• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Zákazy ve společnosti
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    názevKoryto reky pro slzy Cowboye po viteznych zapasech Sparty
    kategorieLASKA, CITY, VZTAHY / potize s laskou
    popisPostrehy nejfundovanejsiho odbornika na fotbalovou problematiku. Zejmena vyklady pravidel, proc nemela tahle penatla pisknuta pro Spartu byt. Proc nemel tento gol Sparty a podobne zalezitosti.
    možná podobnéOUTDOOR - rady, tipy, cestopisy, fotky a srazy pro ty, kteří neradi sedí doma
    Cultcode.net (otevřená platforma pro CZ+SK art)
    USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE
    Linux :: pro pokrocilejsi uzivatele :: + reseni komplikovanejsich problemu
    Cestování v MHD < vůně bezdomova pro starší a pokročilé
    JANKOWITCH0
    JANKOWITCH0 --- ---
    [SERVER ERROR]
    KIWIWOE
    KIWIWOE --- ---
    názevSTOPMOTION _ ANIMACE _ FOTO-SEKVENCNI VIDEA
    kategorieGRAFICKA A VIZUALNI TVORBA / amaterska tvorba / filmy + video
    popisTvorba stopmotion animaci, animaci, foto-sekvencnich videii, podelte se o sve zkusenosti, vytvory, nazory....
    možná podobnéAUTO+MOTO_VIDEO+FOTO
    Subaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    Lockpicking - otevirani zamku bez originalniho klice (videa,obrazky,texty,navody)
    backstage fotky/videa z našich i cizích focení, fotografové při práci
    GOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    LUCIE44
    LUCIE44 --- ---
    názevCizinci v call centrech - jsou nebo nejsou?
    kategorieMĚSTA, ŠKOLY, FIRMY, AKCE, SRAZY
    popisAhoj, dělám diplomku na outsourcing firemních call center do jiných států. Máte někdo zkušenosti s tím, že byste zavolali někam do firmy a mluvili jste s nerodilým českým mluvčím? Protože se mi zatím nepodařilo na nikoho takového narazit, dělám výzkum za pomoci krátkého scénaře. Kliknutí na odkaz pod tímto textem vás přesměruje na dotazník, který je součástí mé diplomky Vyplnění dotazníku trvá 5 minut. K ukončení vyzkumu mi chybí posledních 35 vyplněných dotazníků, tak pokud mi pomůžete, budu moc vděčná. http://www.kwiksurveys.com/online-survey.php?surveyID=HONNNK_651936d
    možná podobnénavody na postaveni sound systemu , aneb 4Ω jsou pro šampóny, následuj spirit! (2Ω).
    Jsme tlustí, šerední nebo protivní aneb co s tím ? Rady, tipy, triky , recepty...
    fyzioterapie..... studujete? vykonáváte? nebo se necháváte rehabilitovat?
    To nejsou moje oči! Vidím samé sovy! Vidím samé sovy! - RPG SCION
    Sphynx-máme rádi koťata, i když nejsou chlupatá
    AOKI
    AOKI --- ---
    názevLIPPATUKKA
    kategorieGRAFICKA A VIZUALNI TVORBA / design / odevu
    popisautorská tvorba odevu, potisky termolisem, sítostisk, proces výroby oděvu, střihy, techniky ....
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    názevZákazy ve společnosti
    kategorieSPOLECENSKE VEDY, NABOZENSTVI / společenská témata
    popisneni dne, kdy by nas media nezaplavovala informacemi o tom, co se v nasi nebo jine spolecnosti zase zakazalo nebo oznacilo za nove neprijatelne ci spolecnost ohrozujici. tento klub by mel slouzit jako zasobarna zdroju pro lidi, kteri by neradi prisli kvuli jednomu prosvihnutemu dni o prilezitost si uvedomit, ze toho dnes nesmi o neco vice nez vcera.
    hlasy12 hlasů pro | 0 hlasů proti
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    názevElektronky
    kategorieVĚDA A TECHNIKA
    popisSberatelstvi, DIY, rady...
    ROZINA
    ROZINA --- ---
    názevRoxy / NoD
    kategorieOSTATNÍ KULTURA / kulturní a multikulturní komunity
    popisNoD je institucí jejíž obsah a formu určují tři dramaturgické sekce. Galerie NoD (výstavy), teatro NoD (divadlo) a NoLab (multimedia) jsou názvy dramaturgií zahrnutých pod touto hlavičkou a vytvářejí jeho svébytnou podobu. Každá z nich je vedena člověkem, který ji dodává individuální rozměr. Estetika NoD není fixní, každý kdo se podílí na jeho programu ji ovlivňuje, zásadní je dialog a otevřenost dramaturga, umělce i návštěvníka vůči prostoru. Tento prostor se definuje jako experimentální tzn. že je otevřen uměleckým a společenským experimentům, ať již se jedná o experimentální formu divadelnosti nebo přístupu ke vzdělávání, poznávání a boření předsudků. Experimentálnost není obsahovým limitem a jedinou hodnotou, zásadní je kvalita, upřímnost a potřeba tvořit a spolupracovat. Důležitým aspektem tohoto prostoru je jeho univerzálnost. Čtyři dramaturgie využívají všech prostorů NoD bez obsahového omezení. Prostory galerie se můžou změnit v divadelní a naopak, audiovizuální produkce stejně jako filmové projekce se můžou odehrát kdekoliv. Jednotlivé akce se můžou podporovat, doplňovat nebo existovat nezávisle na ostatních. Spojujícím prvkem je návštěvník, který má možnost veškeré dění intenzivně vnímat, být pouze jeho součástí nebo nezaujatým svědkem. Každý se zde ale stává součástí přirozeně vznikající komunity a obsahem tohoto prostoru.
    možná podobnéNoLab @ Roxy.NoD - room for your eXperimentZ
    ROXY
    Kam na Burger?! Rady, fotky, burgery
    Ty-Jaatro, DIY divadlo, hra "Czechtek?"
    dražíme/nakupujeme online - a nechceme padělky
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    názevBlood Bowl Legendary Edition (online verze)
    kategorieHRY
    popisZatím existuje jenom jeden klub který se věnuje BloodBowlu a ten se soustředí na stolní ligu. V tomto klubu se chci soustředit na počítačovou verzi oblíbené stolní hry.
    hlasy0 hlasů pro | 0 hlasů proti
    AOKI
    AOKI --- ---
    názevLIPPATUKKA
    kategorieGRAFICKA A VIZUALNI TVORBA / design / odevu
    popisumělecká skupina zabývající se tvorbou především designu oděvu,,,,v kontextu s ostatními médii......
    PAPRICOTT
    PAPRICOTT --- ---
    název
    kategorieHUDBA / music making: djs / soundsystems / artist / performers / liveacts / +know.2.how
    popis
    ABAYO
    ABAYO --- ---
    názevDream pop a jemu podobné kytarofky.
    kategorieHUDBA / zanrove kluby: folk / pop / rock / metal / *electro / jazz / classics / ethno /
    popisDream about night, dream about day, with sounds of these music. Fakticky pěkný drýmpopy .)
    hlasy1 hlas pro | 0 hlasů proti
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    názevsadba a pěstovaní stromů, i starost o ně
    kategorieHOBBY, SPORT A ZABAVA / flora / hobby
    popis.. mam privatni diskuzi s timto nazvem ("sadba a pěstovaní stromů, i starost o ně") .. rad bych aby byla verejna
    hlasy33 hlasů pro | 0 hlasů proti
    PAPRICOTT
    PAPRICOTT --- ---
    názevMcCrypt USB-200 - problém
    kategorieHUDBA / music making: djs / soundsystems / artist / performers / liveacts / +know.2.how
    popisZdravím , koupil jsem mix McCRYPT USB-200 a mám problém . Chci se hned na začátek zeptat jestli s ním jde hrát přes PC [přes nějaký software (např . VirtualDJ , Traktor, atd.) ] . A popřípadě jak ho zapojit , protože už jsem z toho špatný..... Značka: McCRYPT USB-200 Díky USB připojení lze přehrávat audioformáty MP3, AIFF, WMA, WAW přímo z počítače! Vstupy: 2 USB vstupy pro přehrávání audioformátů 2 PHONO 2 LINE 1 MIC s funkcí Talk-over Regulace úrovně, basů, středů a výšekodděleně pro oba kanály Výstupy: 1 stereo pro koncový stupeň, 1 pro sluchátka 2 LED-ukazatele vybuzení Crossfader Napájení odděleným adaptérem http://images27.fotosik.pl/137/b09fe714bab8df46med.jpg , http://images25.fotosik.pl/137/5e9a222fc8aa7bb6med.jpg - vse co jsem o nem nasel . Dekuji
    možná podobnésoftware a bezpecnost dat na usb flash discich (standalone sw a transparentni sifrovani)
    konzole, gondole, homebrew, warez, modifikace, tuzing
    A F R I K A.... ebaut dizzz continentttt
    Operace pàteře, zkušenosti, rehabiłitace. Výhřezy plotének
    Sony - chytré telefony, hodinky a další "hračky" z Japonska
    PAPRICOTT
    PAPRICOTT --- ---
    názevMcCrypt USB-200 - problém
    kategorieHUDBA / music making: djs / soundsystems / artist / performers / liveacts / +know.2.how
    popisZdravím , koupil jsem mix McCRYPT USB-200 a mám problém . Chci se hned na začátek zeptat jestli s ním jde hrát přes PC [přes nějaký software (např . VirtualDJ , Traktor, atd.) ] . A popřípadě jak ho zapojit , protože už jsem z toho špatný..... Značka: McCRYPT USB-200 Díky USB připojení lze přehrávat audioformáty MP3, AIFF, WMA, WAW přímo z počítače! Vstupy: 2 USB vstupy pro přehrávání audioformátů 2 PHONO 2 LINE 1 MIC s funkcí Talk-over Regulace úrovně, basů, středů a výšekodděleně pro oba kanály Výstupy: 1 stereo pro koncový stupeň, 1 pro sluchátka 2 LED-ukazatele vybuzení Crossfader Napájení odděleným adaptérem http://images27.fotosik.pl/137/b09fe714bab8df46med.jpg , http://images25.fotosik.pl/137/5e9a222fc8aa7bb6med.jpg - vse co jsem o nem nasel . Dekuji
    možná podobnésoftware a bezpecnost dat na usb flash discich (standalone sw a transparentni sifrovani)
    konzole, gondole, homebrew, warez, modifikace, tuzing
    A F R I K A.... ebaut dizzz continentttt
    Operace pàteře, zkušenosti, rehabiłitace. Výhřezy plotének
    Sony - chytré telefony, hodinky a další "hračky" z Japonska
    PAPRICOTT
    PAPRICOTT --- ---
    názevMcCrypt USB-200 - problém
    kategorieHUDBA / music making: djs / soundsystems / artist / performers / liveacts / +know.2.how
    popisZdravím, mám takový problém ... koupil jsem si mix McCRYPT USB-200 a teď jsem to zkoušel zapojit a nějak nehraje podle představ ... aby jsme tady zbytečně neřešili něco tak se chci hned na začátek zeptat jestli s ním můžu hrát přes software ( např . Virtual Dj, Traktor , atd...) zkoušel jsem to teď totiž zapojit do Virtual DJ a nešlo to nebere to. Kdyby byla teda nějaká rada jak to rozjet tak budu rád . Děkuji Značka: McCRYPT USB-200 Díky USB připojení lze přehrávat audioformáty MP3, AIFF, WMA, WAW přímo z počítače! Vstupy: 2 USB vstupy pro přehrávání audioformátů 2 PHONO 2 LINE 1 MIC s funkcí Talk-over Regulace úrovně, basů, středů a výšekodděleně pro oba kanály Výstupy: 1 stereo pro koncový stupeň, 1 pro sluchátka 2 LED-ukazatele vybuzení Crossfader Napájení odděleným adaptérem http://images25.fotosik.pl/137/5e9a222fc8aa7bb6med.jpg http://images27.fotosik.pl/137/b09fe714bab8df46med.jpg - to je vše co jsem o tom našel
    možná podobnésoftware a bezpecnost dat na usb flash discich (standalone sw a transparentni sifrovani)
    konzole, gondole, homebrew, warez, modifikace, tuzing
    A F R I K A.... ebaut dizzz continentttt
    Operace pàteře, zkušenosti, rehabiłitace. Výhřezy plotének
    Sony - chytré telefony, hodinky a další "hračky" z Japonska
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    názevHlubotisk - fotoknihy, fotky, autori... (monochromatická fotografia v nedávnej minulosti)
    kategorieGRAFICKA A VIZUALNI TVORBA / fotografie
    popisHlubotisk je podľa mňa dnes veľmi opomínaná technika, ktorou sa kedysi tlačili fotky a ilustrácie v knihách. Táto technika sa používala ani nie 100 rokov, vznikla na konci 19. storočia a v móde bola v prvej polovici storočia 20teho, neskor v druhej polovici okolo roku 1970 sa už z módy začínala vytrácať, možno pre finančnú a teda i nákladovú náročnosť na vydávane dielo a možno aj kvoli dopytu po farebnej fotografii. http://cs.wikipedia.org/wiki/Hlubotisk Táto technika však vie vyobraziť fotku mimoriadne ostro, detailne, bez zrnitej štruktúry, veľká výhoda je zachytenie rozmanitosti v poltónoch s ktorou má i dnešná tlač a iné techniky problém. Práve hlubotisk dodáva čaro fotkám Josefa Sudka, Karla Plicku, Josefa Ehma, Václava Jírů, Jaromíra Funkeho, Zdenka Feyfara a ďalších... Tento klub by mal slúžiť fanúšikom všetkého okolo hlbotisku, či už odkazovať na autorov, na jednotlivé dielo, možno aj ako záchytný bod pre prípadných zberateľov, kde je niekto ochotný predať, kúpiť, či vymeniť knihu tlačenú prostrednictvom hlubotisku.
    možná podobnéFOTKY SLECEN Z NYXU, nad kterymi se smi slintat, aneb bordel vseho druhu
    fotky fanoušků V AKCI !!!
    LOS PHOTOS AUS CESTOS chili: fotky z cest & TALKABOUT
    Erotika ve vaší ložnici - telo na telo. Klub kde se nestydíme... FOTKY VKLADEJTE POUZE JAKO LINK!
    OUTDOOR - rady, tipy, cestopisy, fotky a srazy pro ty, kteří neradi sedí doma
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi The Walking Dead
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam