• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    JVCNC: hledej double ipu nebo brut ipu s ibu kolem 120. cim nizsi bude obsah alkoholu, tim vyraznejsi bude horkost.
    H2O
    H2O --- ---
    DOCENT: není... Ale už si ho nejezdíme vařit a vaří nám ho přímo Frýdlanští. Tu a tam si ve Frýdlantu vaříme i svrchňáky. Teď máme IPA2 13°, ale to jsme zvedli prdel a jeli jsme si ji sami uvařit. Tak nějak jsme čekali, že v dubnu bude velká výtoč... Ooo jak jsme se pletli :-(
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    Kde se da koupit/objednat nejhorcejsi pivo? Podle vseho meho snazeni je to ted albrecht/frydlant coz bude fajn, kdyby mel nekdo i k ny tip budu rad
    N_I
    N_I --- ---
    + jak srali na design etiket...ted se povedla i ta! velice!
    N_I
    N_I --- ---
    nejlepsi pivo co kdy sqbru uvarilo!!!..zde neni slovo pitelnost nadavka...kyselost se soli...naprosto vyvazena..a jsem smuten ze dosli sudy, lahvacu uz jen par...a uz proste nebude pac duna privezl vsechny t suroviny ze svyho ucenectvi v italii...

    dat si jedno treba k tortille...mmmm...!!!!



    DOCENT
    DOCENT --- ---
    H2O: Žádný polopravdy ... není Andělská 11° jen přejmenovaný Frýdlantský Albrecht?
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    AKICHITA: koukam ze vitek musi mit vzdy neco extra, ted nohu a mam strach co prijde priste
    AKICHITA
    AKICHITA --- ---
    LBW: hele nejlip napsat na fb,telefon je na majitele,a ten lezi doma s rozbitou nohou :) dnes delaj rozvozy kolegove, ja jsem v pivovaru...
    LBW
    LBW --- ---
    AKICHITA: díky, na untappd mate tech piv opravdu hodně koukám...a koukám :)
    Objednám případně přes ten +604 telefon, co je na profilu baru?
    AKICHITA
    AKICHITA --- ---
    LBW: v patek (mozna uzzitra) budem delat zavoz z Indiga Ale baru,na Smichov dojedem, zrovna Nejsem rasista Ale mam jak na cepu ,tak na lahvi..teda asi dve tam jeste mam..na cepu jsou i moje novy kyselace,ale uz jsou docela na konci..na vikend se budou narazet Funky fluid Blackcurant Sour a Man wolf Soccial lubricant, docela zabavny veci.. taky mi prijede zavoz novej polskejch piv,primarne kyselace,stouty a NEIPY...

    Indigo Ale Bar - Praha, Hlavní město Praha - Beer Menu on Untappd
    https://untappd.com/v/indigo-ale-bar/8616028?ng_menu_id=bb614e92-612e-49a6-9161-a72a20fca7f7
    WHIRGL
    WHIRGL --- ---
    LBW: Koukni na ALE!Bar.. nemá přímo okénko, ale zase to rozváží na kole. Jen "Nejsem Rasista Ale" už asi rozvezl...

    https://www.facebook.com/pg/alebar.smichov/posts/
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    LBW: Aha, jo to je napsaný až po rozkliknutí. Tak to srr. Hmm tak tam asi nic no...holt budeš muset někam vyrazit no
    LBW
    LBW --- ---
    HREBICK: jasne, ze jsem na Hangar koukal, ale "Podmínkou je minimální odběr jedné basy (12 lahví)" neni pro me
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    LBW: https://zachranpivo.cz/ si přehlédl? Výborný webovky, bych nechal i po stavu nouze...

    Hangár
    Holečkova 9, 150 00 Praha 5-Petřín

    Pivovar neprovozuje výdejní okénko. Osobní odběr možný po dohodě na adrese Drtinova 19/100 (roh s Holečkova 9), Praha 5 - Smíchov
    LBW
    LBW --- ---
    Jsem ve farmar shopu U Santosky obejvil Mouchu, lezak v plastu neurazi

    Jinak porad hledam, kde bych na Smichove nasel vydejni okenko s rukodelnym pivem
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    H2O: to je ovsem bohuliby zamer!
    H2O
    H2O --- ---
    CHOROBA: mrknu, díky... Ale zatím se asi stejně kloním k tomu, že rozvezu sudy po okolních hasičárnách, stanovištích sanitek atd...zatím jsem volal na 3 a všude měli vlastní mobilní výčep :-)
    H2O
    H2O --- ---
    DOCENT: IPA2 se na Andělu nikdy nevařila, je to naše receptura, náma uvařená na Frýdlantské varně. Žádný lži, žádný polopravdy, žádná chemie.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    H2O: na gejbuku pisou za naklady ;-)
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    H2O: To je jako Bráník ze Smíchova, uvedení plzeňské vody na lahváči z Popovic, případně velebení umu českých sládků na pivu z Polska ... a je to jeden z důvodů, proč jsem začal vařit pivo, tohle pololhaní. Ten mýtus, že pivo musí být pořád naprosto stejné a proto do něj lejeme chemii je děs. To ať si dělají Heinekeni. Prostě když to uvařím jinde, bude to trochu jiný, ale třeba lepší. By se pak třeba vzpomínalo na tu IPA2 z Frýdlantu z ledna 2020 - jó to byla pecka, hořčí než ta várka z .... (něco jinýho), ta byla víc do citrusu .. a nezapomeňte, Kosa Prérií vás všechny vidí!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam