• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tak jsem se vcera dozvedel zajimavou vec o lidech vstupujicich v interakci s mojim ja:
    - automaticky, kdyz se bavim o necem o cem neco vim [vcera to byla soutez o to, kdo zna vic hradu na SK a CZ s nejakou Slovenkou Katarinou a Milanem Buchtou, tak jsem se [zhulenej jak paprika] zatoulal k vykopvkach na Morave, a na to, ze Olomouc ma prokazanou historii asi do 9 st. - no a automaticky vystup z toho je, ze si honim triko...
    to je hrozne zvlastni, pac ani tady v auditku to nedelam, proste pisu a mluvim o tom co me zajima, kupodivu jsem to casto ja, protoze z pozorovani jevu v okoli dochazim k nejakemu poznani sebe sama, coz je to jedine o cem muzu psat...
    takze uz ted vim, ze lide soudi ne podle toho, ze by poslouchali, ze se o necem konkretnim chci bavit/bavim se, ale pouze z meta-roviny, ze se vubec o necem takovem chci bavit.
    pokud je tema slozitejsi nez bezne ocekavaji v hospodske debate, dochazi k zaveru, ze se nad nima vytahuju.
    prestavam mit zajem tohle poslouchat, ale zaroven prestavam mit zajem se v tomhe ohledu hajit, protoze zrejme je to neco v tonu hlasu, v postojich, v sebevedomi s ktery rozvijim napady i na temata o kterych aktualne premyslim a vim o nich pomerne malo... proste jsem podle spousty lidi extrovertni egoista, coz je dulezitejsi nez to co rikam.
    neni to zabavne, pac pak si nepokecam vubec. ale co uz.

    - automaticky vyvozuji z jedne informace nejaky cely pribeh - to, ze me matka mlatila jako maleho, a ze jsem zdrhal z domu pred psychickym tyranim a pred kazdodenni nervozni zlou naladou receno ve spojitosti s tim, ze mam rad tvrdy sex s ruznymi neobvyklymi ale stale konsensualnimi [bohuzel ;] praktikami dava dohromady prudce freudovskou uvahu, ze to ma primou souvislost... psycholog az psychiatr amater ...

    jak jsou vsichni chytri, kdyz dojde na hodnoceni osobnosti jako je ta moje, to je az s podivem. ano, sam bych se hodnotil jako magora mirne za hranici toho, co je kazdodenne snesitelne ve vsech ohledech sveho chovani, ale ze by to bylo tak horzne prime, jako kdyz ze stromu orezes vsechny vetve a zustane ti matka ho mlatila = ma rad kdyz pri sexu dojde na mlaceni, no to me tedy potes koste

    ;]]]

    Uvazuju nad nejakou vtipnou anketou, ale napadaji me same hrozne impertinentni... neco jako kdyz Bourek zpiva, ze rymuje nechci a blbci. ;]]]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uploaded by textcavation on Aug 19, 2011

    My tribute to UTSA's "Snow Crash" Exhibit in Second Life, featuring the art work of Igor Ballyhoo, Rebeca Bashley and many others. Neal Stephenson's novel was the inspiration for Phillip Rosedale's Linden Lab and Second Life. The opening shot is from Insilico, which I see as a perfect representation of the "Metaverse." The University of Texas, San Antonio has a big gallery of 3D artwork and is a supporter of new technology and media. Go UTSA.

    Want to try some Snow Crash? - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Z6KhJN26Pss
    RAV
    RAV --- ---
    OVERDRIVE: jop, to je uz davna uvaha :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Luxusni uvaha u wobeda: Bavime se o tom, jak se preziva v letadlech, kdyz to pada a tak... a Stepan: Existuje jista pravdepodobnost, ze kdyz nastoupis, je v letadle bomba. Je tedy lepsi si nosit bombu rovnou ssebou, protoze pravdepodobnost, ze by byly na palube dve uz je opravdu hodne nizka. ;]]]]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Trailer ke Stephensonove knize Anatem... samozrejme jsou tam jen vizualni momenty, coz u knihy, ktera je zalozena na forme dialogu asi ani jinak byt nemuze [dialog prechazi od filosofie Platonskeho Sveta Idei -vcetne jeho ruznych jinotaju, jako je treba prave ono bodani spendliku do papiru osvetleneho slunecni skvrnou- az po kvantovou fyziku]... musim rict, ze jestli tohle nekdo docte v originale, sklonim pred nim hlavu [ac jsem to sam nezkousel, takze nepoucene IMHO]... pochopit formulace, ktere si zakladaji na tom, ze jsou to teoremy a axiomy nejake filosofickeho nebo fyzikalniho paradigmatu... no brr jako v Eng.

    kazdopadne porad jsem jeste z knihy NAPROSTO unesen, asi podobne jako sveho casu z Cryptonomiconu....

    Anathem by Neal Stephenson - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=mWs1h5WAjWY
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    INK_FLO: souhlasim ;]
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    OVERDRIVE: lightning glove jsou hrozní amatéři...a se slastným odkazem na první rave parties nemají absolutně nic společnýho...možná tak s nesoudností, s jakou netrpělivě lezou před publikum, když by měli být ještě pár měsíců (možná let) zalezlí ve zkušebně
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    The 101 Most Useful Websites on the Internet
    http://www.labnol.org/internet/101-useful-websites/18078/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ToffuTerririst : Asi nejlepší v mé nové práci je soutěž o to, kdo mě v pondělí ráno jako první najde oběšenýho na klice od zasedačky.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    When the winds of change blow, some build walls and others build windmills. - Chinese Proverb
    RAV
    RAV --- ---
    OVERDRIVE: joo, tam by sa lvicatku aj chcelo... ale vtedy je lvicatko s kopou dalcich zvieratiek na Vysocine...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: ja to tedy znam takhle:
    Kazda zena patra po muzi, který je přitažlivý, vtipný, chytrý, sebevědomý, citlivý, sexy, něžný a romantický, ale takovy muz uz muze ma. ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pátrání po dokonalosti: Jestli hledáš muže, který je přitažlivý, vtipný, chytrý, sebevědomý, citlivý, sexy, něžný a romantický, jdi do kina. -- Lansky
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAV: hele Lvicatko a do tech Rosic se Ti neche? Tam je taky docela solidni line-up. navic je ted vlastne kratkej tejden, zejo...
    RAV
    RAV --- ---
    OVERDRIVE: a po nejakom tom pive...
    no v Moravskych Budejoviciach je dost penzionov a hotelov - v centre... a to su tie asi 3km
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Repast z tajneho mista, jinak Patriarsi Rybniky v Moskve, a prej tam pisou neco jako nebavte se s cizinci... coz mi pripomina, ze si tu knihu, kde Marketka je ta kterou miluji a dabel ten ktereho obdivuji, musim znovu precist...
    Vlastne Pilata jen bolela hlava, a ten den bylo takove horko.

    Tak bacha na slunecnicovi olej...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAV: jj, to chapu. pravda pravdouci, ptal jsem se na to, proc nejedes Ty, bral jsem to jako odpoved, ze bydleni je kriticke [no treba i bude, kdyz bude chcat]... je pravda ze bych taky radej vedel, kde se bude spat... budem [kdyz dobre] mit jen male auticko ve kterem spat dost dobre nepujde... a navic je otazka, kdo jej po celem dni muziky bude schopen ridit ;]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam