• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    SATAI: A to do toho jeste nevstupuje Health and Safety.. protoze jak je to pridelany, je to beznecny, co kdyz to spadne, co kdyz to odfoukne neco na silnici... smi to bejt takhle nizko.. co kdyz do toho naboura auto a tim ze to je takhle nizko to nekomu ublizi..
    SATAI
    SATAI --- ---
    MAWERICK: no myslim ze kazdemu, kdo ma mozek v hlave, melo byt jasne, ze ted bude nekde nejaky ucetni kroutit hlavou a rikat "a co jako ja s timhle?"

    kazdopadne pokud Pirati ty volby vyhrat nechteji, tak to meli rict natvrdo pred pul rokem a nepotapet STAN temihle sabotazemi
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    SATAI: nelibi? Myslim ze jsou si vedomi rizika ze na ne zaklakne financak... a takovahle vylomenina si o to vylozene rika...
    SATAI
    SATAI --- ---
    KEB: nemluve o tom, ze vetsine firem se proste nelibi dostat penize a nemit k tomu udelane papirovani.
    SATAI
    SATAI --- ---
    KEB: dam ti vyprask a budu doufat, ze jsi typ, co se mu to libi. Kdyz ne, tak halt podas trestni oznameni.
    KEB
    KEB --- ---
    SATAI: tak ty peníze zase pěkně vrátí a může podat trestní oznámení
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    SATAI: ( tak má o důvod více :D )
    SATAI
    SATAI --- ---
    KEB: a co kdyz majitel trebas nesnasi Piraty?
    KEB
    KEB --- ---
    REDGUY: i kdyby, za mě dobrý. Majitel plochy má za jeden kus peníze dvakrát, takže nepředpokládám, že by se zlobil a osobně mě tenhle guerillový způsob baví.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Hele... chapu spravne, ze tenhle billboard jste vyvesili nacerno, bez souhlasu majitele toho stojanu a myslite si, ze kdyz jste mu poslali penize, tak je to ok?

    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALDARION: Ja davam minus, protoze Dostal je klasicky masibl. Jeho retorika je kultivovanejsi, koncepce promyslenejsi, ale obsahove je na urovni Volnyho.

    Protoze jestlize je neco fundamentalne spravne, tak hledat jen pravni klicky jak by to slo v pravnim, relativne svobodnem a mirnem systemu obejit je z meho pohledu zneuzivani. Je to svym zpusobem toxicke jako to co dela Zeman z ustavou. Ano, ty dusledky jso uv pripade Dostala o nekolik radu mensi, ale to protoze on vystupuju na radove mensi pozici.

    Ale podobnych veci se udalo v minulosti cela rada.

    Ja jsem spis stredovej, s akcentaci solidarity ale bez slapani po zasluhovosti (ruzna ta zdaneni nad 20M, dedicke dane apod.) s tim ze jsem technooptimista ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ALDARION: když ji nebudeš dělat ty, bude někdo jinej...
    KEB
    KEB --- ---
    ALDARION: ámen
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    XCHAOS: Ja jsem treba poslednich X let dost na vazkach (a lituju, ze jsem nevstoupil k Piratum z nadseni v dobe jejich vzniku, to bych ted nemel co resit a musel se s tim nejak vyrovnat :D): Jsem malo konfliktni na to, abych nekam sel s vedomim toho, ze budu radikalni kridlo (pokud neco takoveho Pirati vubec maji :)). A jsem prilis pravicak, trosku konzerva, hodne technopesimista a technofob (to vyplyva z me zkusenosti se soucasnou Cinou mnohem vic, nez z cetby dystopicke scifi) a navic jsou pro mne dulezita divna temata jako treba pro-gun-owners politika... Takze porad vaham, vlastne Piratum fandim, vetsinou je volim, ale nejsem si jistej, zda by stali o to, abych zrovna ja delal tu politiku s nima. ;)

    Jinak ja Dostala Piratum snadno odpustim - je to ucebnicovy priklad toho, jak muze byt dobry aktivista tragickym pokitikem. Kdyby to byl "jen" garant tematiky prav pacientu, byl by super. Nikdy nemel preskocit az na "stinoveho ministra" ale je jasny, ze on sam si to neuvedomi - takove lidi musis korigovat a je to hrozne tezky - a proste jste to neuhlidali, stane se, no. ;) Jen mne proste mrzi, ze proste v te lize, kterou Pirati nyni hraji, se uz takove chyby nepromiji. Protoze hrozne potrebujem, aby to Pirati uhrali uspesne...
    SATAI
    SATAI --- ---
    PER2: co na to říct? :-/
    PER2
    PER2 --- ---
    bartosovo vyjadreni k dostalovi
    30:30
    Superdebata DVTV: Vládlo by ANO s SPD? Shodnou se koalice? A funguje Babišova kampaň? - DVTV na Aktuálně.cz
    https://video.aktualne.cz/dvtv/superdebata-dvtv-vladlo-by-ano-s-spd-shodnou-se-koalice-a-fu/r~69b70666205f11ec966d0cc47ab5f122/
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KEB: WYSIATI
    KEB
    KEB --- ---
    ALDARION: mně to neříkej bez to říct Bartošovi s Rakušanem, jestli jsou co k čemu tak se tohohle šaška promptně zbaví jako Pekárka feryho. To by mohlo situaci aspoň trochu zachránit IMHO
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    KEB: Antivaxer na top pozici u strany, která se profiluje spíše jako konformní (tedy ne jako magoři z Volného Bloku) a podporuje opatření typu očkování je fail tak jako tak. To, že "kdo prodělal COVID, nemusí se očkovat" není pravda je další příběh...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam