• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi UNSCHOOLING jak na to v Čechách?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    [SERVER ERROR]
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    [SERVER ERROR]
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    názevnejen vaše FOTKY VOUSŮ, pochlubte se.
    kategorieZIVOTNI STYL, AKTUALNI UDALOSTI / zivotni styl
    popisFotky vašich výpěstků a výpěstků z ulice. Rady. tipy, triky jak je upravovat. Vousy jsou životní styl. Všechno pro vousáče i jejich lovery.
    hlasy12 hlasů pro | 0 hlasů proti
    TORI
    TORI --- ---
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Kaipan
    BEDUAN
    BEDUAN --- ---
    názevKaipan
    kategorieZIVOTNI STYL, AKTUALNI UDALOSTI / zivotni styl
    popis Jak to všechno začalo? Kdysi na začátku devadesátých let, měl jeden bývalý student divadelnictví a profesionální kaskadér, jménem Michal Hradský velký sen. Tím snem nebylo nic menšího než legendární britská raketa na kolech a formule jedna pro dva - Lotus Seven. Avšak tehdejší úřady, ještě zarputile lpěly na mnoha podružných pravidlech, která znemožňovala Michalu Hradskému svůj sen uskutečnit. A tak se rozhodl, že si svůj Lotus Seven vyrobí sám. Jeho snaha a nadšení nakazilo i pár dalších přátel, kterým se jeho, v té době poněkud bláznivý nápad, postavit si roadster zalíbil. Od toho okamžiku byl už jen malý krok k tomu začít vyrábět vlastní repliky slavného vozu s motorem Ford – což bylo symbolické, neboť Henry Ford byl jedním z životních vzorů začínajícího pana továrníka. Symbolicky na 1 Apríla 2015 se v Praze otevírá půjčovna unikátních českých roadsterů značky Kaipan. Pojďme se společně podívat na krátký exkurz do historie firmy, která příští rok oslaví nádherné pětadvacáté bnarozeniny a má za sebou již kolem 600 vyrobených vozů.
    YENICK
    YENICK --- ---
    názevLounge music / Easy listening & Other delights
    kategorieHUDBA / zanrove kluby: folk / pop / rock / metal / *electro / jazz / classics / ethno /
    popis
    hlasy11 hlasů pro | 0 hlasů proti
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi PUNCTUM
    ARALIN
    ARALIN --- ---
    názevISKCON - Mezinárodní společnost pro vědomí Kršny
    kategorieSPOLECENSKE VEDY, NABOZENSTVI
    popisKrišna a jeho následovníci - diskuse pro všechny, kdo se o toto hnutí zajímají především z odborného (religionistického, ale třeba i psychologického, sociologického a pedagogického hlediska). Otázky, odpovědi, materiály a zkušenosti s tímto hnutím sem!
    hlasy5 hlasů pro | 0 hlasů proti
    ARALIN
    ARALIN --- ---
    názevISKCON - Mezinárodníspolečnost pro vědomí Kršny
    kategorieSPOLECENSKE VEDY, NABOZENSTVI / bůh, víra, náboženství a církve
    popisKrišna a jeho následovníci - diskuse pro všechny, kdo se o toto hnutí zajímají především z odborného (religionistického, ale třeba i psychologického, sociologického a pedagogického hlediska). Otázky, odpovědi, materiály a zkušenosti s tímto hnutím sem!
    možná podobnéISKCON - Mezinárodní společnost pro vědomí Kršny
    dmt,dob,dipt,dpt,dxm,2c-*,ghb,amt,dom,mda,pma... *aneb vsechny exoticke,podivne,designer,experimental a research drugz*
    Pro vsechny cyklisty, co jezdi jako prasata...+zraneni pri sportu
    Cultcode.net (otevřená platforma pro CZ+SK art)
    USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE
    QWIFF
    QWIFF --- ---
    [SERVER ERROR]
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Venatores Victoriana
    GALATAN
    GALATAN --- ---
    [SERVER ERROR]
    GAMB
    GAMB --- ---
    názevSven Schaller
    kategorieHUDBA / skladby: melodie / soundtracky / coververze / alba / lyrics / casopisy / placky
    popisZdravím lidi, chtěl jsem se zeptat jestli náhodou někdo nemá od Svena Schallera album outside world remixed. Nejlépe tak aspon v kvalitě 320mp3 a klidně i wav. Jsem student a vysolil bych za to hooodně. Díky za odpovědi :)
    možná podobnéFPS MOD scene - Half Life a další
    Motorola MPX 200 / 220 - Windows mobile
    To nejsou moje oči! Vidím samé sovy! Vidím samé sovy! - RPG SCION
    PEGA5
    PEGA5 --- ---
    názevPUNCTUM
    kategorieOSTATNÍ KULTURA / alternativní kultura
    popis
    hlasy2 hlasy pro | 0 hlasů proti
    NEYTIRI
    NEYTIRI --- ---
    názevNEJTEMNĚJŠÍ EMOCE - NENÁVIST, PROKLETÍ - BEZ CENZURY
    kategorieRUZNE / ulevove
    popisrada bych zalozila klub, kde by lide mohli vyjadrit sve nejtemnejsi emoce - nenavist, prokleti, bez cenzury... nenasla jsem tu klub, kde by to bylo tolerovano a mozna se najdou i jini...
    možná podobnéPříznivci Makumbich axicek aneb parby, kalby ... kde, kdy a hlavne bez cenzury
    Wine, CrossOver, Cedega- paříme a pracujeme na Linuxu bez omezení
    Liga boje proti spodnímu prádlu aneb s prádlem a hlavně bez něj...
    Kalendarium - zajímavé události a výročí - bez ohledu na datum
    stavka bez stavky, nyx bez nyxe, o nas bez nas .o) :: losers strike back ::
    TACHYCEK
    TACHYCEK --- ---
    názevZískání mediální pozornosti pro stranu
    kategorieZIVOTNI STYL, AKTUALNI UDALOSTI / politika, ekonomika, pravo
    popisZakládám novou politickou stranu, která chce nabídnout konstruktivní řešení, co se například problému islamismu či nepřizpůsobivých týče - ale i běžných témat - daně, paušály pro živnostníky, rodinná politika, čitelná zahraniční politika atd. Rád bych získal nějakou mediální pozornost a rád bych své názory nějak prezentoval v médiích. Jak se tam dostat? Zkoušel jsem média kontaktovat mailem, byl jsem na demonstraci IVČRN, kde jsem rozdal asi 600 letáků a pár rozhovorů pro lokální média jsem udělal, ale bohužel je to málo. Nějaké nápady?
    možná podobnéČeština - útočiště pro příznivce naší mateřštiny
    OSOBNOSTI , které unikají naší pozornosti
    navody na postaveni sound systemu , aneb 4Ω jsou pro šampóny, následuj spirit! (2Ω).
    Stíři - Scorpio - klubík o štírech a pro štíry!!!
    AYP - pokročilé jógové techniky (i pro začátečníky)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam