• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: tak me s chlapem take nechybi, ale zas nejsem nejak schopen s nimi zit v dlouhodobem vztahu :-/ kdybych si mel na vztah vybrat mezi zenou v muzskem tele a muzem v zenskem tele, tak rozhodne beru tu zenu i s tim, ze bych trouzil po zenskem tele holt. stejne jsem asi divny, v posteli s chlapem mi chybi ty ladne zenske krivky a nadra, se zenou v posteli mi chybi penis na ten zasun, jedno, kdo ho zrovna bude mit :lol:

    LISTIKUS: jasne, ze nejde, ale predstav si ( tedy pokud jsi na muze ), ze bys zila s nekym, s kym by ses skvele mazlila a tak, ale penis by nezasunul....chvilku mozna lakava predstava, ale za par let uz nuda ;-)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: ja se k tomu stavim tak trochu rozporuplne .. s chlapem mi nechybi, se zenskou sakra jo ;) jeste ze se radsi drzim tech chlapu, aspon o jeden pocitovany deficit mene :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ja tu romantiku vubec nevylucuju.. ja ji mam rad ale to neznamena ze to nekdy neni proste "jen" o sexu
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    tak panove trochu romatiky do toho milovaní ne? =oD nejde prece jen o ten ZASUN
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    FRONEMA: jo, chapeme :-D
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ziva: nejsem si jista ze se na tomhle da stavet pratelstvi ale proc ne...

    chybeni penisu..jo to mi presne chybi...co na tom ze clovek tu holku uspokoji a atd. ale tak nejak mi hrozne chybi ten pocit "ojet" ji jestli me chapete.. proste byt v tom sexu ten chlap...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ZIVA: jo, o chybeni penisu mi hovor :( me proste prijde lesbicky seks neuplny, cosi mu chybi ( respektive ten akt, kdy muz zasunuje do zeny a oba to citi, jak jsou jeden v druhem, oba z toho maji rozkos a jeste jsou telo na telo, face to face, tak to mi lesbicky seks nenahradi nikdy )...snad i proto pro me ( zatim ) byl nejvyssim stupnem naplneni seks s shemale... muzske a zenske telo, muzska a zenska duse, to vse najednou...jenze asi kazdy chape, jak tezke je toto zazit :-/
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    fronema.-) pridam si te do pratel?.-))
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    uresneni: romanticke vztahy s muzi (jinak mi naopak muzi dost vyhovujou jako kamaradi atd)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ziva: oboupohlavnost ktera se nekdy prevraci do bezpohlavnosti... moc pekne vyjadreno... a pomerne me to vystihuje..
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    KAWALSKI: no ja jsem byla dlouho vychovavana jako kluk, i jsem se tak identifikovala, moje prvni sex. zkusenosti byly se zenami...nicmene svy telo mam plus minus rada (dela mi problemy to ano, ale spis proto ze sem bechterevik, nez proto, ze bych byla biologicky zena) - naopak, libi se mi vlastne dost. jenom z hlediska funkcnosti mi obcas chybi penis, to kvuli holkam, ale s telem u me nikdy vlastne v tomto smyslu problem nebyl...spis socialni role a tak, spatne zvladam vztahy s muzi (ono je to teda asi oboustrane)

    jsem extremista, a ten rozptyl malokdo pochopi...imho jsem proste oboji hodne pul na pul, a nekdy se to dost ostre prijevuje...no, a kdyz je naky hodne problematicky obdobi tak me nepritahuje nic a nikdo, necitim zadnou touhu ani n a mam vetsinou hodne altruisticky cile...

    a tak bych mohla psat do aleluja. napr i v psanym projevu(ale i v mluvenym) se mi to strida, kdyz pisu nejake sve niternosti malogdy pisu v zenskem rode, kdyz uz tak jako o ni (z pozice tretiho)

    mysleni mam pry muzske, ale citeni imho - alepson poslednich par letspis zenske - i kdyz kdo me nezna bliz - pry jsem udajne (a asi na tom neco bude) moc vostra
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LURA: a to je co? :-D
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ECLECTICA: add bězní lidé: to jsou ti, se kerymi bezne prichazis do kontaktu. sousedi, matky na hristi, pokud jsi matka, spolupracovnici, proste lide okolo tebe ( tedy, ja tu bydlim 2.5 roku a kamaradku jsem si nasel jen jednu a ta se odstehovala do prahy, jinak jsem tu nepotkal nikoho, s kym by se dalo kamaradit :-/ )
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: Hm, někdy mi transsexualita přijde jednodušší než "všechnosexualita", s tou se nedá dělat nic ;-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    btw, treba moje zena bere diagnozu transsexuality jako neco strasne tezkeho, zivotni zkousku a ranu osudu, kterou kdyz clovek prekona, tak na sebe ma byt strasne pysny, jaky ze je to chlapak/sikovna zenska....me naopak to prijde jako takova obycejna telesna komplikace, ktera ma reseni, nic zas tak tezkeho....to treba byt slepy nebo nemit nohy ci ruce mi prijde o mnoho horsi ranou osudu, to se lecit neda...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ZIVA: vidis, bezpohlavni, to me nikdy nenapadlo....ja se vzdycky citil jako muz, no, spis kluk, kteremu sice vadi, ze ma zenske telo, ale nemohu rict, ze bych to telo nenavidel, po te seks.strance funguje naprosto odkonale, coz je proad lepsi, nez nefungujici muzske :-D
    nekdy si prijdu take oboupohlavni, treba kdyz si uvedomim, jake mam zenske mysleni, uvazovani a asi i nazory...
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    ad vnimani sam sebe neco mezi: jo, tak o tom taky neco vim. a easy nebo prijeemne to vubec neni, prijdu si oboupohlavni, coz se nekdy prevraci do bezpohlavni.
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    MRNOUS: přijetí sebe sama je největší životní úkol..... je těžké si odpustit, přijmout se bez podmínek a zůstat v souladu sama se sebou. Zrovna čtu úžasnou knihu o Milarepovi - je to pro mne důkaz, že to jde a je to možné zvládnout, jen si i po letechpřipadám pořád jako no samém začátku.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    MRNOUS: chápu, to, že se člověk narodil "špatně", to v něm zkrátka zůstává...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: jojo, budw to i tím přemýšlením, kte kretému je pak člověk nucen ve větší míře.

    Například diskuse na lesbě mají opravdu slšnou úroveň.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam