• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    SMETI
    SMETI --- ---
    OVERDRIVE: hustej je ten rozhovor, sem to dal cely https://www.youtube.com/watch?v=fKlzN-YG0Ow#t=194
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Bully victim Fights back
    http://www.youtube.com/watch?v=jn50hYF4sZo


    a tady se jasne ukazuje, ze ne vzdy je David ten kdo vyhraje nad Goliasem ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    presel jsem na Kcka protoze Gnome je proste nepouzitelne rozbite, akorat tohle to chtelo dat pryc:

    PCLinuxOS - the Big Daddy of all Desktop Linux Distributions: Improve KDE4 Performance: Disable Nepomuk and Akonadi
    http://pclinuxos2007.blogspot.cz/2013/01/improve-kde4-performance-disable.html
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    OVERDRIVE: a ja se tech 750 mil taky moc lehce nedopravim. Pred dvema tejdnama sem byla v prg ale po nekolika dnech sem se uz tesila zpatky. Btw obcas se tu potkam s Marsem, minulej tejden mi rikal jak ted maka jako takovej kluk pro vsechno v NHS (national hospital) a obcas vozi obedy lezakum, obcas se vyskytne na jipce a nekdy vozi lidsky ostatky a tak...ze jako super zkusenost, coz presne pro nej fakt je:-) vypadal do toho docela zapalene:-)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    OVERDRIVE: rada ta uvidim v ostrave, nebranim sa ani pripadnemu vyletu ale momentalne som na slovensku kvoli jednej nemilej udalosti takze sa ozvem az budem spatky v ostrave.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GIRK: haa, ses tady asi o 2 mesice dyl ;]
    ja jsem nejak o nyxu nevedel, byl jsem na starem cyberspace, pak jsem se na to vysral a prihlasil se az nekdy koncem prvaku na vysoke nebo tak...

    JULYZ: to je vtipny, protoze ja jsem kdysi nasel nejakej link od Evad, na kyberia.sk, tehdy tam byly jen asi 2-3 texty na main a nebyla to diskuze.
    Tak jsem nejak zacal participovat na kyberce a zkoncilo to tak, ze jsem jako id 154 jeden ze zakladajicich clenu serveru kyberiask, uplne si pamatuju, jak jsme zewlili s hromim po riegerech, zrali tripy, on psal kod, ulitali jsme si na zacinajicim google, na knihovnach, na extropianstvi a na hackovani... a ja mel jeste 3 roky casu, nez se ze me stal linuxar a hacker jsem byl jen v tom, ze jsem mel hodne moc neortodoxni napady... bohuzel jeden z nich je kyberia 2.0, tedy muj napad, ktery me donutil opustit tens server ;]

    chjo, to je zas vzpominek.
    hezky deti moje temer vlastni, bavi me, ze sem zacina psat cim dal vic lidi... to nebejvalo. ze bych uz netrpel samomluvou? nebo snad min smazim a min se motam kolem Zrzave, tak pisu neco zajimavejsiho? ani nahodou.
    hele co tak dat nekdy nejakej overdrive sraz?
    ne vsichni, kdo sem chodej byli na svatbe... co tak rozvodovej vecirek?
    akorat mam dojem, ze malokdo je tu ted ze stejneho nesta.

    Julce, napada me... budu mit cestu do Ostravy, jen tak... jakoze za Tebou a Pizim a stavil bych se i za babickou... co tak za 14 dni, ted o weekdnu bych jel na Vrutky. MMchodem, kdyz byste meli s Pizim chut, muzu dojet do Ostravy, tam se nalodit do auta a muzem vyrazit smer SK vsichni, muzem jit treba lyzovat, nebo chodit po kopcich, nebo cokoliv... Hmm?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE, odborná, 2222 příspěvků
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LIBRIUM: Adolf pozdraven, procez me za odmenu kousnul, tak jsem jej nacpal do vany a za odmenu jsem jej osprchoval a tvrdil jsem, ze je to proto, ze smrdi ;]
    SAMGARR: aha, no Letna... tam je hrozne krasne, ale... kurva,kde je tam hospoda, kde by bylo otevreno a dalo se najist po pulnoci,jestli nekdo rekne Zlaty Rucicky, woptam se... a jina?
    Jakoze Letna je pro me takove Brno Prahy, ale uz mlcim, uz mlcim ;]


    EVELINA: obnovovani direk VRELE nedoporucuju. Delal jsem to [ehm, no jo, oboji to] kdysi na Palde Hancet, ktera jich mela zarostlych 7. Za a] to misto se zajizvi, a jizva je dokonane hojeni kuze, takze neni moc dobre znova to misto otevrit, pac se to HROZNE blbe nebo vubec nebude hojit [stalo se mi to i s Hyenima bradavkama, ktery mela rozkousany od mladete a jizvy se ji nehojily pak roky]
    b] uz nevim

    jinak zychra je na picu z nekolika duvodu: blbe se tim boda, pac je to tupy, neda se do toho nacpat nausnice, takze clovek pak jak chobot hleda, kde vlastne udelal diru a zbytecne to misto vpichu ponici, za c] uz nevim

    kazdopadne nepamatuju si tohle zhuleni ve vlaku, zajimavy, ze zazitku s Evelin [jakoze omluva, to je jasny, ale co nadelam...] si zda se pamatuju hrozne malo a hrozne nekompletne. Tou dobou se proste delo hrozne moc veci a asi jsem tehda taky dost hodne hulil ;]
    Pamatuju si jednu cestu se Sorbakem, kdy i tusim s Cesalem zkoncili na nejakem Palda vylete, kde se melo jezdit na konich, ale misto toho se tam chlastalo a hral dracak, kde jsme vyvolali nejakeho Pana smrti, Sorbak zabil Adama suchnka ranou do zad [jako sveho jednovajecneho bratra] a celkove to byla hrozna rez ve vsech smerech... Sorbak samozrejme skolu v Prase nestihnul ;]

    JInak vubec si nepamatuju, ze by Ti Fucka probodla ucha, ale to jsem mozna ani nevedel.

    Jo a rukavice nejsou nutne, ale je to pohodlnejsi, neklouzou po tom ruce. Jakoze predstavuju si, jak bodam bradavky nebo jazyk sychrou a bez rukavic ci klesti a jako... hmm slo by to, ale je to punk, ne ze ne.

    Jsem uvazoval, ze si porezu tvar uz konecne. Videll jsem to u Laliny, ma rez od cela az ke koutku ust, nekolikrat projete ziletkou, velmi jeny rez. Moc hezky. Spatne me snazsi tahle pani/slecna nebo co ona je, ale videl jsem to nazivo jednou a dost se mi to pozdavalo.
    Ty ucha jsou jako bodymod dost light, uvazuju co dal, chtelo by to kerku nejakou velkou, ale to je o penezich a hlavne nemam dalsi navrh. To je rozhodne bolest, ktera me HODNE bavi zazivat.

    Ale je pravda, ze bych si vlastne potreboval jen poradne hodne hrube zasukat, s bolesti vcetne.


    GIRK
    GIRK --- ---
    OVERDRIVE: kolonku pozval ho taky nemam... registrace 6:27:39 25.9.2001 :)
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    Cus spajdre, tak ja mam registraci 4.12.2003, bez pozvanky, a tenkrat me do toho naverboval Sorbak na suchdolsky koleji:-) sledovanejch jen 96, protoze sem se pred casem vykaslala na premiovku.
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: mě jsi pozval Ty, registrace 18:10:45 6.4. 2007
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: hned jsem si vzpomněla na jeden výlet kdysi dávno do Prahy se Soňou a Jitkou, jely jsme vlakem, na olomouckém nádraží jsme náhodou potkaly Sorbáka (Štěpáne pamatuješ, jak jsme hulili ve vlaku mezi vagóny?), ten nás pozval k sobě na koleje na Strahov, kde jsme vařili konopný guláš, jinak jsme bydlely v bytě na Zbraslavi, cestou od Štěpána jsme jely na Divokou Šárku, kde mi Jitka propíchla 2x levé ucho sichrhajckou, z lékárny jsem měli líh jako dezinfekci, jinak žádné rukavice nic, tenkrát mi to bylo jedno, byla jsem hipisačka punková, druhý den šlo na řadu pravé ucho, opět 2x, opět sichrhajckou, tentokrát na Kampě na trávě, k tomu vínečko, bylo léto, pohoda...na památku mám tedy 4, dnes už zarostlé, dírky + 2 už od mimina......nevím, možná mě někdy chytne blbá a zkusím je obnovit
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    JULYZ: 15.1.2005 reg
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    OVERDRIVE: mna nepozval nik, pisala som tehda nejaky motivacny mail ci co :o) bola som najprv na kyberii a typek z tama mi hovoril ze sa mam prihlasit na nyx. kvoli zonglovaniu myslim to bolo.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    OVERDRIVE: vopatrne s tou Letnou :)
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    OVERDRIVE: pozdravujem Adolfa :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LIBRIUM: dyk jo, jenomze hell mam kdesi v prdeli pres cely mesto na zkurvene Letne nebo kde, kdezto dvoje zdravotni potreby a asi 20 lekaren mam vsude kolem baraku a jeste i u prace.
    Nechal jsem si je objednat v lekarne, kde uz me znaji, s tim, ze hra na kohoutka a slepicku me uz neba. Samo jsou k dostani na webu, viz link pod probodlejma kozama... mmchodem tu fotku mam opravdu jako fotku....
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    OVERDRIVE: noa nepoznas niekho napriklad v Hell alebo nejakom inom bodymod studiu, ze by si si vypytal kontakt ktore zdrav. potreby by ti kanylu predali?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LIBRIUM: nejsou, jeste navic ve zdrav. potrebach na me vsude cumej jak na hovado fetacky, ze chci takovou vec jako je kanila... nevim co si myslej, ze si tim budu strilet ty marihuany nebo tak?
    a to shanim v anglickym kabatu, rolaku, polobotkach a s notebookem na ramene, jakoze ne v mikine s kapuci a krivaku.
    picusove.
    mmchodem v Olomouci byl problem sehnat i inzulinky, chudaci fetky tam, jakoze neprodavame, bezte pryc vy soklivaku, urcite byste to zahodil pak na piskovisti...

    To jsme jednou v zivote videl, buchnu v piskovisti, na festaku v Kralikach, musel jsem si ji hnedka vyfotit a pak jsem ji vyhodil. Parkrat jsem to blahe pameti delal na deckem hristi a vzdycky me napadlo, ze ji tam nekde musim pohodit, ze je to takova hrozna klasika.
    Jestli me budou jeste chvili stvat, zacnu rozhazovat kanily ;]

    Mmchodem vcera jsem pojmenoval sveho kocoura Adolf. Myslim, ze me zacinaj hodne stvat lidi nebo mi uz vazne definitivne hrablo. Mysim ze oboji.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tyjo, tam sou sama klicova slova ;]]]


    chci sex se psem
    Hledam bi divku s velkym a hlavne nadrzenym psem napr. rotwik, labrador atd. ja a muj pritel moc chceme aby me vojel velkej pes!Tak by sis to s nama ty a tvuj pejsek mohla rozdat nabidla bych mu vsechny tri otvory!nebo bys nam ho mohla pujcit a oni by me oba vojeli!v tom pripade u tebe na stavu ani veku nezalezi jen pejsek aby byl velkej a hlavne poradne nadrzenej nejlepe zvyklej sukat panicku!At si taky uzije jinou fenku! s prosim o nabidku jen vazne nejlepe Ustecko Litomericko opravdu vazne moc si to prejeme!kontakt chcipesana@seznam. cz

    http://www.priznejse.cz/269-chci-sex-se-psem/
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    OVERDRIVE: kanyly by mali byt doistupne v zdravotnickych potrebach najneskor po predobjednani; jediny problem by mohol byt ze by clovek musel kupit prip. velke balenie (100 kis alebo tak).

    mikrofiltre na inzulinky (tj. s fixnou low dead space ihlou) neviem ze by sa robili, na luer plug/luer lock striekacky sa robia, dostat tiez v baleniach à 100, 1000 ks, prip. v harm reduction streetworku vymenne programy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam