• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    TOMMY_: stavel jsem ocelaka “do moderna” ale silnici s tim ze do “do moderna” byla tak akorat ultegra co na tom je ted - je 10rychlostni a ma dualy misto razeni na trubkach... kolo dostava novej lak protoze starej origo komaxit se loupal... nic cim bych prispel k tvy stavbe bohuzel... vse uz asi rekli niz, podle ty fotky je to v dobrym stavu... tak zalezi na tobe jak to mas rad a co se ti libi... s tim ti asi nikdo neporadi.

    pokud chces skakat obrubniky zalezi spis na kolech nez na predstavci, vzhledem k tomu ze pujdes do aheadu... ja roky trapil svoji mestskou ocel fixu “hyenu” s klasickym predstavcem 1” a neslysel jsem ze byto nekomu nekdy prasklo, maximalne urves zavit a nedrzej ti pevne riditka :)) ale nevim jakej jezdis fixed gear nuclear blast styl tak radsi nebudu radit :))) ... jediny co tak kdyz jsi zminil starou campu tak bacha na napraskly kliky a serifovy hvezdy, to neni uplne do mesta stejne jako galusky ;)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    TOMMY_: moderni. retro je hezka vec, ale kdyz uz na to mas ram, "you might as well go the full way.".
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    tak F2 vylitla kominem. Koupil jsem tohle.. Ted je otazka co s predstavcem a hlavkem. Nechat to retro a nebo moderni.. ? Shanet stary lesteny cinelli vecicky a nebo to postavit moderne? achjo.. :(

    PP x Robert Štěrba : Pedal Project BLOG
    http://www.pedal-project.com/index.php?id=clanky&post=153-pp-x-robert-sterba

    a dostal jsem tip ze still primitive ted stavel novyho ocelaka hodne do moderna. Tak doufam v nejakou radu. :)

    PULP121
    PULP121 --- ---
    TOMMY_: Přesně, kolik za to chtěl :-D
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    TOMMY_: kolik za to chtel?? :))
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    STILL_PRIMITIVE: Krasavec
    SALO
    SALO --- ---
    a F2 Special != F2
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    STILL_PRIMITIVE: tyhle bazary mam projety vsechny. tenhle pan si mylsi ze na tom kole zbohatne...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    PULP121: 58 bych jeste kous. cenu ne. :D
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    panove. je to samozrejme pravda. je to blato. nic moc kvalita. a samozrejme mate pravdu. zakladni ocelovej ram za 2K bude lepsi. to vsechno vim. bohuzel i ja jsem spadnul do nekonecho kruhu prekupniku a milovniky "zasly slavy" ceskejch znacek - a stejne jako je sracka hodinky prim, tak stejne tak i favorit. ( je to doce adobra analogie imho ) ale proste jsem do toho spad..

    chci aby to bylo stary. drahovy. a uz mam mraky fav dilu. takovej vintage drahovej veteran do mesta. - jo je to mega hispter zalezitost. vim to

    pokud to nevyjde a nic rozumnyho nenajdu jdu do nejaky italky - vigorelli nebo tak.

    resil jsem ram od mistra nad mistry z budejovic - ale bohuzel je to 60ka
    pak bouchlej ram z plzne, kterej mi vsichni pohanili..

    ted doufam ze se vyloupne jeste nekde neco mezi temahle dvouma. :)
    RLSO
    RLSO --- ---
    SALO: asi sen nizkej ceny :/ , ale ako pise ZSIS tak je fakt len sen
    TOMMY_: ak zainvestujes o nieco viac, mozes mat double-butted frame s celkom slusnym prislusenstvom, ktory ti vydrzi a bude hlavne lahky - ja osobne som si kupil Fuji Feather na evancycles (uz neponukaju) http://www.fujibikes.com/usa/bikes/city/urban/feather/feather

    Ale ak vazne trvas na F2, tak vela stastia :/
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Přesně!
    SALO
    SALO --- ---
    ja hlavne uplne nechapem, co vas fascinuje na tom 40 rokov starom blate, ktore uz vtedy bolo podpriemernej kvality.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    TOMMY_: Kdybys netrval na F2 ale stacila ti cinska ocel kamos neco prodava...
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    TOMMY_: pred nekolika lety jsem mel za to, ze to prece v CR nemuze byt takovy problem, sehnat drahovyho favorita. ze to ty lidi prece budou vyhazovat, jak jim vlastne pomuzu. jak naivni jsem byl. hodne stesti.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Nazdarek panove. na nyx uz skoro nechodim, ale shanim F2 ram idealne v 56 rozmeru, tak jsem si rek ze to prubnu i tady. Nevali se nekomu doma? Nemusi to bejt kraska, chci to na jezdeni a ne na stenu ( takze nepotrebuju original lak a polepy, a ani by to nemelo bejt bouchly ). Mate, prodate? Mam fixku na klasickym F ramu a chytlo me to vic nez normal silnice, a myslim ze si zaslouzim upgrade (je to dloooooouhy). 8bar a spol nechci. Jen tu F2. Diky. :)
    YANKEEE
    YANKEEE --- ---
    já se připojuju ke Gatoskin. Na mokru klouznou až při náklonu, kterýho málokdy dosáhneš. A vydrží dlooooouho.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Ja jezdim schwalby marathony uz roky. defekt jsem od ty doby nemel a na mokru se s tim da v pohode. Samo, bajecny koleje a nektery bily pruhy to neda, ale to nedaj zadny :) Jo a vaha je samozrejme hrozna, jsou tezky, ale jak uz mnohokrat padlo, na steamrolleru pul kila sem tam neni zadny rozdil.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    STILL_PRIMITIVE: no aby jsi nebyl zklamanej i po nákupu někde jinde :D za mě dobrý, ale sto lidí...
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    KCHARI: Dik, ja taky kupoval v akci na Evan z UK a asi teda podelavka. Fakt tvrdy hrozne za mokra na zabiti...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam