• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    SALO
    SALO --- ---
    KREKRX: neviem co vlastne meral ale podla fotky to na 60cm nevyzera ani nahodou.
    podla dlzky hlavovej trubky by som povedal max. 54cm, skor 52.
    KREKRX
    KREKRX --- ---
    PULP121: taky sem ho zahlidl, premyslel sem nad nim jen me odrazuje ta velikost:(
    PULP121
    PULP121 --- ---
    SUMEC?

    Cyklobazar.cz - 296982 - Prodám: SILNIČNÍ RÁM SOMEC - Praha-východ
    http://www.cyklobazar.cz/inzerat/296982/silnicni-ram-somec/
    STRUPOU
    STRUPOU --- ---
    TICK
    TICK --- ---
    (edit pohupuje se to volno-kolečko (kazeta) ne celá osa)
    TICK
    TICK --- ---
    čauec, ze zvědavosti a nízkýho středu jsem si koupil free wheel od sturmey archeru - našrouboval na SA nábu (flipflop) dotáh jsem to rukou a pak nohou přes kliku - stejně mi příjde že to tam nějak nesedí, nebo že je vnitřní ložisko made in china protože když to kolo roztočím tak se pohupuje nahoru a dolů, sice jen asi o 1-2mm ale trochu mě ta znalost otravuje - je to big deal? nebo se s tím nic nenadělá? (bylo nový t.j. ložiska už lepší nebudou)
    KRAKI
    KRAKI --- ---
    PROKY: tak tenhle vyplet jsme neviděl tak 10 let, naposled na potunenejch kleinech..
    PROKY
    PROKY --- ---
    tak nový zapleteno :)

    PROKY
    PROKY --- ---
    ok diky pánové pokusim se to zaleúpit a uvidime :)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    PROKY: pastorok zatiahnut rotafix metodou + loctite. A lockring zalepit tiez :)
    Ale inak by malo pomoct, ked cez to prezenies zavitnik v nejakej zamocnickej dielni.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TOMBSTONE: na tohle lepeni je Loctite
    PROKY
    PROKY --- ---
    hmm je to blby asi koupim novej naboj ale dik :(
    TOMBSTONE
    TOMBSTONE --- ---
    cetl sem o klucich, co tam jak pastorek tak lockring proste zalepili epoxidem...
    PROKY
    PROKY --- ---
    ještě ně napadlo pokud by se dal sehnat hliníkovej lockring šlo by to dotáhnout dokud drží závit a pak nechat u někogho zavařit. Dotaz zní teda : dělá někdo hliníkový lockringy???
    PROKY
    PROKY --- ---
    Ahoj , dá se nějak opravit strženej závit na náboji na lockring , nebo to chce novej náboj ? Pokud novej náboj máte někdo tip na něco co není z hliníku? Nebo to má aspoň delší nebo hlubší závit! Dík
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MAESTRO_007: jo tak sorry, nevsim sem si dualu, ktery samotny je fajn mit a sou nechutne drahy.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MARASAN: treba proto ze za 1700,- ma funkcni silnicku, kde je jenom cena tech dual controlu skoro stejna jak cena celeho kola? :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ja bych se na to vybodl. moc nechapu, proc kupovat takovy kolo
    SALO
    SALO --- ---
    MAESTRO_007: je to obyc "tuzexova" F1
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    TICK:
    SHYLOCK: F1 special (nejsportovnější z nejsportovnějších!) to urcite neni :) ...ten na 100% nema navarky na blatniky

    laborovat jestli je to F12 nebo ruzne jine stare typy F1 se mi nechce, chce to googlovat a procitat.... je to proste klasicky favorit co se bude kroutit :) ....ale za ty prachy dobre
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    TICK: díky, jsem velmi rád za netechnickej styl vyjadřovnání....jojo,slo mi o to, jestli to je F1čka:)..jedinej indikator, kterej mi je známej je prave vzdalenost středu od zadního kola:)..ok, tak já ještě poprosim chlapíka o fotky a když to klapne tak mě čeká 300km v pedálech:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam