• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    KEPASO: that's the other way around.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SALO
    SALO --- ---
    TOMMY_: zaujimalo by ma, ako chces dat na 1 1/8" hlavu "stribrny vylesteny integrovany predstavec".
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ZSIS: no jasne. Funkcne a dostat z toho ramu maximum, nebat se seskocit obrubnik. Berany na 4 srouby. Min se to bude kroutit, min vule..
    versus to ze stribrny vylesteny integrovany predstavec proste vypada lip.. a to kurva o dost.

    proste cely to kolo muze bejt nadhery a nebo o neco vic funkcni..
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SALO: pro "dojizdeni" po meste a nejake sranda vylety je ta kvalita naprosto dostavujici... a navic v tomto pripade je pomer cena/kvalita irelevantni

    ...tak nejak myslim, ze ti nemusim vysvetlovat co lidi vidi na pekne postavenem F1 SS nebo drahove F2... je to soucast nasi historie a cyklistiky, ty kola vyhravaly medaile na olympijskych hrach a etapy na zavodu miru.... na takovem kole se velice rad projedu na pivo a souhlasim stim, ze existuje spousta levnejsich a lepsich variant, ale....
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    TOMMY_: moderni. retro je hezka vec, ale kdyz uz na to mas ram, "you might as well go the full way.".
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    tak F2 vylitla kominem. Koupil jsem tohle.. Ted je otazka co s predstavcem a hlavkem. Nechat to retro a nebo moderni.. ? Shanet stary lesteny cinelli vecicky a nebo to postavit moderne? achjo.. :(

    PP x Robert Štěrba : Pedal Project BLOG
    http://www.pedal-project.com/index.php?id=clanky&post=153-pp-x-robert-sterba

    a dostal jsem tip ze still primitive ted stavel novyho ocelaka hodne do moderna. Tak doufam v nejakou radu. :)

    PULP121
    PULP121 --- ---
    TOMMY_: Přesně, kolik za to chtěl :-D
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    TOMMY_: kolik za to chtel?? :))
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    STILL_PRIMITIVE: Krasavec
    SALO
    SALO --- ---
    a F2 Special != F2
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    STILL_PRIMITIVE: tyhle bazary mam projety vsechny. tenhle pan si mylsi ze na tom kole zbohatne...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    PULP121: 58 bych jeste kous. cenu ne. :D
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    panove. je to samozrejme pravda. je to blato. nic moc kvalita. a samozrejme mate pravdu. zakladni ocelovej ram za 2K bude lepsi. to vsechno vim. bohuzel i ja jsem spadnul do nekonecho kruhu prekupniku a milovniky "zasly slavy" ceskejch znacek - a stejne jako je sracka hodinky prim, tak stejne tak i favorit. ( je to doce adobra analogie imho ) ale proste jsem do toho spad..

    chci aby to bylo stary. drahovy. a uz mam mraky fav dilu. takovej vintage drahovej veteran do mesta. - jo je to mega hispter zalezitost. vim to

    pokud to nevyjde a nic rozumnyho nenajdu jdu do nejaky italky - vigorelli nebo tak.

    resil jsem ram od mistra nad mistry z budejovic - ale bohuzel je to 60ka
    pak bouchlej ram z plzne, kterej mi vsichni pohanili..

    ted doufam ze se vyloupne jeste nekde neco mezi temahle dvouma. :)
    RLSO
    RLSO --- ---
    SALO: asi sen nizkej ceny :/ , ale ako pise ZSIS tak je fakt len sen
    TOMMY_: ak zainvestujes o nieco viac, mozes mat double-butted frame s celkom slusnym prislusenstvom, ktory ti vydrzi a bude hlavne lahky - ja osobne som si kupil Fuji Feather na evancycles (uz neponukaju) http://www.fujibikes.com/usa/bikes/city/urban/feather/feather

    Ale ak vazne trvas na F2, tak vela stastia :/
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Přesně!
    SALO
    SALO --- ---
    ja hlavne uplne nechapem, co vas fascinuje na tom 40 rokov starom blate, ktore uz vtedy bolo podpriemernej kvality.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam