• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."

    rozbalit záhlaví
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    EZEE: dej vědět kdy a kde... icq skype nebo ts
    EZEE
    EZEE --- ---
    no ja bych proste hral za ty postavy kdyz se vzdycky sejdeme vsici
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    EZEE: ja bych si aj dal, ale s tim casem je to nakokot mno :/ Muzem ale navazet kde jsme naposled skoncili..
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    EZEE: jasne jsem pro... mam nove pripojeni k netu takze by nas to melo spojit konecne... Ne jako minule s UPC
    EZEE
    EZEE --- ---
    nekdo BL natvrdo bez pretvarky? proste se kurva dohodneme a dohrajeme to ve 4rech? jedinej muj pozadavek neni to abychom hrali kazdy den, ale abychom se kurva domluvili na urcity cas a hrali spolu....at uz to trva pul roku....proste to dohrat spolu ve 4
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    jeden může na klávesnici druhý na game padu... akorad to nebude moc fer kdyz to bude Vs...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    abysme se z toho nepatentovali
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    kurva a hned s tim jdu na patentak!
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    ajo vidis to :D Jsem si rikal, ze prece uz jsem videl dve mysi v kompu, tak ze je to ciste SW zalezitost a az ted mi doslo, ze by se to asi dost blbe rozlisovalo.. :]] Tak jedine nejakou jakoze simulaci gaypadu pres mys a klavesku - neco jako "alias gamepad USB mapping hub".. :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    (a třeba už to existuje)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JAACOB: tož můžem, ale tohle je spíš záležitost nějakého driveru, který vyhodnotí druhou klávesnici a druhou myš jako další ovládací zařízení a umožní ho přidělit na plajera No. 2 :) což považuju za průchozí věc
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PRAASHEK: napisem jim? :}
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JAACOB: ale přitom by se to mohlo nějak vychytat aby šly dvě myši a dvě klávesnice :)
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PRAASHEK: asi jsem od dob cervu a Liera nepotkal zadnou gamesu na PC, ktera by se dala hrat splitscreen bez aspon jednoho gaypadu. (A napr. u Renegade ops je dokonce potreba dva - dmnce bud moje nebo vyvojaru)...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    gaypan=gaypad=gamepad
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    už jsem se na to ptal v nextgenu, ale jak se dá hrát na pc se splitscreenem? to asi jedině přes gaypan, ne? dvě myši a dvě klávesnice moc lidí asi zapojovat nebude... :)
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Kdyby naaaahodou nekdo nechodil do nextgenu.. ;]
    http://www.youtube.com/watch?v=MCWJUSulnro
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    PRAASHEK: protože čím jsem dál v RAGE tím víc mi to připomíná Borderlands... Borderlands jsem dohrál a ted ho dohravam za druhou postavu...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    proč to pořád řešíš?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Víte co mi přišlo asi jako největší kopie Borderlands a RAGE když v úvodním intru jsou na palubovce autobusu a buginy přidělané postavičky které hýbou hlavou podle toho jak to drncá u RAGE to byla postavička DOOM a v Borederlands to byla postavička panáčka v brýlích.. prní věc u které jsem si řekl a tady někdo kopčil.. no a když se hra rozjela tak bylo stále víc a víc věcí které mi připomínali kopie jedné nebo druhé hry...
    EZEE
    EZEE --- ---
    HONIME, TED!
    Konečně nové obrázky z Borderlands 2 • Galerie obrázků • Eurogamer.cz
    http://www.eurogamer.cz/articles/2012-02-15-borderlands-2-galerie
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam