• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    MINIBUBBLE
    MINIBUBBLE --- ---
    omlouvám se za spam.. Přijďte nás podpořit, charitativní večírek pro Prague Pride, vstup zdarma, vystoupí DAE MEN - akrobatické duo - vítězové Česko Slovensko Má Talent. Na místě budou v prodeji fešné placky na podporu festivalu..

    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    Mám jeden dotaz. Nevíte jak je to se stejnopohlavním manželstvím uzavřeném v jiném státě, který toto umožňuje (španělsko), jak se k tomu následně chová česká legislativa? Platí to tady nebo ne?
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    tady už slouho nic koukám neprobíhá...

    zaujala mě tato queer fotka, netuším odkud to je...
    ARSENE
    ARSENE --- ---
    Ahoj vsem, prosim o chvilicku pozornosti (opet Prague Pride :) ):



    PRAGUE PRIDE 2011 HLEDÁ DOBROVOLNÍKY!

    O CO JDE

    Program Prague Pride 2011 čítá přes 60 jednotlivých akcí, které se odehrají od 10. do 14. srpna na více než 30 místech po celé Praze. Prague Pride nabízí program nejen gayům a lesbám, ale také jejich rodinám, přátelům i široké veřejnosti, jak je tomu běžné v jiných velkých městech.

    ‪PRAGUE PRIDE 2011 - NEBOJTE SE!‬‏ - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=He2J194VmsU&feature=player_embedded


    Vše vyvrcholí sobotním průvodem centrem Prahy s karnevalovými prvky a následným hudebním festivalem na Střeleckém ostrově, kde vystoupí např. Jimmy Sommerville (UK), Kazaky (UI), Charlie Straight, Tonya Graves, Leona Machálková a další. Vstup na tyto koncerty je zdarma.

    Kromě průvodu a festivalu dále proběhnou sportovní akce, výstavy, divadelní a filmová představení, prohlídky města s turistickým průvodcem, organizuje se vyjížďka parníkem, workshop pro zaměstnavatele a personalisty na téma genderové různorodosti, piknik, dětský den, koncipované večírky, taneční a tématické párty v mnoha pražských klubech a barech, hudební festival a samozřejmě pouliční průvod hrdosti centrem města s karnevalovými prvky.

    KOHO POTŘEBUJEME

    Dobrovolníky, kteří mají chuť nám pomoci bez ohledu na jejich sexuální orientaci, pohlaví, věk, vyznání, barvu kůže, vzdělání.

    1. Pomoc při koncertě na Střeleckém ostrově - příprava místa, pomoc během samotného koncertu.
    2. Pomoc při průvodu městem - pořadatelská činnost


    KDY: v sobotu 13. 8. 2011

    Dále 9.8 2011 od 18 hodin je potřeba přijít na schůzku pro dobrovolníky, abyste se dozvěděli všechny potřebné informace.

    DALŠÍ INFO:

    + http://www.praguepride.com
    + http://www.facebook.com/PraguePride
    + http://www.facebook.com/event.php?eid=148815145186246

    KONTAKT

    Pište na mail koordinátorce dobrovolníků Zuzaně - zuzana@praguepride.com.

    MINIBUBBLE
    MINIBUBBLE --- ---
    sorry všem za spam, potřebujeme podporu od všech co to jde, kdyby jste měli zájem, postujte dále, díky

    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LA_BETE: Taky jsem se divila. :)
    LURA
    LURA --- ---
    LA_BETE: Tos nevěděla? A taky blonďáci a lidi, co nosí brýle ;-)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    AKI_NO8: ech, to je zas inteligentní, gayové a lesby jsou nová pohlaví? wtf
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    THOMASMORTA: Tak to asi určitě....jenom mi ale přišlo usměvné podání článku.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    AKI_NO8: Když si posčítáme všeny ty "4% měnšiny", tak zachvíli dojdeme k tomu, že heterosexualita je vlastně menšinovější než ostatní orientace/gendery nebo identity:-))))
    ELWARA
    ELWARA --- ---
    AKI_NO8: mně se pro jistotu vůbec nezobrazila, možná má můj počítač víc rozumu než já :-)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LURA: Já už diskuze pod takovými články většinou vůbec nečtu.
    LURA
    LURA --- ---
    AKI_NO8: Taky jsem to dopoledne četla - a je pod tím výživná diskuse...
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Zas mě jednou ráno něco pobavilo
    Kolik pohlaví lidé vlastně mají? – Zdraví – Žena.cz
    http://zdravi.centrum.cz/zivotni-styl/2011/7/10/clanky/kolik-mame-pohlavi/#utm_source=centrumHP&utm_medium=stylebox&utm_content=B
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    děkuji za debatu která se tu strhla a kterou jsem bohužel příliš nesledovala, protože mi dost lidí posílalo náměty přímo do pošty. Nicméně zatim jsme stále nic nevybrali.
    PRVOZRAVA: to myslíš jako udělat nějakou koláž?
    PRVOZRAVA
    PRVOZRAVA --- ---
    no jo... 99,9% obyvatel žije v dost hloupých stereotypech. co se s tím dá dělat... ale tohle je spíš téma k pivu, než sem .)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    PRVOZRAVA: tak pokud skinhead neni rasista ( coz v dnesnim uziti slova je mysleno jako rasista u 99,9% obyvatel ), tak pak to smysl dava ;-)

    imho staci zagooglovat a nejakou tu fotku si najit, ne? ;-)
    PRVOZRAVA
    PRVOZRAVA --- ---
    KAWALSKI: to nesrozumitelné spojení se snaží poukázat na kontrast a různost subkultur, o to v té knize pravděpodobně jde. mimochodem, skinheadi (původně - v dnešní době se dřívější názory, postoje, etc. překrucují a mění...) rasisti nejsou.

    MIKATCHOU: můžu nějakou fotku stvořit, poslat na ukázku, případně pak přetvořit, záleží ale na termínu...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    SPLIFFBOY: na žádosti nic, však píši, že mi je nesrozumitelné to spojení ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam