• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    Gogo Blackwater (zombiegogo) on Twitter
    https://twitter.com/zombiegogo
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tweetovala zena, kterou chci za zenu

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    medialni hyeny
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jak jsem psal, ze me stvou lidi/zensky, co porad jen resej jidlo a oblikani, tak jsem nasel na fb nejakej svuj starsi fotoprispevek s jidlem a mam dojem, ze po vyplate tohle zwopakuju

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tohle bych chtel rozhodne postavit, uvazuju, ze se do toho pustim tak nejak ve volnem case:

    Overview | DIY Wearable Pi with Near-Eye Video Glasses | Adafruit Learning System
    https://learn.adafruit.com/diy-wearable-pi-near-eye-kopin-video-glasses
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    tyvole, nemalej punk [dik niekt0]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo potreboval bych pujcit nastroje na kolo: pumpu, a mozna i nejaky klice. Popripade, JINDRICH: si rikal, ze umis centrovat kolo? Nechces se stavit s NTB? ja Ti zas neco ukazu s Linuxem, kdyztak a ty mi pomuzes s kolem?
    Pripadne, pokud bys chtel pujcit kolo, kdyz uz nemas karu, tak jedno je volny, to co potrebuje vycentrovat.
    Jen Te varuju: nasel jsem jej v den pohrbu Filipa Topola na Flore [na Orionce] u popelnic, nezamceny a polorozebrany. Takze tezko rict, jakej ma legalni status.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak uz nemam doma bordel, ukazte sve pokoje, kde sedite, kdyz tohle pisete...




    No dobre, tak tohle mi rano pinglo v Twitteru, tak tedy dobry rano, kdo ma takovyhle, dobry rano s kafem a cigarem, kdo takovy rano nema



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak jsem tedka napsal na facebooku email Tomasovi Hudeckovi, je to velej sef Prahy, ale ja s nim hraval jako decko Looma a Quest for Glory, tak jsem mu aspon poslal ahoj. To by me zajimalo, jestli se to k nemu dostane.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JULYZ: jo psi jsou v pohode.
    Ad audit: uplne souhlasim, uplne souhlasim ;]
    dekuji za prani hezkeho dne, at uz sviti slunko nebo prsi. dneska bych moh treba celej zbytek dne neproflakat u kompu nebo tak neco... no... uvazuju, jak se zbavit vetsiny svych veci, aniz bych toho litoval a zaroven nemusel tak casto uklizet.
    asi vyhlasim garazovy vyprodej, protoze tohle se vazne neda. jednou za tejden je v mem pokoji uz takovy mrdnik, ze proste ztratim jedno odpoledne jen uklidem a navic uz se to neda porad stehovat.
    a to jsem kurva prijel do prahy s 80l batohem a stacilo mi to... co se doprcic deje? [to jen k tomu hezkemu dnu]

    mmchodem, kam se jako chodi, kdyz chce clovek bejt mezi lidma, ale taky se s nima treba bavit.
    zjistil jsem ze kino, hospoda a bazen ne. v kine vsichni koukaj jednim smerem, v bazenu zas vsichni zkousej se neutopit, pripadne tam machrujou kluci vsim moznym, v hospode jsou vsichni ozrali a nebavi me dokud nejsem hodne ozralej ja, ale to HROZNE leze do penez ;]
    tak nevim. ze bych zasel na psychiatrii? to by mohlo klapnout.

    jo, chtelo by to psa, abych se moh seznamit s lidma, to dycky fungovalo, navic to cloveka nuti chodit ven.
    jenomze, kdyz jsem sam, je chudak pes doma sam a moje stesti je pak na ukor jeho stesti.

    asi zas nekam vypisu, ze jdu vencit s nekym psa. to minule zabralo, zejo Julie ;]
    [kua chybis mi tady, ne ze ne]
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    OVERDRIVE: najprv si vyber zaujímavé auditko a potom si z neho vyberaj holky :o)
    OVERDRIVE: taký krásny slnečný daždivý deň
    OVERDRIVE: ale psy sú stále fajn?
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: ale vždyť já vím, že by to nebyl Tarantino, kdyby tam nebyla všude krev, nevím, u ostatních jeho filmů mi to tak nevadilo jako u tohodle, silný příběh, vtipné dialogy, skvělá muzika, prostě mi přišlo, že v některých scénách by chtělo toho přehnaného stříkání krve ubrat, nic to nemění na tom, že je to skvělý film!!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Videa o Bohu, docela sranda ;]]]]
    If Man Obeyed God
    https://www.youtube.com/watch?v=A_a6RjR_AHY



    EVELINA: to myslis vazne, ze jako resis strikani krve? To me nikdy nenapadlo, ze to nekdo muze v takovym filmu nekdo vubec vnimat [ja teda ne]... vzdyt je to uplne narvany vsim o statnim, a strikani krve je tam snad jen proto, aby tam vubec byla nejaka akcni scena. Coz je mmchodem podle me jeho legracka [stejne jako dynamit] na tema dnesnich divaku, ktery poroste POTREBUJOU mit ve filmu sex a nasili, i kdyz by to byl film o zidech jdoucich pokojne do koncentraku nebo jinej prirodopis...
    zajimave, ale uvedomuju si, ze lidi proste vnimaj hodne jinak nez ja, a mnoho divaku je treba HODNE pozornejsich nez ja, to me vzdycky prekvapi, co jsem v knizce nebo ve filmu prehlid...
    tyjo, ale krev v tarantinovkach
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: super, díky za Django, hudba výborná, film taky, já teda to přehnané Tarantinovské stříkání krve nemusím, ale líbilo....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    elegantni, pseudo-starodavnej kitch... porad chci takovouhle holku... podvazky, motylek, kloboucek...

    oi oi

    DIY – A n j o u
    http://anjouclothing.com/category/diy/page/3/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    saloon items - Get best rated saloon that you will love
    http://www.loveitsomuch.com/collections/saloon

    saloon mode for my next chick ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam