• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    rozbalit záhlaví
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    WOODMAKER: jojo, spousta zlata, nejakej ten item...

    MALY_BOBIK:
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    MALY_BOBIK: tak to předpokládám, že nebudete mít aktuální verzi hry ... :/
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    WOODMAKER: nemame originalky :(
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    MALY_BOBIK: fajn, ale myslel jsem, že to půjde spíš přes ten Steam, nějak, aby to šlo ideálně jedním tlačítkem. Dá se na tom tungle vidět, že hrajete, nebo je to o tom se neustále ptát?
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    WOODMAKER: ja hraju s kamosem prez tungle se nekdy pridej :)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Tak jsem si zrovna koupil TL II a nemůžu se dočkat, až to nainstaluju a rozjedu doma. Promiňte, že to tu nepročítám, ale konají se nějaké společné hry? Co k tomu budu potřebovat/odehrát/?
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    DANCHEZ: dik! dobry vedet.
    ale tak koukam, ze konkretne treba sockety umi vyvrtat i Albrecht, tak to jo :)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    HRAFNAIN: ne, je tam nahodne a docasne (dokud neco od neho nekoupis)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    prijemny prekvapko, tahle hra. zabavny, nemuzu se odtrhnout... :)

    btw. kdyz jsem nekde potkal v dungeonu enchantera, da se to nekde dohledat, kde sidli, nebo si musim pamatovat, kde sem ho potkal?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    cim vic hraju tim vic bavi :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    dikz
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    joaha enchanting, ne transmuting..
    no tak ten je u toho "domaciho" docela random, jenom dva levely, a pak jak pise Punkejt jsou ruzne v dungeonech ruzne specializovani (fire enchanter, stat boost enchanter, atd) a obcas narazis na master enchantera ktery umi pridat treti enchant, ale to uz byva pekne drahy:)
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    nektery enchanteri se naneco specializuji. napr fire, ice, socket atd. jini jsou "univerzalni".
    DARKELF
    DARKELF --- ---
    CHEWBACCA: das enchanterovi vec a on ti tam za upltu prida nahodny bonus:)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    DANCHEZ: vysvetlil bys mi prosim te system toho enchantovani? co jak z ceho proc co z toho?
    MAZAFKA
    MAZAFKA --- ---
    Aha, o sumon kouzlech ani nevím že na něj fungují :D ale nevím jestli nějaké pro něj mám :D
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    kazdpodne je dobry mu nahazet summon kouzla, pouziva to pravidelne a dobre, kdys mu das heal kouzlo tak se o sebe fakt postara a co jsem zjistil tak nejlip funguje jako pavouk, ma tak dost rezistu a damage
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    MAZAFKA: na elite sou obcas potreba kvuli healovani, ale pet je obecne hroznej debil, takze nepritel honi tebe, pet nepritele a takhle obihate dokola jak dementi nejakej sloup a pet nedela zadnej dmg. pouzitelnej je leda kdyz omylem vbehne do nejakyho houfu nepratel
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    MAZAFKA: na normal to projedes s lvl1 zbranema:)
    obcas lovim, spis kdyz na mape najdu nejaky promissing fishing point, obcas tam jsou i itemy, kouzla atd, nakoupil jsem par dynamitu at neztracim cas rucnim lovenim (dynamit nejde pouzit ve "meste")
    MAZAFKA
    MAZAFKA --- ---
    chytáte ryby? Mě se to zdá jako zbytečnost, nebo ovlivní to toho peta nějak razantně? Na Normal obtížnost? :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    GAF: to si neco blbe pochopil :) unique predmety udelaji unique predmet a 2 kouzla udelaji jedno jine
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam