• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    YKSVOKRAJ
    YKSVOKRAJ --- ---
    Ahoj, neprodáváte někdo dráhový rám ? Nebo nemáte nějaký tip, na tvrdší silniční ? Děkuji
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    Tak som sa rozhodol, ze je cas to konecne prestriekat, ked uz mame tu jar :)

    Inak asi to budem predavat, keby mal niekto s vyskou ~185cm zaujem, ozvite sa. Slusne diely, vsetko v super stave, hmotnost pod 9kg.
    ALALUKA
    ALALUKA --- ---
    ZSIS: Samozřejmě že vim, že svět je plnej otvíráků, ale já to nevyužiju a přijde mi škoda takovýho pěknýho udělátka :-)

    ...takže speciálně pro vás zde to nabízim za 233,- a dokud neporodim a budu mobilní (tak týden), tak to ochotně doručim někam do okolí centra Prahy!
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    ALALUKA: napadaji me 3 zpusoby, jak otevrit lahvace jen o pedal. a vubec...
    Tricmc 2009 Best Trick 2
    https://www.youtube.com/watch?v=9nlSpBgIZoY


    takhle to delaj machri.

    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    kratky foto report z Berliner fahrradschau ted o vikendu.







    ZSIS
    ZSIS --- ---

    "MKS SYLVAN track pedals"

    jezdim de facto kazdy den 5+ let. kosiky s dvojitou paskou. nemuzu si stezovat.
    (pricemz ty moje teda uz jsou na vnejsim konci dost odrbany :D )
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    TICK: jezdim uz rok s klipsnama (ocelovy kosik s jednim paskem) a nemuzu si stezovat. tenisky drzi uplne v pohode a jsou pohodlny (netlaci do podrazky).
    SALO
    SALO --- ---
    TICK: smykaju sa v nich tenisky s hladkou podrazkou
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TICK: pekny pedaly, siroce nevypadaji, ale ja je nikdy nevidel ani nejezdil.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TICK: polatformy jsou dost velky a casto skrtas v zatacce. Ja jezdim SPD, ale na ty potrebujes boty. Pedaly jsou na festce spotrebka.
    TICK
    TICK --- ---
    jaký máte zkušenosti s pedály na fixce? Přemýšlím o bikrosovejch pedálech s páskem, po tom, co jsem ohnul osu silničním pedálům s klipsnama - je to blbost? (dřív jsem jezdil na takovejch horskejch default kovovejch s páskama od klipsen - spd nechci)
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    no předevšim je to strasně hnusný i kdyby to tu cenu 11 fakt mělo)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    AHASVER: a navyse sa tam neda dostat bez prihlasena sa do fakebook-u
    EDGE61
    EDGE61 --- ---
    AHASVER: F1, která F1 viděla z vlaku na ničim vyjimečných komponentech s velosteelem za 11,5 k? Za třetinu možná
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    AHASVER: proč tam je proboha torpédo? Obyč favo, víc než pět bych za to nedal.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ZSIS: VanMoof ma (z vlastnej skusenosti) podaktore diely dost mizernej kvality, lacne a/alebo tovarensky podpriemerne spracovane. Blatniky, ktore hrdzaveju, pretoze niekto setril na zakladovej farbe, fesacky front rack z bambusu, do ktoreho navrtali montazne diery az po lakovani a tak podobne. Dve veci su na tom bajku ale dobre - ram a svetla. A my sme sa bavili prave o svetlach :P Oni montuju napevno set do ramu, napajany z dynama v prednom naboji. Svetla mieria tam kam maju, neoslnuju nikoho v protismere a ked zastanes, zostanu ti cca 2 minuty svietit. Do mesta IMHO optimalna konfiguracia.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    MARASAN: pres vscehny ty kydy ode me.. ty novy fava se mi furt jeste libi vic, nez vanMoof. nicmene, necitim se patrit do cilove skupiny :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam