• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    mně přijde dobrej, hodně dělá ten oheň ale
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    CHOBOT: zajímavý, takhle mi ten revolver přijde uplně na houby, ale včera jsem ho měnil za dva jiný, očividně podle popisu lepší, ovšem v reálu mnohem horší
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    infantry/medic roland, kteryho hraju v duelu se spolubydlem (btw. i ve dvou, natoz ve ctyrech, to uz neni vubec sranda - je obrovskej průser s municí)



    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    T_RAVEN: Jo a no vida, voni to jsou 2 melouny, ja se splet a videl 200 tisic :D Tak nic, ja jsem chudej :D
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PRAASHEK: Jestli si nechcete zkurvit pozitek ze hry, tak na to ani nekoukejte. Nicmene ja uz po dohrani 47lvl nemel moc co na praci, tak jsem si zacal hrat...

    Willow tree je soft na editaci savu (lze zeditovat prakticky cokoliv od levelu - klidne i pres 50 coz je herni max, pres skill pointy, penize), predevsim pak se tam tweakovat zbrane a to dost prasackym zpusobem (Kazda zbran ma vychozi tridu - kolt/smg/brokada atd, ale sklada se z nekolika ruznych casti - asi 10. Ve hre samosebou v kategorii repeater potkate jenom casti z repeateru, ale ve WT se daji nasadit casti z jinych typu zbrani - graficky to nepoznate - engine proste renderuje repeater a hotovo - ale dost podstatne to meni vlastnosti). Daji se vyrobit neskutecne prasarny, nejake linky uz jsem hazel v nextgen gamesach. Zajimave Hall of fame vyrobenych zbrani, pripadne nejake tutorialy apod. jsou tady: http://blmodding.wikidot.com/hall-of-fame
    A nejake ukazky prasecin, co si lidi vyrobili:
    http://www.youtube.com/watch?v=GRl3S9p7PAY
    http://www.youtube.com/watch?v=HCyBIjk6zHM

    Ja osobne jsem mel nejoblibenejsi gun v jeste ciste hre oranzovy unikatni kolt Bloody Chimera - tri naboje, ale rychly reload, paradni dmg (presne cislo si nevzpomenu, bylo to myslim neco pres 300 a to nebyl v nejvyssim levelu), ktery pri kazde rane daval jiny elemental damage - takze jednou elektrika, jindy kyselina - s tim se krajelo samo! Bohuzel uz vam neudelam screen skrze ty smazane sejvy.
    Nicmene opravdova lahudka to byla az po editaci ve WillowTree - pridal jsem mu maximalni level (automaticky porostly vlastnosti, predevsim dmg), nacpal jsem tam barrel z brokady, takze to strilelo asi 9 projektilu najednou, prohodil jsem zasobnik z nejakeho SMG na nejakych 50 ran a nadhodil jsem tomu jeste druhou unikatni soucastku z ojedinele snajpy, ktere se sama dobiji munice. Jezis to se tak krasne krajelo! :]]]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    OTAVA: normál PrtSc a pak irfan :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Cim delate prinskriny ? Normalnim prinscr mi to nejde - zbrane vim, ale ty vam asi moc nereknou, chci se pochlubit s postavou. Zbrane mam .. no normalni, pak napastuju :)

    (lvl 42)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    btw. ty assault rifles jsou designově inspirovaný tímhle
    http://en.wikipedia.org/wiki/FG_42
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a konečně mám použitelnou assault rifle s optikou, dává slušně :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ty díly sniperky mě pěkně nasraly, jsem kolem toho posledního chodil půl hodiny a nemohl ho najít. pak na mě vykoukl zpoze trsu trávy :) zatím jsem zachránil dva robůtky, takže už toho unesu víc. u toho prvního (v komplexu, kam jdete pro klíč k dolu) byl ten repair kit taky slušně schovanej, jsem se tam vochomejtal nějakou dobu, než jsem ho zahlídl
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    solidně jsem se na tom zas včera zasekl
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    WILDENBURY_SQ: jakto chudej, mam skoro o mega vic jak ty, bud hodnej a chovej se slusne a dostanes almuznu :)

    PRAASHEK: v okne to hrat nemuzu, to bych to mel pusteny furt :) uz takhle je to desny ...

    btw. takhle strili ten HX 22 DOUBLE STINGER :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    T_RAVEN: nejseš dostatečně trpělivej :) trvá to pár sekunda. no začal jsem to hrát právě v okně a je to fajne (hlavně skrz rychlost alttab :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Co ze jsi tak chudej Dejve? :)
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    jeste postava :)
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    WILDENBURY_SQ: ja teda dycky kdyz dam alt-tab tak to spadne, resp. hudba hraje v pozadi ale kdyz na to prepnu zpatky tak nic, na liste se tvari ze ma focus ale neprepne se .... musim se prepnout zpatky a shodit ji .... ikdyz mozna nejsem dostatecne trpelivej ....

    PRAASHEK: takovej sem mel revolver, mel myslim kolem 150dmg, x3 fire a unending firepower, sice jen na 3 rany ale mel nejaky procenta i na reload ... vydrzel mi hodne dlouho nez sem ho nahradil tim co mam ted ....

    jinak s nabojema sem nikdy problem nemel, zridkadky se smg .... je fakt ze kdyby nebyly naboje fakt na kazdym rohu clovek by si tech regeneraci povazoval vic, me ale nikdy nechybely ....

    tedy moje nejoblibenejsi:

    nema sice az tak velkej damage (ve srovnani s ostatnima revolverama na tom samym levelu) ale s x4 a vlastnostma od lilith mam zaruceny ze skoro kazdej vystrel bouchne :)


    to samy se sniperkou, damage by mohl bejt lepsi ale nenasel sem zatim nic tak dobryho s x4 kvantifikatorem (vetsinou zklame accuracy ktera byva i pod 95 coz je na dalku uz dost znad)


    s timhle je desna zabava, sice po par vystrelech vyplejtva energii ale nestrili takovy ty klasicky koule ale blesky, takze ma nulovy zpozdeni od vystrelu k cili a k tomu super accuracy .... trochu to znevyhodnuje hodne malej zoom, odhadem snad i pod 1


    a tenhle je posledni ze staleho inventare, ma snad nejlepsi pomer damage / fire rate s cim sem mel tu cest (nepocitaje utocny pusky co strilej davky po trech) a strili to tak podivne do oblouku a jeste se odrazi od sten .... pozdej pridam screen
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    WILDENBURY_SQ: smazime na kolejni siti
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    PRAASHEK: A tyhle cinnosti delat nemuzes, kdyz hrajes po siti? :))
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Je k borderum nekde neco jako soundtrack?
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Jak jako, ja se naramne bavim a vono to najednou skonci, vyleze nejakej chapadloun a zenska v ty rozvrzany televizi furt neco mekta... Mmm, mrmly, mrmly..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam