• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: mmchodem na tom obrazku je videt, jak Lubos drzi mys, procez jsem to pojmenoval: "Jestli me vzbudite, tak to commitnu..!" ;]

    A jiny kolega to komentoval [obsirnej, jen vybrano... procez Lukas, je ten picus, co mi dal "padak"]:... posadte jej do reditelny [kabinetu telesne vychovy] a napiste mu cedulku ..." Ahoj Lubosi, sveruji Ti vedeni firmy, odchazim do lesu hledat kmen na nova bradla, prosim vyhod Lukase." ;]]]]]

    [pricemz kabinet telocviku vzniknul tak, ze majitel nasi firmy, je ZAPALENY sportovec... mame vubec pro kazdeho prezdivku, ja jsem kupodivu Herak nebo Slehacka, sef rpogramatoru je Chameleon, pac umi uzasne zmizet a nebejt videt [Hmm hezka modra, zamyslel se Jiri pri pohledu z okna na nebe, ze bych ji dnes zkusil?!], dalsi kolega se jemenuje Kamarad Xenofob, diky takovymhle diskuzim:

    pracovni rastickej humor: zprava, ze 38 lety dedecek se synem a vnukem byli u zubare a zmlatili sestricku... takze je jasne odkud vitr vane, zejo.... procez jsme pocitali, jak to bylo s vekem tatinka a dedecka a vnuka, ja vymyslel 15:15:8, kazdopadne kamos rikal, ze je tam povinejch 9 mesicu cekaci doma... i kdyz, jak dlouho je vlastn ebrezi cikanska samice? a druhej kolega zahlasil, ze zalezi na tom s cim je brezi... jsem zahlasil, ze se slonem skoro 2 roky... a dal: co z toho asi bude... a ja: cikan se zlodejskym chobotem
    (02:31:01 PM) overdrive@jabber.root.cz/jb:root: asi nas vsechny zavrou za rasismus


    ATD ATD. je to u nas proste vtipny, i kdyz asi dost location specific, a tohle zdaleka neni nase mozne maximum ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    kolega dneska slavil v praci narozeniny ;]]]]
    chteli jej poslat keme do testovaciho oddeleni [officalne jsem byl vyhozen za alkohol na pracovisti, veskutecnosti za OSTROU kritiku nizsiho sefa... procez mi byl zakazan styk se zakaznikem a majitel firmy me vzal z5 a jsem ted clenem Devel team v pozici designer novych featur, interni plumber & tester... a pridali mi a mam HODNE MOC lepsiho sefa... mmchodem ten lepsi sef sedel za timhle kolegou a chechtal se tak, ze malem spadnul ze zidle, kdyz videl kolegu usnout a nemoh jej vzbudit... njn. slusny clovek, ve firme, kde chci pracovat... teda v oddeleni ;]
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    OVERDRIVE: Nevim jak to presne popsat, ale ja treba byla vzdycky hroznej pravicak v tomhle smyslu, a vubec jsem si nepripoustela ze nekteri lidi se nenarodili tak stastne jako ja, aby se o sebe dokazali sami postarat, meli kolem sebe lidi apod. Nazor jsem zmenila az kdy ja sama padla na hubu. Ze si uvedomis ze jedinec tu nikdy neni sam za sebe, ale fungujeme jako spolecnost. Ze tvuj problem je ve svem dusledku taky muj problem, bez ohledu na to jak vysokou zed mam kolem baraku.
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    OVERDRIVE zaujímaš sa aj o surrealizmus ?
    Vlastne k tebe som sa dostal tak že si prispel v skupine Surrealismus & dAdA: .... a čo to o tebe popozeral a rád ťa čítam človeče. Len v tom pokračuj.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    OVERDRIVE: já si po necelých 4 letech na káčku už bohužel odpovědí nejsem vůbec tak jistej, jako když jsem tam nastupoval. Proto jsem tam nevydržel a došlo k vyhoření. Neodiskutovatelnej je minimálně ten základní level "výměna buchen" jakožto prevence šíření Cčka a HIV. U dalších věcí by to bylo na delší debatu, jestli to v dlouhodobým horizontu někoho někam posouvá, že se může válet v nějakým chráněným bezpečným prostoru, kde mu zadarmo vyperou, osprchují a nakrmí ho. Ale popravdě by se mi do ní nechtělo, protože jsem fakt v tomhle dost cynickej a tvrdej, takže svýma názorama nechci případně zvyklat někoho, kdo má v této otázce narozdíl ode mě nějaký idealismus, který může být motorem, aby tam dokázal dobré věci....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Their Finest Hour Winston Churchill eBook - nemuzu najit, nepovaluje se nekde nekomu? klidne i CZ ver. idealne ne pdf, ale i to zvladnu
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    prosim pomoc, na tohle nedokazu smysluplne odpovedet, ac citim, ze nema pravdu a harm reduction u socialni patologie neni jen vydirani, ....

    ------


    (05:03:16 PM) overdrive@jabber.root.cz/jb:root: vis co by se mi hodilo? nejake vysvetleni pro pravicaka, proc je rozumne, aby se stat staral o patologii typu fetaci a hraci... tedy jak presvedcit, nejak uderne, cloveka, ktery neveri, ze socialni sluzby jsou potreba a jsou uzitecne, a ktery na ne nechce davat penize, ze nema pravdu

    (05:04:46 PM) overdrive@jabber.root.cz/jb:root: treba tohle na nej nezabira:

    (05:04:48 PM) overdrive@jabber.root.cz/jb:root: Proč potřebujeme sociální bydlení? Naši politici se od začátku 90. let nedohodli, co je sociální bydlení. A to je problém, protože sociální bydlení potřebujeme všichni. Já osobně ho potřebuji, protože chci žít v mírumilovné společnosti, kde se bohatí nemusejí zavírat do oplocených zón s ostrahou před chudými, zdraví před nezdravými, tzv. normální před tzv. nenormálními. Prostorová segregace v České republice i všechny návrhy na podporu ústavů a ubytoven spějí ke konfliktům a vymizení veřejného prostoru.

    (05:05:24 PM) overdrive@jabber.root.cz/jb:root: na to ma odpoved, ze dava prednost sebeobrane, pred tim, aby se nechal vydirat a tedy platil vypalne dementum, kteri stejne nejsou k nicemu uzitecni....
    (05:05:31 PM) overdrive@jabber.root.cz/jb:root: jak mu neco takoveho smysluplne rozmluvit?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo jinak ma soucastna... hmm... pritelyne? platonicka laska? snatek z rozumu? sebeposkozovani na psychologicke rovine?... proste Klarka... no, tak ta... ted jsem sam sebe rozhodil, jak jsem se to snazil definovat... no.. proste poznala toho medveda, co mam v zahlavi auditu, ktererej jebe na vsechny, kteri jsou zmrdi nebo to maj nejak zbytecne slozite... no a ten medved je prej z tohodle: http://www.imdb.com/title/tt1637725/
    takze pocitaci sezen mi torrenty: https://thepiratebay.se/torrent/7915236/Ted.2012.UNRATED.BDRip.XviD-RedBlade




    pry je to hodne vtipny, tak uvidime... jeste porad jsem nevidel Fantastic Mr.Fox, ktery mam taky doporuceny od tyhle "moji" slecny [mmchodem potesila me, ze je taky sexista, tedy, ze nesouhlasi s rovnosti muzu a zen... teda ne pred zakonem a tak, ale v zivotnich rolich, to je od ni mile... jednou se s nekym koho mam rad na tohle tema hrozne pohadam, ale ted je to uplne BTW BTW BTW a OT, pac jsem uplne down... GN... GNWP ;]






    Fantastic Mr. Fox (2009) - IMDb
    http://www.imdb.com/title/tt0432283/

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jedna zamilovana [?!] na spani:



    Take me to your dark places
    Below the paint your secret faces
    Together we'll inter the bones
    Clandestine shutters overthrown

    Never be ashamed my love
    All hearts are open graves
    All hearts are open graves
    Never be ashamed my love
    All hearts are open graves

    Take me to your dark places
    Like an asp I'll suck the traces
    Meet you there beneath the crisis
    Slowly melt the ancient ices

    Never be ashamed my love
    All hearts are open graves
    All hearts are open graves
    Never be ashamed my love
    All hearts are open graves

    I'll hold you there and stare right in
    Unstitch the letter you've sewn within
    And in your midnight dress
    Blessed nakedness

    Never be ashamed my love
    All hearts are open graves
    All hearts are open graves
    Never be ashamed my love
    All hearts are open graves

    Never be ashamed my love
    All hearts are open graves
    And no one can be saved
    Never be ashamed my love
    All hearts are open graves



    http://overdrive.anhedonia.cz/music/Elysian_Fields_2000_05_hearts_are_open_graves.mp3
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jsem hrozne unavenej, dik za reakci o artu, dik za reakci na Sorentina... vic zitra, pada mi hlava do caje
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: jsou tam chyby v linkach, sorr, dik za upozorneni, zitra to sednu a repleacnu, dnes uz se mi neche...
    jinak domenu jsem vzal podle nazvu smetiho projektu, jak uz jsem psal, procez jsem to zaplatila koupil s jeho dovolenim[i kdyz bych nemusel] a zitra budou snad nejaka jeho data primo na domene druheho radu, tedy anhedonia.cz, takze bude co, bude muzika... ale jeste jsem mu ani neudelal ucet na hosting a email,... moc jsem se flakal, na vystava secese v Obecnim dome, taky na Czech press foto 2013, oboji jsou UUUUZASNE, DOPORUCUJU!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Peter Pavlensky: Independence should be present in the everyday life of everyone who supports it





    https://translate.googleusercontent.com/...2013/12/23/146798/&usg=ALkJrhhBCZ6qxOeDi3HiUv8QHTgugtzBKw
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    Zzzz http://overdrive.anhedonia.cz/ ....

    I'm a writer and poet - not an artist or not only.
    I don't even try to "do art" [same as when I use my camera]. I write because I have to, I must. Something inside is pushing me hard to do so. It is like explosion inside of my skull. Dreams, ideas, feelings, examinations, sentences, idioms, archetypes, secrets & desires... anything I can imagine is most easy 2 touch 2 understand 2 use when I write about it.
    That is the reason why it can not be the art or The Art. My texts are just free-hearted draft of me, but it define me as much as it designs me.

    //// práve preto si umelec lebo robíš to tak ako cítiš bez toho čo povie na to druhá osoba.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    jinak od Sorentina, kterýho jsi tady zmínil (režisér Velké nádhery) doporučuju ještě tyhle dva, kvalitativně zhruba na stejné úrovni jako ten jeho nejnovější

    Tady to musí být / This Must Be the Place (2011) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/278447-tady-to-musi-byt/

    hodně podivná road movie - vyhořelá rocková hvězda (skvělej Sean Penn, kterej tam vypadá jako zpěvák z The Cure) se vydá hledat nacistického válečného zločince, aby uctil památku zemřelého otce

    Následky lásky / Conseguenze dell'amore, Le (2004) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/182865-nasledky-lasky/

    vizuálně vybroušená a ulrapomalá gangsterka (rychlostní stupeň - jarmuschův "limits of control" :)) o jednom pánovi, kterej se mafiánům stará o peníze, je už deset let zavřenej v jednom hotelu a jednou za týden si dá herák.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    OVERDRIVE: oba díly nymfomanky i vlka z wall street jsem dal v kině a obojí vřele doporučuju....ten vlk je hroznej masakr - strach a hnus na wall street....a trier taky nezklamal, oslovilo mě to víc, než jeho předchozí dva filmy
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JULYZ: ja treba Eng. zdaleka nedavam ani na urovni toho, jak mluvi ten fetak v poslednim dile Sherlocka ze treti serky, to kdyz bych takhle mluvil aspon cesky, tak bych byl jako frajer, mluvim jak pristavni delnik ve vsech jazycich, ktere aspon nejak ovladam, ale da se to resit komparativne, vsimat si prizvuku, vsimat si neobvykych slov pripadne slovosledu, ktery ma Eng. relativne volny, takze jde stejnou vetu rict hodne ruznejma zpusobama....
    S timhle si treba uplne do extremu hraje Jarmush. Sorbakovi se treba vzdycky libilo, ja je v Mrtvem Muzi ta indianka, co picuje Nobody[ho]... nadava mu v nejakym nesmyslnym jazyce a pritom presne vis co rika.
    Zaroven pak to dotah ad absurdum, kdy stejni herci v stejnych rolich v Limits of Control rikaji hlasky nekoho jineho z Ghost Dog + cele Limits of Control de facto opakuje asi 5 vet, jen je kazda postava rika jinymi slovy, pripadne s jinou sintax. Vrcholem toho celeho je typek, ktery to same zahlasi ve spanelstine. Na tom je vlastne zalozena cela zvukova stopa Limits of Control a nemusis ani umet moc dobre Eng. jen ti to musi dojit ;] [k cemuz staci titulky ;]
    Doporucuju pouzivat JEN anglicke titulky a v druhem okne mit slovnik, pokud nestihas mluvenou, hodne se naucis.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    wow, ted jsem se bavil s kamaradem programatorem, kterej chce udelat sitoveho hada... proste jak zeres pixely a roste ti ocas, snadny... jenomze ten had ma umet treba 80k pripojenych hracu... jednoducha idea reklo by se, ze?
    relne jedna sitovka na UDP kvuli modulaci paketu utahne asi 80k packetu/s ;]

    pritom jsem si vzpomel na 2 veci: OpenTransportTicoon se chlubi tim, ze muze byt najednou pripojenych az Integer [unsigned] hracu najednou

    b] existuje sitova implementace hada na pristroj EEg, kdy hraje paranoidni psychotik a nekdo z jine mistnosti po siti, sleduje se eeg a kdo hada ovlada kdy.
    psychoza se mimochodem projevuje tak, ze postizeny neni schopen rozeznat, kdy hada ovlada on a kdy jej ovlada nekdo jiny...
    does it make sense?

    proste asociace, ktere se mi libi a kterymi se bavime v praci, kdyz neresime sukani slupek od bananu

    [coz mmchodem vzniklo krutym vtipkem, kdy si zena stezuje na gynde, ze se ji hromadi v kunde znamky z Costariky a doktro se ji tam koukne a prohlasi, ze to nejsou znamky, ale nalepky z bananu... damy prominou ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zitra vecer budu asi v knajpe U Holecku na Petrinach, hraje tam nejaky HCko a Zborcene Harfy ton [zpevak je bejvalej clen Chapral Crazy Plesk, ja mu rikam troll, je to klasicka ponorkovska manicka]....
    Pres den asi pujdem s Polkama [couchsurferky] + Klarkou na CZpress foto, kdyz by se nekdo chtel na nekerou z akci pridat, dejte vedet.
    Jinak shanim nekoho, komu by se chtelo udelat webdesign jednomuzne cyberpunkove kapele/projektu anhedonia.
    Protoze ta picka Truce nezaplatila bejvalemu zamestavateli hosting prisel jsem o kouzelnou a-nihil.net adresu, tak jsem shanel jinou a zalozil jsem si domenu anhedonia.cz, takze odedneska vecer bude web overdrive.anhedonia.cz [pokud se k tomu dokopu] + muzu subdomenu, pripadne email fwd.
    Jinak Anhedonia je id Smeti, kdyz by nekdo nahodou znal treba z CP auditu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OOOh jak trefny komentar, posilala mi to Klarka, kerou castuju tim, ze je hipster a ze me serou:

    1000 věcí, co mě serou » #734 HIPSTEŘI
    http://www.1000vecicomeserou.cz/734-hipsteri/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: jsem to posilal kamosovi a on, ze takovou kundu nebude problem sbalit. rikam, ze ja s tim problem mam, jak muzes machrovat inteligenci na holku, ktera nerozumi vetsine slov, ktery rikam...
    a on kontroval: ok, tad do ni nalej flasku vina a neres

    ;]]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam