• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LINKOS: no proto to taky konečně prošlo.

    pro mě je to zadostiučinění, protože se tím zpětně zlegalizuje těch 12 let života, které jsem trávu hulil :-)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    LINKOS: fakt me nejak nenapada nejaky jednotici rys
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    XCHAOS: kdybych zhodnotil jaky typ "hulicu" znam,tak by to bylo velmi siroke spektrum. Od dneska 50-letych chlapiku co si zajdou o vikendu na nejake pivko a jointa,prez ultra-rasistu z Usti a jeho zenu, nasledovane dneska skoro ctyricatniky, delajici kde co od tesaru az po mistry ve fabrikach, nespocet mladych,mnohdy hulici spise jako doplnek k pivu...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HOUH: pochybuju. já znám naopak z vlastní zkušenosti kategorii "zhulený fašista" (spousta lidí blízkých tak či onak blízkých alt-right či "ynteligentnímu fašismu" trávu normálně hulí... a naopak, spousta levice je straight-edge... bylo to typické téma "napříč stranami", kdy konzervativci často to hulení zakazovali "sami sobě", de-facto...)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    navrhl jsem toto:
    Istanbulská úmluva - Stránky 2 - Fórum Pirátské strany
    https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=545&t=44480&p=589466#p589440
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    HOUH: podle me je to nerealny, staci si projet prispevky pod temi clanky napr v idnes a novinkach a vylozene nenavistnych komentaru je radove min nez u clanku o uprchlicich nebo romech
    HOUH
    HOUH --- ---
    Tak me napada, ze ta diskuze o legalizaci/dekriminalizaci muze prinest i zajimavej negativni efekt. V me socialni bubline se totiz stale najde hromada lidi, kteri maji vylozene negativni az nenavistnej nazor na travu a lidi okolo.. Je to sice jen takova moje teorie ale paradoxne to muze vlastne tyhle "nacionalisty" a strany ktere z nich tezi jeste posilit - proste vymenime migranty za hulice. Takze to uz tak brutalne rozdelenou ( mesta - venkov, nacionalisti - liberalove, bohate kraje - chude kraje) spolecnost muze jeste vic dodelat..
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    Sněmovní výbor odmítl návrh EK na mazání online obsahu spojeného s terorismem - Lupa.cz
    https://www.lupa.cz/...nemovni-vybor-odmitl-navrh-ek-na-mazani-online-obsahu-spojeneho-s-terorismem/
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ... ze sbírky "What Pirates actually do"...
    Piráti předložili tři zásadní pozměňovací návrhy k autorskému zákonu - Pirátské listy
    https://www.piratskelisty.cz/...pirati-predlozili-tri-zasadni-pozmenovaci-navrhy-k-autorskemu-zakonu
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Evropská komise k Babišově střetu zájmů: Máme si to řešit sami, hrozí vracení dotací - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/...abisove-stretu-zajmu-mame-si-to-resit-sami-hrozi-vraceni-dotaci-59799
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LEON_KOWALSKI: přirozenou odpovědí na kryptofašismus byla nutně kryptoanarchie :-) (problém samozřejmě je, že když už někdo šifruje, tak pak nevíš, co má za lubem a může být cokoliv - takže jde o čirý sjednocený extrémismus bez nutnosti ideologie.. tedy jiné, než jen ideologie sebe sama :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Tak tomuhle říkám konec jedné éry :-) (kdo tuší, kdo svolával první demonstrace před 20 lety, které by reakcí právě na politiku, kterou tehdy razili právě lidé, kteří pak spoluzakládali TOP09, tak asi tuší, že to pro mě je určitá satisfakce... i když sám už vlastně ani nepěstuju a nehulím...)
    Piráti získali podpisy poslanců více stran pro beztrestné pěstování konopí - iDNES.cz
    https://zpravy.idnes.cz/...zakon-pirati-snemovna-strany-paw-/domaci.aspx?c=A181105_221101_domaci_kop
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    aje, nedospely jedinec zase zadoni o pozornost. to budou asi ti anarchisti.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    JIRIX: Červený trpaslík, Fotostroj Času ;-)

    MLADÝ LISTER: (Sedá si) Kde jste se tu vzali? Co mi chceš?
    LISTER: Chtěl bych změnit naši budoucnost.
    MLADÝ LISTER: Šílíš!?! Vole, seš rocková hvězda! To tě tak pruděj ty děsivý nájezdy fanynek?
    LISTER: Z nás žádný hvězdy nebudou.
    MLADÝ LISTER: Co? Jaks na to přišel? To je hovadina!
    LISTER: Jak to říct, abych tě neurazil? Nebudeš slavnej, protože... umíš hovno!
    MLADÝ LISTER: Co o tom víš, dědku!?! Seš moc starej na to, abys chápal, co chcem sdělit!
    LISTER: Já jsem ty, vole!!!
    MLADÝ LISTER: Fosil a k tomu kryptofašista.
    LISTER: Drž hubu a poslouchej mě! Udělám z tebe boháče. Stačí když zajdeš na patentovej úřad a zaregistruješ tohle jako svůj vynález. (Drží relaxační fólii) Jmenuje se to relaxační fólie.
    RIMMER: E-e, to je nemorální. Je to vynález Pašíka Holdena.
    LISTER: E-e, byl!
    MLADÝ LISTER: (Bere si fólii) Tohle je přece obyčejná balicí fólie, akorát nabarvená načerveno.
    LISTER: Já vim.
    MLADÝ LISTER: Je to kryptofašistickej buržoazní škvár!
    LISTER: Udělá z tebe multi-multi-milionáře.
    MLADÝ LISTER: Mě prachy nezajímaj! Nenávidím prachy, pohrdám majetkem. Je tak ... kryptofašistickej!
    LISTER: Přestaň říkat, že je všechno kryptofašistický. Děláš ze mě úplnýho debila!

    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    JIRIX: to je strašně kryptofašistický
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JIRIX: bylo by lepsi, kdyby neexistovali spolu s nacky. tyhle extremy jsou nahovno, svetu nic neprinaseji a jejich priznivci maji strasne omezeny rozhled. nejdou mimo svoji bublinu a pak z nich padaj divny nazory jako v pripade navstev ruskych ambasad, ci kviceni o cirkevnich nahradach.
    NEKROMANT
    NEKROMANT --- ---
    Článek 11 postaví Creative Commons mimo zákon | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/clanek-11-postavi-creative-commons-mimo-zakon/47872?
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    OOHN: Na to ti UFO akorát napíše, že rozhodnout se musíš sám, není přece tvůj poradce, ale:
    - pokud pro to hlasovat budeš - spřáhl jsi se s fašisty a nemáš mezi "demokraty" co dělat
    - pokud pro to hlasovat nebudeš - neplníš sliby voličům a jsi proti dobrým zákonům, takže nemáš mezi "demokraty" co dělat
    Tak si vyber :-)
    OOHN
    OOHN --- ---
    VYHULENY_UFO: kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde.

    Pokud je nějaký návrh kvalitní a dobrý, mám pro něj nehlasovat jenom pro to, že pro něj hlasuje i SPD? Upřímná otázka, jsem vážně zvědavej.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONCKA: rozumim, tak proto musi anarchisti od piratu taky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam