• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: jen pockej kamarade, az dojdes k _te_ lednicce....
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RATTKIN: Bohuzel, je to tak.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LAUNCHER: taky dobrej scalping, holt kdo chce hrát hned, musí platit
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Dekuji za tip na Control. Vypada to uzasne. Herne zatim tez prijemna zalezitost.

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LAUNCHER: dobrý úlovek, kolik stál?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: peknej macek
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LSDMASACRE: Jj

    MSI GeForce RTX 3090 Gaming X TRIO review - Final words and conclusion
    https://www.guru3d.com/articles_pages/msi_geforce_rtx_3090_gaming_x_trio_review,32.html
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    Pěkný... to je x-trio?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Tak je doma :-) Jdu montovat...

    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    hmm to chceš :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MCKIDNEY: Já si teda trojku užil náramně, u BF4ky mě sposta kompromisů sralo, ale rozšíření vozového parku a podstatně zvětšení map mě proste udržilo doteď.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ELECTRICKOTA: Herne je to bida od BF:BC2. Posledni dobry Battlefield. Zmenseni hry a zavedeni Call of Duty style rychlosti vedlo k naprosto nesmyslne snaze tam dat zpet letadla a podobne. Posledni co jsem zaplatil byla 3ka.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MCKIDNEY: BFV je s odrazy nutnost, nicmene herne je to bohuzel bída, a zuslat jsem u BF4
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ELECTRICKOTA: Pro me je hlavne dulezite, ze stiny se meni. Stejne jako u odrazu. V momente, kdy jsem videl Battlefield s odrazy, tak to byla jasna budoucnost pseudo-realistickych FPS. Ty debaty o tom, jak to lide budou vypinat, protoze "MAH FPS" byly naprosto nesmyslne. Pripomelo mi to rozdil mezi Quake 2 ve fullscreen a Quake 2 v okne vlevo nahore (Just CRT things), nebo custom INI soubory pro Quake 3.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Not bad at all
    Benchmarky GeForce RTX 3060 Ti: v 3DMarku o 10 % slabší než RTX 3070 | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/benchmarky-geforce-rtx-3060-ti-v-3dmarku-o-10-slabsi-nez-rtx-3070/53696
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MCKIDNEY: Vidím to stejně, jen poukazuju že ty stíny dělaj pěknou hloubku a delají scénu velmi uvěřitelnou. Ovšem jen kombinace všeho udělá candy valley bridge... blbost, ono stačí vlasntě hen GI s extremně vysokým počtem paprsků, který zastane potřebu dedikovaných jak odrazů tak stínů(výpočetně ale au au), ale to je ještě velmi daleká budoucnost.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HNIZDO: Toho taky.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Tady se to dobre zvrhlo v Qonan.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    BURKHAR: myslíš premiéra?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam