• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HONCKA: protože tam není žádná debata.. listeček buď máš nebo nemáš,.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    XCHAOS: no a jak to vidí piráti se snižováním DPH? a obecně se snižováním daňového zatížení "obyčejného člověka"?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    XCHAOS: imho dph se pry nejsnadneni vybira
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LINKOS: od devadesátých letech je "neoliberalusmus" jen škatulka/nadávka používaná levicí, málokdo se k tomu hlásí dobrovolně.

    měl jsem na mysli online prezentaci. na kandidátce budu mít:

    "provozovatel optických a bezdrátových sousedských sítí. transkontinentální solární cyklista"

    tz. je tam inspirace "jezdcem v globu smrti" :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: ano, jsme země, kde se podnikání často maskuje jako spolková činnost... ze mě udělal plátce DPH už Paroubek. Co mi štve, že žádná vláda neuvažuje o snížení DPH...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: a vedle toho se pry ve snemovne taky matla novela, ktera spolkum s prijmy z clenskych prispevku nad 1M korun rocne nakaze odvadet DPH z vybranych clenskych prispevku. Ale s tim se nikdo urcite chlubit nebude :-)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    XCHAOS: tak neoliberalismus byla v osmdesatkach a devadesatkach ideologie ke ktere se hlasilo spousta ekonomu a politiku. Na zaklade tehle ideologie se transformovali zeme východního bloku. Pravda, ze k neomarxismu se lide zas tak nehlasi a je to skatulka kam je strkaji spise oponenti.
    Tak jako tak nikdo to tve "vymezeni" nepobere.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LINKOS: nejsou to ani tak ideologie, ke kterym se nejak vyznamne mnozstvi lidu hlasi aktivne, ale spis skatulky, do kterych jsou zarazovani oponenti v debatach, nebo ktere alouzi k pausalnimu vymezeni.se. Pravda, zcela protichudnymi skupinami.

    Prihlasit se do obou skatulek aktivne mi prijde zajimava moznost, jak se naopak sam aktivne vymezit, min. vuci ideologickemu nalepkovani.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XCHAOS: Dá se to někde vidět (slyšet, přečíst)?
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    XCHAOS: neoliberalismu a neomarxismus jsou tak protichudne ideologie,ze akorat naseres oba tabory a budes za pitomce. Co je agent s teplou vodou bych nepochopil.
    Kdyz uz tak liberal se socilnim citenim, nebo tak neco,ale tam se pise zamestnani/vzdelani,ne? Poskytovalel internetoveho pripojeni, je nedostacujici? Nebo jen podnikatel/zivnostnik. Zivnostnik zni lip...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Všechny politické strany podepsaly memorandum o podpoře zákona o právu na digitální službu. Návrh jde do Sněmovny v březnu
    https://www.pirati.cz/...ravy/vsechny-politicke-strany-podepsali-memorandum-na-digitalni-sluzbu.html
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LEON_KOWALSKI: Ok. Dnes jsem čirou náhodou slyšel projev Zdeňka Hřiba v metru na téma "20 let v NATO". Jako na člena domnělé neomarxistické strany dobrý :-) ale jinak nevím, co si mám myslet, popravdě. Hlavně by mi zajímalo, čí to bylo nápad :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XCHAOS: já judo dělal, teď ho dělá moje dcera a pokud vím, tak když je randori, tak platí - úchop -> útok. Boduje se za úspěšné útoky. Pasivita a vyčkávání se naopak trestá :-P

    Nicméně je ti jasné, že tvoje "judo" s trolly jedeš před prázdnou halou, že? Kromě pár lidí z teamu (spolu administrátoři), je díky oboustranným ignorům vylidněno :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    NECROMAN: já se tím ale neživím!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    XCHAOS: zas ať je to něco, co nebude odrazovat lidi v kontextu celé kandidátky. Co takhle povolání prostě "pirát"? :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: ze viditelne aktivne usilujes o sve nezvoleni :)
    XCHAOS: vsak v prvotnim postu na cele toto tema to mas nalinkovane... ano, Pirati svym kritizovanim uplne vseho docilili jen toho, ze podstatne veci uspesne zapadaji a Piraty moc vazne uz nebere ani nikdo ve snemovne. Proste se nedokazou domluvit s nikym..
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LEON_KOWALSKI: to není pravda.. můj přístup víc připomíná judo, tedy dovoluji trollům, aby použili sílu, kterou vůči mě uplatňují, aby poškodili sami sebe (a svůj image)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    V případě trollů jde o monolog na téma poslat tvoje fórum do kytek .... přesně jak říkám - hoď si to “milovník trollů” do CV ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LEON_KOWALSKI: není troll jako troll. zase jde o diskuzní fórum, ne o monolog, že jo.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XCHAOS: milovník a podporovatel trollů, trolících Piráty ;-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam