• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    LURA
    LURA --- ---
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    JANITA: A jak to ještě bude probíhat? Já spíš když někam jdu, tak už se chci i hýbat. Aby to neskončilo, že budu sedět na židli, koukat na předvádějící se tanečníky a tanečnice a popíjet drink, načež potom půjdu rovnou domů. Spíš bych si latinu a swing zatančila s někým ochotným sama, nehledě na to, jak mi nejdou kroky.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    AKI_NO8: ted ti nevim, jak to brat :-D ja jsem opet uz tak 9 mesicu přešťastně zadana s klukem...ale toho s sebou brat nebudu :-D
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    KAWALSKI: Super....já už jsem zase "skoronezadanná", tak už taky.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    lidicky a co nejaky ten srazik? uz jsem "skoropražská" a tak mam cas kazdy vsedni vecer
    JANITA
    JANITA --- ---
    AKI_NO8: queer eye bylo trosku neco jinyho. byl to festival zorganizovanej asi za dva mesice a podle toho to taky vypadalo.. my uz jedeme druhou sezonu tanecnich kurzu a party.. jen jsme meli z duvodu casu nekolikamesicni pauzu..
    Takze na party vem kohokoliv a prijd! :) Bude to stat za to.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    JANITA: Přemýšlím s kým bych zavítala, abych nedopadla jako minule na QueerEye.
    JANITA
    JANITA --- ---
    Doufam, ze se s nekterymi z vas uvidim!

    JANITA
    JANITA --- ---
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    zdá se, že i gayové a lesby mají svá ochranná božstva .-)

    Erzulie - Wikipedie
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Erzulie
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    ERUANNELE
    ERUANNELE --- ---
    LA_BETE: Ani si nechci představit KDO by to kontroloval a JAK, to by bylo na doživotní trauma.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    M4RC: tož... aspoň nějaká aktivita :))
    M4RC
    M4RC --- ---
    Zatím se plánuje jen měření leseb :D
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Jujda, tady toho je.....už se něco naplánovalo?
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    M4RC: mohli by tam nechat se před nimi producírovat nahou sexbombu a kontrolovat jestli jí zvlhne :-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    M4RC: šlo ;-)
    M4RC
    M4RC --- ---
    LURA: nešlo by podobné měření dělat teoreticky i u žen...? Samozřejmě se stejnou ne/průkazností....
    LURA
    LURA --- ---
    LA_BETE: Já si o tom myslím to, že to je komplikované. Když se na to podívám z té druhé stránky - tedy z hlediska státu, do které má dotyčný namířeno, tak je poměrně legitimní, že má-li někdo poskytnout azyl, měl by být přesvědčený o tom, že žádost není falešná. Protože jinak každý Ferda, kterému se doma nelíbí, zažádá o azyl s odůvodněním, že je gay. Na stranu druhou, když pominu fakt, že to je poměrně ponižující (a ne tak úplně průkazné), tak neexistuje shodná metoda měření pro ženy, protože jaksi penis nemají. Takže když zažádá ze stejného důvodu žena, musí stát buď věřit nebo rovnou odmítnout...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam