• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kurva, mel bych davno jit spat, ale "The Case of the Missing Man", dalsi eh... easter egg.
    Ale uz nepoiluju.
    Jako jo, precejen telenovela u kery je clovek aspon jednou za dva dily rozhodnutej rozsvitit lampu, shodit sluchatka a prestat koukat... da se, sice nejsem serialovej typ, ale mozna proto me Walking Dead dostavaji.

    Nejlepsi je, jak se clovek rano boji, kdyz jde nejakou zeleni, ze na nej nekde vybafne zombice. I kdyz ja se docela desil i kdyz jsem si dal "Nejvetsi kriminalni pripady Slovenska". Nemoh jsem si pomoct, ale za zimnich veceru jsem pak vsude videl kusy tel rozsekanejch sekerou a tak... to je tim, ze jsem posledni 3 roky chodil na filmy jen do kina, a hrde hlasam, ze nemam uz 24let televizi. Husty je, jak kdyz nekde ta bedna je, nemuzu si pomoct a cumim na ni jak do ohne a obcas mam tendenci se na ty pohybujici predmety smat, brecet nebo si s nima povidat. Coz ale neni zpusobeny tim, ze posledni rok mam totalni nedostatek osobniho zivota, myslim ten, kde clovek neni v praci nebo v hospode, nebo na intenetech.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ha, nasel jsem dalsi easter egg, zajimave, ze se o nem nikde nepise.
    v epizode Cherokee Rose je vypraveni o tom, ze kdyz hnali indiany, tak cherokee matky plakali ze nemohou pomoct svojim detem od nemoci, hladoveni a jineho utrpeni [indianskej holokaust je Americka verze Hitlera, ne ze ne], kazdopadne, udajne tam, kde dopadly slzy matek, vyrostla tahle kvetina a je to symbol B-zi ochrany deti... a v jeden moment kdyz Daryl Dixon odchazi z karavanu, necha kvetinu ve flasce od mineralky Sweetwater... coz je uzemi spojene uz pravdepodobne od neolitu s kmenem CHerokee... jsou tam i velmi stare [neoliticke] podzemni stavby podobne nejakym Evropskym pohrebnim mohylam a tak...
    Myslim, ze nekdo z autoru vedel vic, nez jsem ja byl schopen snadno vygooglit. Ve Sweetwater je Cherokezske divadlo a tak, takze ta tradice je tam asi nejak znama... myslim, ze je to umyslny easter egg, ale nejsem si jisty, nikde neni zmineny...

    Taky je imho dobry napis: Nothing to buy, nothing to sell, wewe gone fishing you can go to ... imho je to stejny odkaz, jako What about a nice cup of shut up, coz je odkaz na II.valku ale i na starsi film o zombakach, nevim jestli Romero, nebo jinej, kde je jina varianta tohohle napisu, ale tohle jsem nevedel, to jsem nasel, kdyz jsem hledal easter eggs, pac proste chci vedet, kdo hral zombaky, a urco tam jsou nejaci dalsi nepovsimnuti... nekteri jsou namaskovani dost malo a nektery zombice jsou mmchodem dost hezky, ale to uz jsem zas jen horny. Navic, kdyz Maggie [nejhezci z holek ze vsech dilu zatim] tak snadno dala v lekarne ;]



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    elegantni, a ja jsem zas jednou horny, jak tak koukam ;]
    njn, mem horecku, tak co bych cekal, ze by snad moje sebezapreni fungovalo, kdyz ne zbytek me? prd... ja chci zenskou!
    chjo.
    -"-
    -"-
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CICHLASOMA: no, jako jo, mam dojem, ze mam nejakou kontinuitu, takze vcelku dokazu z meho ja minuleho odhadovat, jak se projevim, ale a] nekdy o tom pochybuju, a b] uz jsem zazil singularity, ktere me dovedly tam, kde jsem... no stejne jsem rad, ze je tu dalsi nova tvar ;]

    Zajimave, na tuhle poznamku o koupenejch knihach se mi ozvali 3 lidi, kazdyho zajimala jina z tech 3. Jsem ochoten pujcit, az doctu, takhle v Praze, ale VRATIT, jsem HROZNE alergicky na kradeze knih a to je zrovna jedna z veci u kterych jsem si sam sebou docela jisty
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    OVERDRIVE: Aha, dík.

    OVERDRIVE: Nojo, koukám na Tvuj seznam oblíbenejch a taky z něj ten svuj něčim obohatim.. :)
    (Kdopak jsem, moc nevim, Ty jo?)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    a wallpaper
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    a jeste Madonna
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---




    KATY PERRY & MADONNA

    no na to kolik ji je... MILF ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hehe, parkovaci mista pro zeny, jsou vetsi a ruzova.
    zajimalo by me, jakej to ma vedecko/empiricky zaklad.... moc neverim, ze zenska proste potrebuje sirsi misto na zaparkovani, jakoze maj sirski prdele? to snad ne.
    kazdopadne ja bych zvolil jako univerzalni symbol ruzovou picu a mohl by tam parkovat i chlap, pokud si mysli, ze to potrebuje ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    taky holster
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    gun holster ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CICHLASOMA: jinak caune, kdopak jsi, mas dobrej bookmark-list, mas tam takovej mrdnik jako ja, ale kupodivu dost velka shoda v tech teoreticky zajimavejch diskuzich... treba Jung, ale taky Anarchyst cookbook, na kterej jsem nikdy neukecal jednoho Formaldehyda, aby mi ho pomoh doplnit a aktualizovat [a vysral jsem se na nej]... atd.
    WellCum.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    slovo dne: NEOHNUTELNA [unnbendable]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jsem pozvanej na akci, na kterou sam nejdu, tak kouknete, treba by nekoho zaujalo:
    [ RADARE (de) + KRAUTSTOMPER (de)-(A)VOID_Gallery / koncertconcert / 29.5.2014 / CR - Praha - (A)VOID FLOATING GALLERY _ NÁPLAVKA - VÝTOŃ ]


    CICHLASOMA: bylo to na Dejvicke nahore v metru, ne levne knihy, je tam takovej stanek. Vzdycky je tam hromada Psychologie, ale ted tam bylo tohle no...

    JULYZ: jej, dekuju, tu pisnicku mam MOC rad... spravne si se trefila ;]
    si pamatuju, jak se Sorbak jednou vyytlemil, kdyz jsem chodil s medenym kotlikem na hlave do pul tela nahej a neco vyrvaval a on me pasoval na Iggiho ;] Iggy ma sakra zabavnejsi telo ;] a muziku


    LIBRIUM: JULYZ: no ja myslim, ze v tom spi.
    ja uvazuju, ze to zapalim, jestli se neodstehuje, ale zatim se zda, ze jo...

    jen kurva doufam, ze neni nejak zle nemocna, precejen s ni sdilim vanu a tak... aspon ze mame savo no

    Formaldehyd? To se da nekde koupit a nejak pouzit? Ja bych ji do toho nalozil, pizdu!
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    OVERDRIVE: Kde to maj v Levnejch knihách? A to je normální, že na webu ( http://www.levneknihy.cz/ ) to v katalogu nemaj?
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    jak keby som v tom počula spidera :o)
    The Stooges - I Wanna Be Your Dog
    http://www.youtube.com/watch?v=BJIqnXTqg8I
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam