• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOHOURCenTrio, CentroNet - Vysokorychlostni pripojeni k internetu
    POZOR - pri uzavreni smlouvy na dobu urcitou (12 mesicu) se automaticky prevadi smlouva na dalsich 12 mesicu, pokud si smlouvu zakaznik sam nezrusi !!! Podminky spolecnosti centrio: 8.1 Tato smlouva se uzavírá na dobu neurčitou, resp. na dobu určitou v délce trvání 12 (dvanácti) měsíců s možností automatického prodloužení v případě, že Zákazník zvolí úvazek na 12 (dvanáct) měsíců. Pokud u smluv na dobu určitou některá ze smluvních stran písemně nesdělí druhé smluvní straně nejméně 30 (třicet) dní před uplynutím doby, na kterou byla tato smlouva uzavřena, že nemá zájem pokračovat v plnění smlouvy, prodlužuje se tato smlouva automaticky vždy o dalších 12 (dvanáct) měsíců dle aktuálního Ceníku.
    rozbalit záhlaví
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    JOSKA_CZ: Nepotrebuju, a i kdyby, tak to bude na firemnim pocitaci ke kteremu mam 3G. Tohle ma byt pro domaci ucely. :-)
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    MEDWYN: je to jednoduché. Potřebuješ internet 24/7? Nebo ti nevadí, že třeba 3 dny nejde (jako že se mi to 2x do roka stane) a nepotřebuješ tak připlácet? Pokud to druhé, tak je Centrio super volba.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Já ho doporučit můžu, před měsícem jsem podepsal nový úvazek (po čtyřech letech zkušeností).
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    Planuji stehovani do Prahy (Stodulky, Anny Rybnickove) a predchozi majitel mel Centrio. Nevim zatim jake jsou tam moznosti pripojeni, ale obecne byste je spis doporucili nebo ne?

    Co ten uvazek? 100 mesicne rozdilu se zda byt jako dobry motiv k tomu se upsat, ale nerad bych se upisoval dablu.
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    BOHOUR: ne
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    hmm a prisel nekdo ?
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    PREDSEDA: BOHOUR: jj meli jsme domluveny servis, ale do telefonu mi pan rekl ze mi hodku pred tim zavola abych byla doma a nejak nic, a když jsem zvýšila hlas, tak mi pani na lince zavesila
    a ano, jsme u nich upsaní, rekli mi mezi 10 a 14 nekdo prijde,že to tak je standart
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    ja nemam problem.

    pouze jsem take resil smlouvu a zvyseni rychlosti dle aktualniho ceniku.

    na telefonu a na mejlu je jeden clovek. ale je jich tam vic :)
    jednani v pohode. ale servis jsem zatim nepotreboval. budto to jede, nebo ne.

    kazdopadne jestli ti tvrdi, ze mas cekat cely fen, tak to je pekna demence. jsi u nich upsana ? pokud ne, zkusil bych zvysit ton a domluvit se na necem konstruktivnejsim. napriklad technik prijede ve 4
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Nestalo se mi. Hoďku před čím Ti měli volat? Jako že měl někdo přijet?

    Včera jsem u nich byl kvůli nový smlouvě, papírování vyřízeno za 5 minut, tak uvidím výsledek.
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    hele stalo se vám, že by jste meli extra pomaly internet poslední tak týden, trva vse 100 let než to nabehne?

    ja se domluvila na servisu, s tim ze mi budou volat hodku pred tim, a ted na me byli hnusny do telefonu, ze nic takovýho nikdo nedomlouval a podobne, tak sjems i to asi vymyslela nebo nevim ....a nikdo nic, jejich pracovní doba je od 8,30 do 16,30 ... a prej mam bejt doma ... mate nekdo zkusenosti co s tim? (krom toho byt doma)
    diky
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    jo jen ten opruz nekam chodit. stejne ta smlouva co tam mam x let uz moc neplati. tak nevim proc mi tam chlapik neprdne 40 mbit a byl by klid. sem se ho snazil do toho naverglovat ale jel si svou pisnicku.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    "Dobrý den. Dostal jsem od Vás dopis, kde oznamujete zvýšení cen všech služeb s
    tím, že nový ceník je na Vašich webových stránkách. Našel jsem ho na tomto odkazu:

    http://www.centrio.cz/dokumenty/Cenik_sluzeb_CenTrio.pdf

    a nevím, jak ho mám chápat. Mám od Vás už asi pátý rok pouze internet a to v
    rychlosti 30/30mbit s dlouhodobým úvazkem a cenou 499,- korun měsíčně. V
    ceníku ale službu s touto rychlostí vůbec nenabízíte. Můžete mi tedy
    vysvětlit, jak rychlé připojení a za jakou cenu budu mít od 1. 2. 2013?

    S pozdravem ..."

    "Dobrý den

    Tento internet se již klientům nenabízí. Tento balíček bude navýšen o 30,-Kč.

    V tomto případě bych doporučil si spíš změnit balíček na jiný, který by se Vám jistě více vyplatil podle nových ceníků.

    Změnu služeb můžete provést třemi způsoby:

    1. Osobní návštěva na naší centrále, adresa viz. níže.
    2. Poslat doporučený dopis na naší centrálu.
    3. Elektronicky na info@centrio.cz za předpokladu, že máte elektronicky ověřený podpis.

    Do 30 dnů od obdržení žádosti Vám bude zasláno vyjádření ke kterému dni jsou Vaše služby změněny.

    Příjemný den ... (Centrio)"
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    Já jim volal :-) U tarifu 15/15 je zvednutí ceny o 19 Kč.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    No, taky jsem jim teda radši napsal.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    taky jsem dostal a psal jsem jim.

    platim 599 za 30 a zvyseni je 30 kc

    koukal jsem na cenik a nove maji za 570 40 mbit. takze si udelam novou smlouvu
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Přišel mi dopis od Centria, že musej v průměru o 5 procent zvednout ceny všech služeb a že nový ceník najdu na jejich webu. Jenže jsem z toho tak trochu jelen.

    Ceník je tady: http://www.centrio.cz/dokumenty/Cenik_sluzeb_CenTrio.pdf

    a já tam fakt nemůžu najít co se mě vlastně týká. Mám od nich jenom internet, 30/30 a doteď mi chodila faktura na 499,- korun měsíčně. A v tom ceníku teda nevidím nic, co by se tomu podobalo. Ví někdo víc, nebo jim mám napsat?
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    tak predchvilkou tak 20 vypadek ve stodulkach. vypadalo to na DNS
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    BOHOUR: taky jsem nic diky spani nezaznamenal :)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    tak jako predpokladal jsem to :)

    jen sem to zkusil, zas az tak hrozny vypadek to nebyl.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    V tý době spím a nic jsem nestahoval přes noc, takže bohužel ne.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    nezaznamenal nahodou nekdo kolem stodulek tento vypadek.

    12/05/2012 01:34:15AM 12/05/2012 03:56:15AM 2h 22m
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam