KEDRIGERN: Opět mohu jen poznamenat, že to, co ty považuješ za výmluvy městských společností, já považuje za demonstraci neschopnosti akcionáře, potažmo radních. Co jim brání změnit stanovy, nastavit koncernové řízení, definovat pravidla výběrových řízení pro management atd. atd. Nechají “řídit” městské společnosti dozorčí radou, což je obvykle spolek politických břídilů bez vhodného vzdělání a praxe. Nadto je samozřejmě dozorčí rada orgánem s kontrolní působností, nikoliv řídící. Ale když už dozorčí rada volí představenstvo, tak si samozřejmě členové dozorčí rady myslí, ža vlastně mají tak nějak právo zasahovat do obchodního vedení. No, nemají. Ale samozřejmě se to děje a pak z toho vznikají kauzy typu Dozimetr. Ale přesto si pořád někdo myslí, že třeba radní pro dopravu má řídit DPP, ačkoliv radní pro dopravu de iure nemá ve vztahu k DPP žádné kompetence, protože ty má pouze rada, jako kolektivní orgán.