• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    pekne sepsano..

    Secret World Legends Impressions – free and easy | Rock, Paper, Shotgun
    https://www.rockpapershotgun.com/2017/07/04/secret-world-legends-review/
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    ALONSY: Přijde na to, co ti vadí.
    Já jsem celkem otrávená, protože nevypnutelný mouse look mi značně otravuje hraní, totálně mi tím zkurvili agilitu.
    Dále nejsem příliš nadšená z toho, jakým způsobem se tady snaží tahat z hráčů cash (bych i ty měsíční poplatky platila, kdybych neměla pocit, že vývojáři s hráči prostě vyjebávají) a velmi se mi nelíbí, že z původního TSW zachovali kromě grafiky i bugy.
    Ten nerf úvodních lokací, který mne dost udivil - a upozorňuju, že nerf, kterého si všimnu a vyhodnotím ho negativně, musí být fakt zbytečný a šílený, je prý taky převzatý z TSW, viz [ OBRKOLODEJ @ The Secret World ]

    A přijde mi, že dost pohřbili to, v čem byl TSW originální a zábavný po bojové stránce (alespoň myslím, tolik MMORPG jsem zas nehrála), tzn. rozmanitost a možnosti ve skládání buildů.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Jsem si tu přečetla poslední stovku příspěvků (já hloupá) a musím se zeptat. Má to cenu?
    Docela jsem se na to těšila, ale není lepší nechat TSW prostě ve vzpomínkách? Jak moc se budu vztekat? :-)
    JONY
    JONY --- ---
    z redditu

    SADAKO
    SADAKO --- ---
    OBRKOLODEJ: Aha, toho jsem si neměla jak všimnout, v TSW mám už docela nasvačené postavy, rozhodně na Solomon Island.

    Jinak je mi docela líto, jak z některých potvor udělali nýmandy - třeba The Sleeping One. To čmuchání v jeho jeskyni je teď takové unplugged, když ho dám na dvě rány.
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    SADAKO: Ten nerf uz probehl cca rok zpatky jeste v TSW, ale v soucasnem SWL pokud clovek alespon trosku rozumne upgraduje svou vybavu a dela vetsinu questu, tak slusne prelevluje a pregearuje dane lokace.
    Btw jeste bych pripomel.. ve hre stale funguje cz+sk chat kanal.. http://theravens.cz/wp/?p=2429
    A pokud byste se nahodou citili opusteni, tak i cabala Aeternus, kde se v soucasne dobe zabydlelo nejvic czsk hracu.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    To se mi zdá, nebo v Legends strašně nerfli úvodní lokace? Jedu jak buldozer.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    SADAKO: presne tohle nechci :D Ja jen, ze kdyz ted patram zase od zacatku, tak jsem si vzpomel jak jsem zacinal, kdyz hra launchnula a nahodil 'vrazdy kingsmouth 2002' do google - vyskocil mi primo link na fiktivni stranku mistnich novin, kde se o tom mluvilo.. kingsmouth town stranka.. na tu nejde zapomenou (http://www.kingsmouth.com/) a nikde zadny hinty, walkthrough shit a spoilery.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    JUDAS: Tak to mě už napadá akorát https://www.tswdb.com/
    Když klikneš na Legacy, je tam výrazně bohatší databáze původního TSW a ty questy jsou vesměs stejné. Rozklikáváš si tam hinty a pokud jo nevíš, tak rovnou i odpověď.
    Ale to je spíš walkthrough, než skrývací vyhledávač.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    SADAKO: jo to vime, ale ja hledam neco jako byl thesecretsearch.com.. neco co by mi ve vysledcich neukazovalo spoiler a reseni.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    JUDAS: Ten interní browser, co je v TSW, ne? Teda, myslím, já ho nepoužívám. Měl by se vyvolávat klávesou B.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    RALI: Jedina spravna frakce!
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    RALI: templáři sajou opičí koule. Hail Eris!
    RALI
    RALI --- ---
    cus, vcera jsem to prvne pustil a rad bych se zeptal, zda jsou jakoby otevrena mesta + koridorovy ukoly, nebo je to otevreny svet treba jako wow. zatim jsem odbehnul jen ten uvodni tutorial a nejakou srandu v metru. mam templarku pistolnici.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Dotaz. Kdyz detektivuju a chci internet aby mi ukazoval jen vysledky bez spoileru a wikin.. je nejaka stranka co to pekne filtruje?
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    Ou, to je dost fail ja som si dnes hovoril, ze ktovie ci uz sa v tom TSW da tradovat, tak teda asi dalej nist. Skoda
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    Jakože vážně, každej den patch na launcher a skoro každej den maintenance... wtf...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ale podle release notes zase zítra bude...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JUDAS: už ne
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    zase je to dole?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam