosá se to do zdí a potom to tam čeká... Ten barák, o kterém mluvím, byl postaven na místě původního domu, zničeného za války, na zahradě bylo kulometné hnízdo, takže se tam i bojovalo a kdoví co. Vždycky jsem říkal, že tam musí být zahrabaný mrtvý Němec. Navíc, byl ten barák architektonicky velice zmršený (kostka s pyramidovou střechou, uvnitř hodně místa zabíralo schodiště, velká rohová okna přes většinu venkovní stěny, nemožnost pořádně využít prostor v místnostech... Kletba přímo ne, ale byl příčinou sváru v rodině.
    ALEF_I
    ALEF_I --- ---
    GUYVER: A v čem myslíte, že je problém? Špatné místo, nevhodně koncipovaná stavba, první obyvatelé, kletba...
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    ALEF_I: Tak takovéhle baráky je nejlepší zbourat a postavit znova někde úplně jinde a jinak. Jeden takový jsem měl.
    ALEF_I
    ALEF_I --- ---
    Dobrý den, jsem zde na fóru nováčkem. Při pročítání starších příspěvků jsem narazil na zmínky o podivném, snad prokletém domě ve středních čachách. Prvně byl článek publikován na stránkách Záhady & Mystéria (dnes EsoterikWeb) . Tenkrát mne dům a osudy jeho obyvatel též zaujaly, autorka byla tak laskavá, že článek sepsala znovu a já jsem si jej dovolil doplnit o fotografie... Pokud budete mít zájem, můžete se podívat: http://www.alef-investigation.cz/?mn_post=70
    TESSS
    TESSS --- ---
    DIVER: skoda, ze se odstehoval
    DIVER
    DIVER --- ---
    CHORBON: dobrej napad!
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    HANESZ: nech tam rozsviceno a zapni tam pres noc gopro nebo aspon diktafon...
    TESSS
    TESSS --- ---
    KAERI: bud v pohode, me taky jako malou navstevovaly ruzny postavy a osoby. Detskej mozek jeste neni uplne vyvinuty a pospojovany
    KAERI
    KAERI --- ---
    Další pokračování: odpoledne u nás byla švagrová a přišla s moc hezkým vysvětlením (v předsíni visí porůznu bundy a fantazie si doplňuje). Vzhledem k tomu, že to předchozí odpoledne jsem ze své bundy málem měla infarkt, znělo to moc hezky a pravděpodobně. Malá pak chytla horečku, důvod nevíme doteď, ale už to povoluje, zdá se. V noci jsem k ní vstávala a protože byla celá propocená, hodila jsem ji na stůl a jala se jí převlíkat pyžamo. Když jsem ji postavila, abych ji mohla líp vzít, podívala se opět do předsíně a řekla: "Neboj, neboj, pán, neboj." Znělo to, že mluví sama k sobě. Zkontrolovala jsem, co asi v tom úhlu může vidět, co by vypadalo jako pán. Vůbec nic. Rozsvícenou předsíň a holé stěny. A můžu si říkat dokola, že měla osmatřicítky... Co nám to doprčic chodí po bytě za chlapa, že ho nikdo jiný nevidí?
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    KAERI: tfuj teda, to by mi taky nebylo.. mně úplně stačí, když se náš tříměsíční kouká v ložnici na jedno místo do stropu a směje se na něj a háže ručičkama, jak kdyby ho někdo škádlil.. hádám, že je to normoš, ale dneska jsem se zas úplně lekla
    (ještě když vim, že při porodu už byl chvíli na druhym břehu)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam