• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Peter Pavlensky: Independence should be present in the everyday life of everyone who supports it





    https://translate.googleusercontent.com/...2013/12/23/146798/&usg=ALkJrhhBCZ6qxOeDi3HiUv8QHTgugtzBKw
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    Zzzz http://overdrive.anhedonia.cz/ ....

    I'm a writer and poet - not an artist or not only.
    I don't even try to "do art" [same as when I use my camera]. I write because I have to, I must. Something inside is pushing me hard to do so. It is like explosion inside of my skull. Dreams, ideas, feelings, examinations, sentences, idioms, archetypes, secrets & desires... anything I can imagine is most easy 2 touch 2 understand 2 use when I write about it.
    That is the reason why it can not be the art or The Art. My texts are just free-hearted draft of me, but it define me as much as it designs me.

    //// práve preto si umelec lebo robíš to tak ako cítiš bez toho čo povie na to druhá osoba.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    jinak od Sorentina, kterýho jsi tady zmínil (režisér Velké nádhery) doporučuju ještě tyhle dva, kvalitativně zhruba na stejné úrovni jako ten jeho nejnovější

    Tady to musí být / This Must Be the Place (2011) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/278447-tady-to-musi-byt/

    hodně podivná road movie - vyhořelá rocková hvězda (skvělej Sean Penn, kterej tam vypadá jako zpěvák z The Cure) se vydá hledat nacistického válečného zločince, aby uctil památku zemřelého otce

    Následky lásky / Conseguenze dell'amore, Le (2004) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/182865-nasledky-lasky/

    vizuálně vybroušená a ulrapomalá gangsterka (rychlostní stupeň - jarmuschův "limits of control" :)) o jednom pánovi, kterej se mafiánům stará o peníze, je už deset let zavřenej v jednom hotelu a jednou za týden si dá herák.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    OVERDRIVE: oba díly nymfomanky i vlka z wall street jsem dal v kině a obojí vřele doporučuju....ten vlk je hroznej masakr - strach a hnus na wall street....a trier taky nezklamal, oslovilo mě to víc, než jeho předchozí dva filmy
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JULYZ: ja treba Eng. zdaleka nedavam ani na urovni toho, jak mluvi ten fetak v poslednim dile Sherlocka ze treti serky, to kdyz bych takhle mluvil aspon cesky, tak bych byl jako frajer, mluvim jak pristavni delnik ve vsech jazycich, ktere aspon nejak ovladam, ale da se to resit komparativne, vsimat si prizvuku, vsimat si neobvykych slov pripadne slovosledu, ktery ma Eng. relativne volny, takze jde stejnou vetu rict hodne ruznejma zpusobama....
    S timhle si treba uplne do extremu hraje Jarmush. Sorbakovi se treba vzdycky libilo, ja je v Mrtvem Muzi ta indianka, co picuje Nobody[ho]... nadava mu v nejakym nesmyslnym jazyce a pritom presne vis co rika.
    Zaroven pak to dotah ad absurdum, kdy stejni herci v stejnych rolich v Limits of Control rikaji hlasky nekoho jineho z Ghost Dog + cele Limits of Control de facto opakuje asi 5 vet, jen je kazda postava rika jinymi slovy, pripadne s jinou sintax. Vrcholem toho celeho je typek, ktery to same zahlasi ve spanelstine. Na tom je vlastne zalozena cela zvukova stopa Limits of Control a nemusis ani umet moc dobre Eng. jen ti to musi dojit ;] [k cemuz staci titulky ;]
    Doporucuju pouzivat JEN anglicke titulky a v druhem okne mit slovnik, pokud nestihas mluvenou, hodne se naucis.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    wow, ted jsem se bavil s kamaradem programatorem, kterej chce udelat sitoveho hada... proste jak zeres pixely a roste ti ocas, snadny... jenomze ten had ma umet treba 80k pripojenych hracu... jednoducha idea reklo by se, ze?
    relne jedna sitovka na UDP kvuli modulaci paketu utahne asi 80k packetu/s ;]

    pritom jsem si vzpomel na 2 veci: OpenTransportTicoon se chlubi tim, ze muze byt najednou pripojenych az Integer [unsigned] hracu najednou

    b] existuje sitova implementace hada na pristroj EEg, kdy hraje paranoidni psychotik a nekdo z jine mistnosti po siti, sleduje se eeg a kdo hada ovlada kdy.
    psychoza se mimochodem projevuje tak, ze postizeny neni schopen rozeznat, kdy hada ovlada on a kdy jej ovlada nekdo jiny...
    does it make sense?

    proste asociace, ktere se mi libi a kterymi se bavime v praci, kdyz neresime sukani slupek od bananu

    [coz mmchodem vzniklo krutym vtipkem, kdy si zena stezuje na gynde, ze se ji hromadi v kunde znamky z Costariky a doktro se ji tam koukne a prohlasi, ze to nejsou znamky, ale nalepky z bananu... damy prominou ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zitra vecer budu asi v knajpe U Holecku na Petrinach, hraje tam nejaky HCko a Zborcene Harfy ton [zpevak je bejvalej clen Chapral Crazy Plesk, ja mu rikam troll, je to klasicka ponorkovska manicka]....
    Pres den asi pujdem s Polkama [couchsurferky] + Klarkou na CZpress foto, kdyz by se nekdo chtel na nekerou z akci pridat, dejte vedet.
    Jinak shanim nekoho, komu by se chtelo udelat webdesign jednomuzne cyberpunkove kapele/projektu anhedonia.
    Protoze ta picka Truce nezaplatila bejvalemu zamestavateli hosting prisel jsem o kouzelnou a-nihil.net adresu, tak jsem shanel jinou a zalozil jsem si domenu anhedonia.cz, takze odedneska vecer bude web overdrive.anhedonia.cz [pokud se k tomu dokopu] + muzu subdomenu, pripadne email fwd.
    Jinak Anhedonia je id Smeti, kdyz by nekdo nahodou znal treba z CP auditu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OOOh jak trefny komentar, posilala mi to Klarka, kerou castuju tim, ze je hipster a ze me serou:

    1000 věcí, co mě serou » #734 HIPSTEŘI
    http://www.1000vecicomeserou.cz/734-hipsteri/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: jsem to posilal kamosovi a on, ze takovou kundu nebude problem sbalit. rikam, ze ja s tim problem mam, jak muzes machrovat inteligenci na holku, ktera nerozumi vetsine slov, ktery rikam...
    a on kontroval: ok, tad do ni nalej flasku vina a neres

    ;]]
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: U work with computers, huh? Could u do some wiz mumbo jumbo shit and hack it?

    To je jak ze serialu leverage...
    Zlodejka: C'mon, hack the magnetic lock and open it!
    Hacker: You still have no idea what I'm doing, do you?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    prisel mi spam, pripada mi tam vtipna Occupation: French jiurnalist ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    sorr, tenhle past si nemuzu odpustit:
    =======

    (12:16:05 PM) J: Ahoj poznáš niečo s čím by sa dala zistiť poloha mobilu
    (12:20:18 PM) J has signed off.
    (12:32:05 PM) tp: no jako, pokud je to Tvuj mobil a pokud na nem mas nejakou aplikaci, treba typicky AVG, tak snadno, posles mu sms a je to
    (12:32:19 PM) tp: jinak se to dela pomoci IMEI a to ti zjisti jen operator
    (12:32:49 PM) tp: rekni mi vic, ja Ti reknu, jak na to, pokud to pujde
    (12:34:15 PM) tp: jaky telefon to je? u apple je to jednodussi
    (12:35:34 PM) tp: pokud znas ucet kam je ten telefon pripojenej, tak pak snadno: Android Device Manager
    (01:46:48 PM) J has signed on.
    (01:46:48 PM) J: Aký účet
    (01:46:48 PM) J has signed off.
    (01:47:17 PM) J has signed on.
    (01:47:17 PM) J: To je p. telefón
    (01:47:17 PM) J has signed off.
    (01:48:24 PM) J has signed on.
    (01:50:16 PM) tp: eh
    (01:50:19 PM) tp: aky ucet
    (01:50:24 PM) tp: vim ja co je to za telefon?
    (01:50:40 PM) J: Samsung
    (01:50:40 PM) tp: napis mi k cemu to je, co je to za operacni system, co o tom systemu vis, jaka na nej mas prava
    (01:51:15 PM) J: Iba to viem
    (01:51:45 PM) tp: imei telefonu neznas?
    (01:51:53 PM) tp: to je malo
    (01:52:02 PM) J: Potrebujem si overiť či naozaj je tam a nie niekde inde
    (01:52:08 PM) tp: je to chytrej telefon?
    (01:52:29 PM) tp: znas ptistupovy heslo na google account kam je ten telefon pripojenej?
    (01:52:40 PM) J: Niečo musí byť nejaky program
    (01:52:43 PM) J: Nie
    (01:52:52 PM) tp: jasne ze je
    (01:53:01 PM) tp: ale je potreba vedet co je to za telefon
    (01:53:09 PM) tp: kombinace samsung a telefonni cislo je malo
    (01:53:23 PM) J: Aha
    (01:53:25 PM) J has signed off.
    (01:53:26 PM) tp: musis znat accout/imei, operacni system telefonu
    (01:53:28 PM) tp: neco takovyho
    (01:53:51 PM) tp: pripadne, kdyz je v nem software, kterej nekam hlasi svou polohu na pozadani, tak aspon to
    (01:53:54 PM) tp: treba AVG
    (01:53:55 PM) J has signed on.
    (01:53:55 PM) J: Jaj to nemam
    (01:53:55 PM) J has signed off.
    (01:54:07 PM) tp: ale pokud znas jen samsung/telefon, tak ti nepomuze ani svecena voda
    (01:54:44 PM) tp: sorry, hackovani chce aspon umet cist a psat ;]
    (01:54:57 PM) tp: nejde proste hackovat neco co nevis kde je a jak se jmenuje
    (01:55:06 PM) J has signed on.
    (01:55:06 PM) J: Dik a uz mi poradia ako sa dostať do emailu na azete alebo heslu k pokecu
    (01:55:06 PM) J has signed off.
    (01:55:11 PM) tp: pokud bys aspon vedela, ze je pripojenej k nejake siti
    (01:55:21 PM) tp: tak muzes posilat packety na ipcko a koukat odkud se ti vraceji
    (01:55:26 PM) tp: ale ani to asi nevis
    (01:55:35 PM) tp: znova
    (01:55:38 PM) tp: urcite to jde
    (01:55:43 PM) tp: vsecko jde zlomit
    (01:55:54 PM) tp: ale podivej se na social ingeneering heslo na wikipedii
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ted: ja: stejne zavidim zenckejm, ze si to muzou udelat treba bananem... kolega: sak ty taky, banan snis a udelas si to slupkou ;]]]]]
    GIRK
    GIRK --- ---
    a tenhle znate? pokud ne tak must see
    Černé zrcadlo / Black Mirror (TV seriál) (2011) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/214772-cerne-zrcadlo/
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    OVERDRIVE: mna trochu mrzi, ze tu hovorenu anglictinu nedavam tak dobre aby som sa mohla divat bez titulkov a tym padom mi spustu vizualnych efektov unika... nie teda len v holmesovi ale vo filmoch obecne. a asi je to obcas dost na skodu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Pin-up: spodní prádlo v retro stylu | RAVE.cz
    http://www.rave.cz/clanek/17088/pin-up-spodni-pradlo-v-retro-stylu/
    dobre dobre, ale uz jdu vazne spat
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mam prosbu, potreboval bych levny, spolehlivy web hosting, moznost prekopat to na severhousing treba casem, ale neni nutne, idealne s registraci domeny [idealne? idealne s registraci aspon 10 domen] v cene hostingu.
    nejake rady a napady?
    dekovala.
    a slibuju, ze zas pul roku nebudu spoilovat Sherlocka Holmese... chjo... dobre, chybis mi, uz ted, ty krasnej hajzle ;]

    [mmchodem, za posledni tyden, s kym se bavim, ten Holmese sleduje a videl vsechny dily driv nez ja, tak doufam, ze tady to taky bylo pravidlo, protoze jinak ... ale prd, nic jsem neprozradil, jsem totiz tajemnej jak BBC... muhehehe ]

    Dobrou noc, trosku mi jebe, je cas si zas jednou jit aspon lehnout [insomnia je moc kouzelne slovo.. ha, konecne jsem vymyslel domenu kterou chci, a on ji vlastni Michal Tuma... chjo]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    Popravde? ani ne, dal bych prednost Irene Adlerove ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Day #08 Flying swords, Monkeys and Condors | DRUNKEN SWORD
    https://drunkensword.wordpress.com/2013/11/14/day-08-flying-swords-monkeys-and-condors/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam