• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    vy mate starosti, bezi server nebo nebezi.. Ja chci v fashion shopu klobouky! proc moje postava nemuze behat v kulichu, to mi nejde na rozum..
    DWAY
    DWAY --- ---
    CLAVEN: :-D
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    no nakoniec to boli moje Internety, prasce z UPC tam s tým zase niečo robili
    DWAY
    DWAY --- ---
    WILLIK: dyz sou dole autentikacni servery tak te to nevykopne ze hry, jen se neprihlasis ;)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    cus hele mate nekdo zkusenosti s dungem Hell Fallen v City of the Sun God.
    Posledni boss je pravdepodobne buglej, nejdriv se kousnul na opakovani pisecny boure a prisunu addu, po resetu instance uz jenom drazdil toho cervenyho ducha co lita venku.
    Nekdo nakej napad ?
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Koukam, ze se to tu pekne mnozi :-)
    Illuminati, kteri by radi do male nestresove kabaly s TSkem (a forum muzu zapnout taky) jsou srdecne zvani do naseho Miskatonic Social Clubu :-)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    Deaddy je v poho ve hre - jsem s nim na skype
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    je to popiči

    aj keď akurát pred 5 minútami som dostal DC (prvý za 30 hodín hrania) a neviem sa teraz prilogovať, majú dole autentikačný server alebo čo
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    tak jsem podlehl a koupil to u mmoboost za 900,-
    tak se rano tesim :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    jj už aj mne
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    CLAVEN: nejak to hapruje, mne se po chvili povedlo
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    majú to rozbité, nejde sa nalogovať atm
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    EOLIS: jo to je jasny, ostatne to bylo i v jednom videu, ktery Funcom pustil do sveta par mesicu pred launchem, kde jeste ukazovali, jak sla menit u postavy aspon vyska. Ja si myslim, ze tim jen chtej zabranit pretizeni, kdyby tam behal moc pestrej dav, tak by to asi spousta kompu nezvladala.. za par mesicu az zajem opadne, to treba pujde...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    VACKY: presne tak, vypnutie General a Help channelov bola úplne prvá vec, ktorú som v hre urobil
    DWAY
    DWAY --- ---
    VACKY: jo, to je hlavni vyhoda vsech general chatu. Ze se daji vypnout :-D
    VACKY
    VACKY --- ---
    ALONSY: General chat jsem spolu s dalsimi vypnul a nahradil zalozkou kde se akorat vypisuje loot. :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    A pěkně mě rozčiluje general chat v BM.
    A brečení nad tím, jak je to strašně těžký, a že je to špatně naprogramovaný, protože jsou mobové blízko u sebe atd. atd.
    No hrůza. První hra za několik let, která konečně není totálně jednoduchá a oni to zas tihle telata zkazej. Kdyby raději šli hrát něco přiměřeného jejich schopnostem a případně nervům:)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    FIN: Jinak ty buildy na Assault rifle jsou pěkné a i když bych je postavil jinak (já mám prostě slabost pro jednoduché nuky, tak s tímhle se to dá celé dotáhnout až do Egypta.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    EOLIS: No, já v Blue mountain zápasím s chutí založit novou postavu a hrát celé od začátku.

    Nebo si koupit dům v Kingsmouthu a šťastně tam žít až do smrti. Čas od času kuchnout nějakého zombíka a jinak si užívat klidu a pohody.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    FIN: ve třetí lokaci (Blue mountain jsem narazil v její druhé polovině na problém, že muj build je velmi špatně vyvážen a nejsem schopen solo dokončit questy.

    Přehodnotil jsem tedy build a investoval do nového včetně jedné KOPMLETNÍ advanced větve (ano i s Elitkou za 50AP) no a stálo mě to celé 170 AP (zhruba).

    To jsem už do té doby na savage coastu měl nainvestováno ve dvou jiných advanced větvích nějakých +/- 100 AP. Než jsem tu Blue mountain doděla měl jsem opět v zásobě 100 volných AP.

    Proto si dovolím tvrdit, že nevhodná investice do basic abilit je opravdu drobnost, která se zahladí dříve, než hráč dosáhne konce prvního regionu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam