• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DJLIPOPlzeň - kdy a kde :) a s kým :D
    MORFE
    MORFE --- ---
    Hola! Nemáte prosím někdo postel, šíře tak 90 cm, kterou nepotřebujete? Moc by se hodila. Díky
    A druhá prosba se týká jakýchkoli matrací, dek, polštářů a peřin, které chcete vyhodit. Klidně mohou být i v hodně špatném stavu, od popelnic. Budou použity na umělecký projekt do podchodu (Fresh air gallery). Díkydík
    JAHMAR
    JAHMAR --- ---
    PULP121
    PULP121 --- ---
    nechcete tohle auditko zatáhnout?
    ESKALA
    ESKALA --- ---
    M4JKL05: to sis všiml brzo...
    M4JKL05
    M4JKL05 --- ---
    moc nechápu proč tu máte zdvojenej tuten klub: [ PLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05) ]

    jinak dneska doražte na otevření nový budovy UUD a následnou afterparty:
    https://www.facebook.com/events/454906697886617/
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    PULP121: já tu byl prví :D
    PULP121
    PULP121 --- ---
    XSIKA: já vás ubytuju všechny u mě doma. foto do pošty..:-)
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    já vás ubytuju na koleji všechny :) mam volnej pokoj
    XSIKA
    XSIKA --- ---
    Nevíte nekdo o nejakem hezkem byte pro 2-3 studentky ? Dik
    FOSTEX
    FOSTEX --- ---
    HLEDÁM NOVÉ ZÁKAZNICE, KTERÉ V PLZNI JEŠTĚ NEMAJÍ SVÉHO DISTRIBUTORA KOSMETIKY ORIFLAME. Děkuji, sorry za spam. Pište do pošty či adela.roudnicka@gmail.com
    SHI
    SHI --- ---
    diky!
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    SHI
    SHI --- ---
    cauky muzete mi prosim poradit nejakej hostel/hotel do litru za pokoj blizko klubu "Andel"? diky moc
    AAANN
    AAANN --- ---
    ty jo koukám, že jsem tu rozpoutala diskuzi, úplně jsem zapomněla, že jsem to sem psala :DDDDD směju se fakt:D Pánovéééé ušetřím Vás dalších narážek na mou osobu a nebo jiné pejskaře, pejsek je stále se mnou a stále bude :D Chtěla jsem aby byl na zahradě, protože je na to zvyklý a né ho tam nechávat samotného, ale chodit za ním a chodit s ním na procházky. Ostatně, to děláme i teď z bytu. :)) A pak prostě vůbec nevíte okolnosti nic a soudíte člověka:D Jste borci takhle škatulkovat:)))
    COURT:
    HERR_FLICK:
    Ty jo vůbec nevíte pánové :D
    za 1) jsem k němu přišla jak k slepejm k houslím a žila jsem v domě, takže to bylo všehcno možné a bylo možné mu poskytnout bydlení a lásku a všechno
    za 2) bych mu obětovala veškerý svůj volný čas, abych ho trávila s ním (dokonce za to místo bych i zaplatila:D no néééé, ten zlej paníček, se o něj nechce starat - demence)
    za 3) byl zvyklí na zahradu a tu jsem mu chtěla dopřát
    za 4) v bytě ho vzali na milost a na zkoušku a prospívá ;)


    No já fakt nestačím koukat, jak se tu dokážete sesypat na člověka, kterej chce udělat pro svého vlastně něco dobrého, ale pak z toho člověka uděláte vlastně hajzla. Super. Vůbec neznáte okolnosti nic a uuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:DDDD
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    A zrovna na Lochaci muj znamej ma v panelakovym byte 4 Husky, pres tejden venci a o vikendu je bere ven, zaprahne je a dva dny tahaj sane/vozejk atd. Neda se to pausalizovat, navic treba moji kocku byste z bytu ven nedostali, fouka tam, je tam zima a buh vi co jeste, nene, radsi si zaleze zpatky do postele. To jsou zase nazory
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam