• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    WRATA
    WRATA --- ---
    AXTHEB: TRAGED: Samozrejmne, ale jsou toho pry plny fora a je to dost random komu se to stava a komu ne. Treba u nas hraje par ze Spanelska, stejnej comp, stejny nastaveni hry atd. Jednomu se to sere a druhymu ne. Na PTR se to neodhalilo takze neni jasny jak to vubec budou debugovat
    JONY
    JONY --- ---
    Tak v nějaké menší tento problém existuje. Z aktuálních addonů ho zesiluje ElTorqiro_AegisHUD. U toho se pracuje na nové verzi, ketrá by to už dělat neměla. Jinak co jsem pochopil, autorovi modu na nové verzi pomáhá i přímo někdo z FC, takže snad je v řešení tento problém i globálnějši.

    Každopádně ale až tak velké problémy bych tipoval na nějaký jiný (neaktualizovaný) addon.

    Jinak ale mechanika boje s ramplicemi je parádní.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: A zahodit addony jste zkouseli? On ten flash je hrozna sracka a jeslti tam jeste nekdo nacpe neco neosetreneho tak to muze byt pekna paseka.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WRATA: To bude nejaky dementni mod, ne?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    a to je problém konkrétneho servera, domácej siete alebo čoho?

    lebo som akurát rozmýšľal, že sa po dokončení W3 vrátim po dvoch rokoch do TSW
    WRATA
    WRATA --- ---
    DWAY: Bohuzel. Zacnes combat s 100 FPS a behem minuty mas 3-10. Prvnich par pokusu pomuze reloadui ale pak musis resetnout komplet celou hru :(
    DWAY
    DWAY --- ---
    WRATA: to je ovsem radny ragequit :-D
    WRATA
    WRATA --- ---
    JONY: Bohuzel u nas nikde :( Technicky problemy ktery z toho delaji nehratelnou slideshow nas bohuzel otravili natolik ze 3 lidi dali rovnou unistall a cekame na SkyForge :/
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JONY: Já se tam byl mrknout jednou, hned první den. Takže ani králíky. Teda ony to jsou ramlice.
    JONY
    JONY --- ---
    Tak jak jste na tom s novým dungeonem? Já se zatím dostal jen přes králíky :)
    PREBRAL
    PREBRAL --- ---
    WRATA: Já mám od začátku assault rifle/chaos build, který jsem si vybral spíš z roleplayingových příčin. Poslední dobou jsem si zvykl na variaci na Prisoner of Fate v kombinaci s podpůrnými pasivy - ve výsledku často impair s celkovým zraněním za pár tisíc HP, použitelné na přerušení, načnutí nebo doražení. Na neimpairovatelné moby variantu s Red mist. Funguje to, ale nějak extrémně do detailů vyladěné to není.

    Léčivá linie jede přes posílená criticals, ty lick your wounds se spustí prakticky vždy a mají tak dost příležitostí aktivovat critical pro empowerment.

    Character Ability Wheel Build Calculator and Deck Previews - Bad Omens: Tools of Survival for The Secret World
    http://www.badomens.net/...05g.074.05202.09.05g1m404.09.072.064g.07/ea353jbwbfb5bhfbbebm6u808vbi95f8

    Na scenaria a jiné specifické okolnosti mám samostatné buildy.
    WRATA
    WRATA --- ---
    PREBRAL: GZ. Na solo pouzivam tenhle build kterej funguje uplne vsude: http://www.badomens.net/...0002004.090002.09.078.042.084.0902.09.06/4x5l030hea5b68004n4w8garbicq6m00

    LVLovani, scenarka, Tokyo, proste vsechno. Na scenarka a tokyo uz to chce mit nejakej hit a trochu heal ratingu a samozrejmosti sou dva minory s +health ale funguje to fakt skvele
    PREBRAL
    PREBRAL --- ---
    WRATA: Tak zlatý. Opakovat věž s různou kombinací levelů mě zatím docela baví, akorát na protažení poslední misí jsem potřeboval asistenci (komplikovala mi to absence nějakého ukládacího tieru mezi boardroomem a Utou). Musím říct, že když jsem to měl za sebou, vypadl jsem na chvíli z filthem zamořeného Tokya do slunného Egypta, oblíkl si župan a svítící trepky a připil si u Saida na terase néjakým lomcovákem.

    A přinutilo mě to konečně zkusit nasadit do buildu nějaké větší léčení (healing sparks + lick your wounds + empowerment) a pozoruju značné zlepšení výkonu.
    JONY
    JONY --- ---
    JONY
    JONY --- ---
    zlatý
    PREBRAL
    PREBRAL --- ---
    WRATA: Zatím jsem zaseklej na poslední misi, ani ne tak kvůli obtížnosti, jako spíš časově.Hodil by se tam nějaký tier uprostřed, abych nemusel opakovat boardroom, když jsem třeba u Uty a musím AFK.
    WRATA
    WRATA --- ---
    No tak jaky mate kridla?
    WRATA
    WRATA --- ---
    Tak je to live. Pokud jste si koupili Fall of Tokyo pack tak muze Orochi tower prozkoumavat uz dnes i kdyz nejste subscriber
    JONY
    JONY --- ---
    pozor na spoilery

    Holosuite Media | Touring The Secret World’s Issue 11: Reaping the Whirlwind (Spoiler Heavy Edition)
    http://holosuitemedia.com/...the-secret-worlds-issue-11-reaping-the-whirlwind-spoiler-heavy-edition/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam