• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    Chudák Obama, když se snaží něco udělat tak je to poza a když něco neuděla tak není dostatečně statečněj a rozhodnej. Jako první černej prezident USA a jako preziden USA myslim to nema moc lehky vzhledem k tomu že se od něj očekává mnohem víc než od prezidenta pochazejícího z většíny.

    Jinak ted k tematu. Čtu knižku o gendru a mam par dotazu na vas:

    1. vylučuje se navzájem Maskulinita a Feminita?
    2. Je M-F vliv kultury a nebo přírody?
    3. a nakonec dle čeho usuzujena zda objekt je M nebo F
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    KAWALSKI: obávám se že to s tou první vlašťovkou vidíš příliš optimisticky :-(
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ROMANAMI: jenze tady uz je celkem jedno, jestli to je poza nebo nikoli, jednou to udelal....a kdyz to udelal on, treba si uz konecne nektere spolecnosti uvedomi, ze v paci nejde o mezinoží, ale o kvalitu pracovnika a treba casem, jednou, uz nebude pro TS lidi takovy problem jit do premeny, pac se boji ztraty zamestnani ;-) spis to beru jako takovou vlastovku, pac on je v soucasnosti nejvyssi hlava USA a co si budeme povidat, hodne lidi a zemi k USA vzhlizi jako k bohu, tedy je jedno, PROČ, hlavne ŽE ;-)
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    KAWALSKI: no to mne moc neuklidnilo, za prvé to není u nás a za druhé to je jen póza tak jako vše co doposud vykonal :-(
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    čauky Kawi :-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    SAIL_OR: ani se moc nedivím :-) je to docela smutné :_(
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    zase jsem se rozhořčila..

    http://zpravy.idnes.cz/polovine-tuzemskych-stredoskolaku-vadi-homosexualove-pjd-/kavarna.asp?c=A100107_155356_kavarna_chu

    jak trapný, v roce 2010. ostuda pro školy i rodiče a koneckonců i puberťáky samotný.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ROMANAMI: toz lide do RP vztupuji docela dost, tak se zeptej jich ;-)
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    KAWALSKI: no četla jsem ten tvůj rozbor a proto se táži k čemu že by to mohlo býti dobré
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ROMANAMI: pro nas k nicemu ;-) radsi dal budu samozivitelem ;-)
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    GAGOO: a k čemu je ten papír dobrý ?
    GAGOO
    GAGOO --- ---
    ROMANAMI: V tom je ta ironie - že nějaký ten duchovní, který by nám požehnal by se snad nakonec i našel... ale co potom... jít si na radnici pro ten pasquil co si říká RP? z toho mám poněkud rozporuplné pocity...
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    KAWALSKI: GAGOO: no a pak tu jsou samý stížnosti na to jak nám ti naši zákonodárci nepřejí :-))
    GAGOO
    GAGOO --- ---
    Ok tak já se dám taky zapsat k protestantům... u těch takolíků už je těch židů stejně nejak moc...ROLF
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    GAGOO: a ja na to, ze jsem protestant...a vy na to, ze protestanta si nevezmete uz vubec :ROFL a konec "manzelskym hadkam" ;-)
    GAGOO
    GAGOO --- ---
    KAWALSKI: No pokud vím, skončili jsme na to že na sňatek se židovkou nedostanete biskupský dispens...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    GAGOO: o nebylo na vas, to bylo obecne k tematu ;-) a my se prece nevezmeme, jak jsme se predevcirem dohodli ;-)
    GAGOO
    GAGOO --- ---
    KAWALSKI: jejda muži můj, ještě jsme se nevzali a Vy už byste se rozváděl?...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    GAGOO: já TS samozřejmě považuju za jedno z nejosobnějších témat, nicméně zase na druhou stranu (jako u všech podobně osobních záležitostí) vidím potřebunějaké "osvěty". TS je poměrně vzácná a běžná populace má o problematice velmi zkreslené představy, což těm, kterých se to osobně týká, může velmi ztěžovat život.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam