• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    KEB
    KEB --- ---
    GOJATLA: vyhodnotil si je jako snáze korumpovatelne, to mě už taky napadlo.

    Takže piráti budou čekat na kosti od stolu, co jim milostivě hodi Rakušan, a to měli premiérské ambice
    KEB
    KEB --- ---
    MAWERICK: je to fňukani jak od Babiše, ale nechej Xchaose vydychat ten šok. Tohle je totiž debakl o kterém se jednou bude psát v učebnicich

    Btw jak to říkal ferjencik, když ho kritizovali za mizerné vedení kampaně, že se to vyhodnotí po volbách. Tak teď už je pozdě...
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    NECROMAN: Řekl bych že to skončí tak, že nějaký Pirát ve vládě bude (2 už by byl úspěch) ale z jejich programu tam zbyde jen to, co prosazuje i STAN nebo Spolu sani o sobě - nic čistě pirátského.
    Třeba na "manželství pro všechny" se dá rovnou zapomenout.
    N_I
    N_I --- ---
    BRAMBOROVY_KRAL: já už čekal i u tý kampaně, kdy to začne jak se slibovalo..ale ono jaksi taky nic nepřišlo....

    je velice smutný pohled, že po takovém fiasku šef kampane ihned neda hlavu na spalek a nerozlouci se.

    je to pohled na tradicni stranu lidi, kery se budou v politice drzet koryta zuby nehty.
    BUGAS
    BUGAS --- ---
    Bohuzel IB jako lidr selhal, 4 mandaty je tragedie
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    N_I: Jo. sledovat nadchazejici piratskou vnitrostranickou diskusi bude zajimavy. Jestli zvitezi takovahle hagiografie, tak potes pambu 8)
    BRAMBOROVY_KRAL
    BRAMBOROVY_KRAL --- ---
    N_I:

    denial
    anger
    bargaining <- ted jsme tady
    depression
    acceptance

    Dej tomu cas. :)
    N_I
    N_I --- ---
    LEON_KOWALSKI: místo sebereflexe takový obrázek, další a další lolky....fakt čumim....
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Za mě mají co nabídnout i na té nejvyšší úrovni, protože i doposud platilo, že množství prosazených programových cílů (nebo různých zákonů) bylo výrazně nadprůměrné v porovnání s tím kolik Pirátů v parlamentu sedělo. Pravda, často šlo o prosazování stylem návrh je zamítnut a o tři měsíce později za velkého oslavného bubnování předložen okopírovaný vládou a schválen, ale to mě může být koneckonců jedno, podstatné je, že byl schválen (zvlášť když reálně vím, odkud vítr vane...)
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    Je to šok, ne že ne. U nás doma jakožto dlouholetí voliči Pirátů jsme byli také překvapeni.
    Za 4 roky může být vše jinak a v nižší politice na místní úrovni mají Piráti kontinuálně stále co nabídnout.
    Tak hlavu vzhůru! :+)
    BUGAS
    BUGAS --- ---
    NECROMAN: idiot
    CHRMLE
    CHRMLE --- ---
    Ty kravo, ctyri poslanci.. sem si rikal... mam krouzkovat... neeeeeee, gentlmenska dohoda :D Ale ty woe GG, hodne dobry :)
    JONY
    JONY --- ---
    LEON_KOWALSKI: já bych byl nerad, kdyby tohle hodně současných Pirátů co neuspěli odradilo od politiky. Představují v české politice to, co tu zoufale chybí, mají řadu opravdu dobrých osobností a navíc jsou to všechno převážně mladí lidé. To co se stalo je nepříjemné, ale patří to k politice. Mají budoucnost stále před sebou.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    JVMLOK: to je od tebe hezký, já ale nejsem pirát, já jsem jen kritik koalice, protože všechny koalice vedou do pekla. Říkal jsme to před volbama, že je volit nebudu protože šli do holportu se starostama, že je to poškodí, sice jsme je volil, ale měl jsem pravdu.
    Piráti jako takoví skončili. Budou muset kurevksy zabrat, aby se z toho hrobu vyhrabali.
    GOJATLA
    GOJATLA --- ---
    CAIDEL: Nezapomněl, doufal, že s ním půjdou do koalice.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    NECROMAN: Jako jo no. Myslím, že přesně takhle se dá příběh voleb popsat. Andrej tak zuřivě útočil na Piráty, že úplně zapomněl na STAN a SPOLU :)
    GOJATLA
    GOJATLA --- ---
    E2E4: Tady se blbě potkala Babišova antikampaň, nečitelnost pirátů pro vlažné voliče a volební systém, který moc nepočítá s kroužkováním v koalicích. Klidně se mohlo stát, že piráty bude kroužkovat 7 % voličů, starosty 8 % a nikdo z pirátů se do parlamentu nedostane.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NECROMAN: děkujeme pirátům za jejich oběť!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Spolu nepotřebuje 4 pirátské poslance k sestavení vlády s důvěrou, tohle bude ještě hodně zajímavé vyjednávání...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam