• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SSAMIADPsychičtí* upíři*
    MASOO
    MASOO --- ---
    SHMAIDA: presne...nemam co dodat

    snad jen, ze kolegyne v praci muze "zaridit", aby te vyhodili
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    myslím, že úplně nejtěžší na tom "posílání někam" je to, když jde o někoho blízkýho... když je to kolegyně v práci, která je mi stejně ukradená, tak ať se vykecá nebo ať si táhne do pryč... ale když jde o rodinu nebo o kamarádku... tak je to horší... a ještě horší je to v momentě, kdy tě ty lidi vlastně vůbec neposlouchaj, nevnímaj... to si člověk může vysvětlovat co chce a stejně je to jedno :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    DIVA: no tak to urcite, ale o tom tady snad ani nepolemizujeme ne?;)
    navic kdyz potom, jak se stalo me, se "zbavis" problemu, tak to jeste neznamena stesti a klid, samozrejme je to zas muj pristup, ale me to treba mrzi, kdyz sem musela nekoho poslat nekam...
    DIVA
    DIVA --- ---
    MASOO: každý svého štěstí strůjcem .)
    MASOO
    MASOO --- ---
    HC_: ano

    DIVA: taky, ale to je neomlouva
    DIVA
    DIVA --- ---
    well, taky bych řekla že je to víc "vina" těch pasivních dárců .)
    HC_
    HC_ --- ---
    imho vysavani energie je hodne o prekracovani nasich hranic, mnohdy si to ani neuvedomime, ze se to deje, je to hlavne o tom, jestli se nechame, jestli dame hranici, ze tudy ne, upiri vysavaji jen ty, co jim to dovoli...
    DIVA
    DIVA --- ---
    YBUKO: imo ho to musí minimálně slušně vykolejit .))
    MASOO
    MASOO --- ---
    IXTREMIST: reaguji pouze na tento prispevek, dalsi nejak nemam silu cist:
    1. - 3. ano i to je pravda a dobry postup!

    za tu svou posledni situaci sem si mohla vicemene sama, ze sem se, jednoduse receno, nechala vysavat a pustila sem si to k sobe, ale tam bohuzel racionalizace nepomohla a vysvetleni taky ne, to vlastne ani neprobehlo, protoze na nej nedoslo...
    LALINA
    LALINA --- ---
    SHKRK: mě to napřed taky naběhlo, že oddělene, ale potom jsem to zkusila tak i tak--- spojený ruce jsou jakoby se ta energie hromadila, ozivila...uuuh,m az jsem byla prekvapená, co to dělá... Mudry některý znám, ale fígl s patama jsem neznala, díky:-)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    LALINA: vyzkousej, ale meli by byt odelene, mudra obou spojenych rukou je na trosku jinou praci nez uzavreni obalu... ted si presne nevzpomenu, ale muzu to zjistit
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    LALINA: ještě jsem to nezkusila :))) napadlo mě to, protože vizualizace mi fungujou docela dobře u jinejch věcí...


    LALINA: moc hezky si to napsala, děkuju za to!
    LALINA
    LALINA --- ---
    SHMAIDA: když ti funguje vizualizace, tak fajn....

    a ještě mu můžeš poslat pozdrav od moře .-)))) třeba ho začne zajímat, jak to děláš, že jsi tak zářivá, hřejivá a klídku a zkusí te napodobit, vždyt mnoho lidí upíří jenom proto, že zatím nepřišli na nic lepšího .-))
    LALINA
    LALINA --- ---
    SHMAIDA:
    KRYSQA:

    no to záleží na nátuře. Někdo je přesvědčenej, že k tomu musí nastudovat aspon dva metry knih, nekdo zase sází na semináře, kurzy apod...a někdo se najednou ocitne ve stavu, že mu to sepne a nemusí dělat z tohohle nic a zmení se behem okamžiku.
    Způsobů , technik a možností jsou mraky..Bohužel dneska asi už docela modní artikl a taky docela drahý...Ale to všechno lze a človeka to postupně privádí k tomu vývinu a vývoji...
    Obecne jde o to, aby jednoho dne nastal okamžik, kdy si človek řekne, pochopí, blikne mu v hlavě "satori" aháá : já se musím zbavit vzorců, který nejsou moje, který do me naprogramovala výchova, škola, rodiče, kamoši, reklama, media a cokoli dalšího. A tedko se podívam, co teda je opravdu moje.
    A za to se postavím, to očistím od nánosů, rehabilituju to a budu to používat... TOTO JSEM JA..ostatní s díky vrátím tem, kterí mi to , třebas i v dobrý víře, vnutili:-)
    Neznamená to, že nutně hned je všechno jinak, většinou si musí nový člověk svoji novou identitu, svoji vlastni cestu prosadit a obhájit, ale o to v životě jde...
    Víte, jak se rodí motýl...co ho stojí námahy, než se vydostane s té kukly ven a nez se mu narovnají a vypnou ty křídla... Ale stát se to musí... jinak by celej život jen lezl po zemi a nikdy by nelítal...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    no a co třeba jen prostá vizualizace? když sedím vedle upíra, co to do mě hustí, prostě si sama sebe představit v bublině, která mě chrání a na kterou naráží ten jeho sosáček :) on si tam něco řeší a mě je fajn, je mi tam teplo, mám tam světlo a to mi dává dost síly na to, abych mu odolávala
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    KRYSQA: stačí si projít diskuse na nyxu, je jich tady hodně, kde se řeší energie a práce s nima, meditace apod.
    LALINA
    LALINA --- ---
    SHKRK: asi by se měla ta mudra upřesnit: každá ta ruka zvlast

    nebo žeby ty ruce byly spojený?
    tyjo, ted nevím, ale podle okamžité zkoušky cítím, že při spojených rukou se ta energie hodně městná...
    KRYSQA
    KRYSQA --- ---
    LALINA: to bude ono..to sebevědomí...pak se to snadno dá do mě naprat i se vší tou parádou... nějak nevim, jak se stát tou s dveřma a okny a né jen tou korálkovou...ale popsala si to přesně...bejt kompaktní...jak na to?

    SHMAIDA: ne, nepracovala, ale ráda bych...jenže nějak nemám asi dost literatury, nebo někoho, kdo o tom ví víc než já...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    LALINA: omlouvám se za nepřesnost
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    LALINA: to je moc hezky řečeno, ale jak na to? nedá se nezeptat... :)

    meditace, literatura, kurzy... ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam