• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SONIC666retro original coin-op ARCADE AUTOMATY (Machines && Games)
    KRLEESH
    KRLEESH --- ---
    LIVE_RUSTY: Měl jsem ho jeden čas v kabinetu ale spíš jenom pro to, že mi první přišel pod ruku. Teď tam mám Maximus Arcade a líbí se mi to víc...
    LIVE_RUSTY
    LIVE_RUSTY --- ---
    Mate nekdo zkusenosti s FE GameEx?
    LIVE_RUSTY
    LIVE_RUSTY --- ---
    Zdarec, nevali se nekomu na pude sasi pro prestavbu na arcade mame kabinet? Je jedno v jakem stavu, opravim si a doladim. O elektroniku zajem nemam. Diky :-)
    AFROO
    AFROO --- ---
    SONIC666: dobrý, mam doma par masin, kterých se potřebuju zbavit, tak je tam hodim až bude čas.
    SONIC666
    SONIC666 --- ---
    Tak je to tu, pomalu spoustime web http://arcadeburza.cz ktery zacina vypadat odladenene, v pristim tydnu asi zacnem oslovovat zahranicni prodejce.
    LUKOR
    LUKOR --- ---
    parádní článek

    Muž, který bastlil v Československu herní automaty - GAMES.cz
    http://games.tiscali.cz/tema/muz-ktery-bastlil-v-ceskoslovensku-herni-automaty-60695
    SONIC666
    SONIC666 --- ---
    Ve spolupraci s Muzeem v Cervenym Ujezde delam na novym webu na prodej/vymenu automatu a her do automatu... takova arcade burza, bude to celoevropsky tedy pobezi to na cesky domene v cestine i na eu domene v anglictine. Cilem neni vydelavat penize na reklame, ale sjednotit trh arcade veci na jedno misto...

    Nemel by nas nejaky sikovny grafik chut podporit vytvorenim nejakeho grafickeho navrhu ? Idealne JPG nebo PSD, dle toho jak by to bylo komplikovany...

    Vymenou za sikovny navhr by se dalo domluvit hrani zdarma v Muzeu...
    Arcade Hry
    http://arcadehry.cz/museum

    Kdyztak posta, dik...
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    ZELA23: yess!!!!!!!! to je vono dííky chlapi!!! :-D
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    BLEVAJZZ: Mozna jeste Vendetta od Konami
    KRLEESH
    KRLEESH --- ---
    ZELA23: Dik ... presne tohle jsem chtel Blevajzzovi poradit ale zjistil jsem ze si nemuzu vzpomenout na jmeno (a Mame kabinet mam rozbitej abych si to overil) =)
    ZELA23
    ZELA23 --- ---
    BLEVAJZZ: combatribes ?
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    SIRLOON: ty jo... tohle jsem hrál taky.. ale myslím že to nebylo ono.. ale je to podobný. měli na sobě myslím takové ty wrestlerské ubory upínavé červené.. nebo tam byli myslím i bitkaři..... že si vzal násady atd.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    BLEVAJZZ: Top Hunter? Taky neogeo
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    já si takhle nemohu vzpomenout na hru kdy jsem hrál přesně takovouhle plošinovku jako MS...ale byli tam myslím wrestleři či co... kdy si mohl chytnout a házet s lidma.....snad si to pamatuji dobře.. nikdy jsem jí už jinde neviděl :-(
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    KRLEESH: Díky moc, to je přesně ona!:)
    KRLEESH
    KRLEESH --- ---
    UGLUGF: Metal Slug
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    Potřeboval bych poradit název akční hry na arcade automaty!
    2D střílečka hratelná i pro dva hráče, kdy hlavní hrdina je, co si matně pamatuju, takovej malej blonďatej usměvavej chlápek, proti kterýmu jdou tuny nepřátel (pěší, ve vrtulníkách, tancích, jeapech atd.) a on je masí širokym arzenálem zbraní (sapíky, granáty, bazuka) s timže když mu po chvíli dojdou náboje u silnější zbraně co někde sebral jde dál zase se základem! Občas může po soupeřích hodit i nějakej barel nebo vlíst a řídit nějakej střílející stroj, kterym mohl demolovat i budovy! Co si pamatuju tak to mělo dost rychlej spád a je to celý takový komicky animovaný plný výbuchů lítajících střel a mraky nepřátel!
    Kdyby se někomu podařilo podle tohodle popisu rozpoznat co je to za hru tak mu budu moc vděčnej!
    SONIC666
    SONIC666 --- ---
    nejake nov fotky :)
    SONIC666
    SONIC666 --- ---
    Tak mi po letnim travelingu nakladakem po balkane zacla brutalne zlobit obrazovka... Automat sme stihli jeste zakomponovat v Bulharsku na teknivale na baru Monkey Family vedle vycepu a celych 5 dnu se parilo zadarmo, cca 1x az 2x denne sem menil hru :) Pote jeste v Recku v zalivu "Fish and Trips" na Chalkidiki sme ho vytahnuli na 4-5 dnu vedle steny a opet se parilo na teknivale zdarma.

    Nastesti kluci z Arcade Muzea (http://arcadehry.cz) maji svyho opravare co uz ma za sebou asi 30 spravenych arcade monitoru, takze za par dnu bude automat opet opravenej! diky kluci! HURA!!

    Taky pribylo nekolik vyzdob, nejdriv nejaky hloupy tagy sprejem, ale i sablonovy logo monkey family zezadu na stred a ze strany dozadu obrovskej fakt peknej grafac repraku od Bertranda.. takze po prijezdu domu sem vzal barvu a vsechno hnusny pekne zatrel a vygumoval a zustal jen grafac a logo... a vlastne zepredu je jeste 23... :) fotky doplnim az to budu zase nekde vytahovat na lepsi svetlo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam