• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies



    sexuální orientace, sexuální identita, škatulkování v závislosti na místě a čase, dějiny pojetí transsexuality a homosexuality.

    rozbalit záhlaví
    LURA
    LURA --- ---
    LOG_LADY: Á, tak to jsi ty - tvoje ID znám, ale nějak jsem si ho nespojila včera s tvojí osobou :-)
    KAWALSKI: Jak se pozná, kdo vypadá a kdo nevypadá queer??? Osobně já jsem dorazila s nejmladším synem a mojí drahou polovičkou. Nevím, jak moc vypadáme nebo nevypadáme queer, ale tak obecně mi přišlo, že jsme tam všichni vypadali tak nějak úplně normálně a obyčejně (až na to, že některým to výjimečně slušelo)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ECLECTICA:
    MRNOUS:
    KAWALSKI:
    Já se omlouvám, ale pokud můžu poprosit, tak moje fotky neposílat, nebo aspoň zamazat nějak obličej. Ne, že bych měla něco proti vám, ale nikdy nevím, kam se to může zatoulat. Krom toho já na fotkách vypadám ještě hůř než normálně, takže byste to určitě vidět nechtěli. :)
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    KAWALSKI: moment, to jsem nevěděla, že sem chodí jen queers a lidi, co vypadají jako queers
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: já taky nevypadám queer ;)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: zrovna premyslim, jak nenapadne dat najevo, ze bych rad videl nejake ty fotecky, hlavne tuhle AKI v kabate :-D
    btw, na ten pristi sraz, pokud nejaky bude, mohou se brat i lide, co na prvni pohled nevypadaji queer?
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    a co nejaky fotky, budou? :))
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Díky všem za účast, bylo to moc fajn a doufám, že to brzy zopakujeme :)

    KACULIN
    KACULIN --- ---
    Ahoj, včera jsem se dozvěděla od Eclecticy o srazu i tomhle foru a moc mě mrzí, že jsem tam nebyla, bohužel neodbytný krkobol ve spojení se studem mě nepustili...
    Tak tedy alespoň zdravím ve spolek :)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    a me desne mrzi, ze jsem nebyl :( nejake repete v cervnu treba? :-D
    ISOBEL
    ISOBEL --- ---
    srazík se mi líbil moc :-)
    ráda jsem Vás všechny poznala
    LOG_LADY
    LOG_LADY --- ---
    já se omlouvám, že sem nebyla moc společenská, něco na mně asi leze :/ ale každopádně děkuju Luře za doporučení Matcha créme brulée.. příště, až nebudu po prapodivných nudlích, si ho určitě dám...
    LURA
    LURA --- ---
    AKI_NO8: Bylo to fajn - a musím znovu konstatovat, že ti to fakt moc slušelo :-)

    Taky vám všem díky za včerejšek.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Děkuju včera/dnes všem za milou společnost a zážitek. Obzvláště potom dvěma milým slečnám, se kterými jsem prošla kus starého města, což bych se sama určitě neodhodlala. A nutno říct, že mi to dodalo dost odvahy k dalším věcem. Potom, co jsem se s nima rozloučila a nechala se odvézt ke kamarádům pro své věci, jsem vyšla do Prahy, uskutěčnila svoji první jízdu tramvají, dále došla od Karlova Náměstí až na Anděl, kde z jistých důvodů bohužel znova vlezla do taxi. Tramvají jsem se až k nám neodvážila, abych náhodou nepotkala někoho známého. A udělal jsem nejspíš dobře, protože, když jsem si kupovala jídlo, potkala jsem svého kamaráda, který o mě neví. Pravděodobně vylezl z tramvaje, do které jsem se na Andělu neodvážila nasednout a kterou jsem míjela cestou. Což mě, už celkem relativně uklidněnou, vyvedlo dost z míry. Naštěstí si snad ničeho nevšimnul, doufám. Snažila jsem se, by mi neviděl do tváře a už měla naštěstí objednáno, tak jsem rychle popadla jídlo a odkráčela. No a potom už po známé cestě došla až k sobě domů. Uch.
    A teď mi dochází, že bych tohle asi ještě před půl rokem nezvládla a určitě ne i bez vás. Takže ještě jednou moc děkuju.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    SAIL_OR: o to nejde, jen pry nesmim z bytu, kdyby ty trubky praskly uplne, prece jenom, bydlim tri hodiny vlakem a busem od prahy :(
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    KAWALSKI: hej tak to fénuj.)
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: Tak držím palce, to ti nezávidím...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: vsak je to to same :-D jen muj fotak s bleskem presvetluje :-D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: ruska modra vypada takto :)

    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LURA: neprizpusobivi sousede, loni nam takhle dva mesice tekla denne horka voda ze stropu ve trech mistnostech :( vceraq to zaclo kapat, dneska pokracuje a majitelka bytu mi zakazala odejit z bytu, kdyby neco prasklo, abyhc to resil, ona dava n majitele bytu nad nama trestni oznameni, neb on to odmita resit :-/
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    KAWALSKI: A sakra. To mě mrzí. Teda jak byt, tak samozřejmě i to, že tě neuvidim.
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: To je osud, s tím nic nenaděláš... škoda, no.
    Kdopak tě vyšplouch? A hodně-li?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: ruská modrá :-D http://files.kawalski.cz/system_preview_detail_200010512-afe3bb0ddd-public/IMG_0642.jpg

    AKI_NO8: kawalski 100% neprijde, vytopili mu byt :( takze damy a panvoe, ja se omluvuji a sere me to vic nez dost :(
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: Modrá je kawalská myš, no a to si piš, modrá je dobrá....kiš, kiš. :D
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    KAWALSKI: modra? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam