• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    KAWALSKI: moment, to jsem nevěděla, že sem chodí jen queers a lidi, co vypadají jako queers
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    KAWALSKI: No, já jsem z toho včera byla tak potěšená, že jsem rovnou začla přemýšlet, že bych udělala pro tohle auditko něco ve svém skromném malém bytě. :)
    Teď mi ale dochází, že vlastně jediná stydlivka, jsem tady já a pro vás není problém chodit normálně po ulici a veřejnými místy. Ale hrozně ráda tě uvidím, co to půjde.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LURA: Děkuju ! Určitě se budu snažit i příště. :)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: ok, beru ;-)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: ja si dneska asi konecne koupim fotak, tak pak zkusime na pristim srazu neco vymyslet s tou tvoji fotogenicnosti :))
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: ale ne, eclectika prece je holka, ne? te by to vadit nemelo ;-) me je posledni dobou uz jedno, jako co vypadam, jen bych chtel vypadat fotogenicky :ROFL jenze jednak me nikdo nechce fotit ap ak ta fotogenicnost, to je problem, na vsehc vypadam jako debil, se neumim tvarit :-/
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: treba se neradi foti, aby nevypadaly jako krasny holky :))

    //muj pripad :)))))))
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ECLECTICA: taky si rikam, proc se krasny holky nerady foti :-D ja se taky nerad fotim, ale to proto, ze jsem nefotogenickej :-/
    btw, super, ja jen, aby to nekomu nevadilo, mozna bych na nejaky ten sraz privedl Jeho, on je queer vevnitr a chvilku potrva, nez to dostaneme i ven :-D
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    MRNOUS: pokud Aki někde bude chtít a nějakou mít?


    KACULIN: to si povíme, až uvidíš nějaké fotky :))

    KACULIN
    KACULIN --- ---
    ECLECTICA: zrovna u tebe absolutně nechápu proč se nerada fotíš ;)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    ECLECTICA: a ja zrovna chtel videt tebe a Aki .. posli mi do posty, slibuju, ze to dale sirit nebudu :))
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: já taky nevypadám queer ;)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    MRNOUS: ledy že bych to zcenzurovala :D
    (našly se tam takové, co se velmi nerady fotí, jmenovitě já a ještě jedna slečna :)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: zrovna premyslim, jak nenapadne dat najevo, ze bych rad videl nejake ty fotecky, hlavne tuhle AKI v kabate :-D
    btw, na ten pristi sraz, pokud nejaky bude, mohou se brat i lide, co na prvni pohled nevypadaji queer?
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    a co nejaky fotky, budou? :))
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Díky všem za účast, bylo to moc fajn a doufám, že to brzy zopakujeme :)

    KACULIN
    KACULIN --- ---
    Ahoj, včera jsem se dozvěděla od Eclecticy o srazu i tomhle foru a moc mě mrzí, že jsem tam nebyla, bohužel neodbytný krkobol ve spojení se studem mě nepustili...
    Tak tedy alespoň zdravím ve spolek :)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    a me desne mrzi, ze jsem nebyl :( nejake repete v cervnu treba? :-D
    ISOBEL
    ISOBEL --- ---
    srazík se mi líbil moc :-)
    ráda jsem Vás všechny poznala
    LOG_LADY
    LOG_LADY --- ---
    já se omlouvám, že sem nebyla moc společenská, něco na mně asi leze :/ ale každopádně děkuju Luře za doporučení Matcha créme brulée.. příště, až nebudu po prapodivných nudlích, si ho určitě dám...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam