• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Asi takovou naladu... presne nemam, ale to nevadi, proste jsem mel moc naladu na Dunaj, Pluto... Bittovou moc neusim, ale kdyz uz tam je...
    Ze zpevacek radej Basikovou, idealne v projektu Stromboli...

    kazdopadne ted mi hraje...

    Dunaj a Iva Bittová - V bílém
    http://www.youtube.com/watch?v=oPJT2osxqf4
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    pripadne zvani jsou vsichni, koho zajima cteni poesie a par untergrundovejch magoru, co jsou malokdy neka moc pratelsti, mam dojem, ze hodne lidi z Prg squatu si myslej o sobe kdeco, takze vsechny ostatni povazujou za lemply, co ani neumej bydlet na squattu, ale nevadi mi to, mam dojem, ze jsem v podstate kdeco, co ani neumi bydlet na squattu, takze maj vcelku pravdu...

    navic jsemnapsal par textu, ktere se tykaj 17.listopadu a demokracie a cestvi a tak, pokud budou pouzite [jeste jsem to po sobe necet], je vcelku mozne, ze bych je tam dneska moh precist, treb i nekde mimo hlavni cteni jen tak, pokud tam bude nekdo z kamosu-znamych-nekdo, kdo bude chtit poslouchat... a muze z toho byt nejaka diskuze/hadka, cokoliv, protoze se tam vyjadruju i k tomu, co si myslim o hrdosti, ze jsem Cech a co to znamena byt Cech... vlastne o tom jsem psal i tady... no a ony jsou to docela nepokrytecke ideje, takze je mozny, ze pokud tam nekdo bude takovej ten "anarchista za kazdou cenu", tak urco bude protestovat proti hodnotam jako narod, pripadne i stat [i kdyz ja stat taky vydim znacne jinak, nez jak je dnes... jde o to, ze musi existovat alternativa, kdyz uz utopie je nesmysl a o te ta take medituju]...

    kazdopadne neni jiste, ze budu nekde neco cist, nejsem s nikym nijak domluveny, a jak rikam, sam jsem sve texty jeste po sobe necet, vznikaly v jakesi horecne halucinaci v prubehu posledniho tydne, od opilosti, pres zherakovanost, pres strizlovost, pres urazenej rypak, zapal plic [dolecovaci stadium], abstak [zacatecni stadium]... takze ty texty budou URCITE hodne ctive...


    [
    nicmene jsem na sebe hrdy, za posledni tyden jsem popsal polovinu 100stranoveho boku s popiskem VisualUnity + asi tak 20souboru poznamek a deniku, rekneme dalsich 30stran A4 vseho mozneho... to je super, posledni dobou jsem mel dojem, ze do sebe data a informace jen a jen laduju, zacaly se tu kominkovat knizky, ale nic jsem nenapsal, dokonce ani poznamky jsem nedelal, dokonce ani sem jsem nepsal... a uz je to tady, zase se to zurocuje. dulezite je nechtit to za kazdou cenu.
    dokonce jsou tam i nejake scenare - uz mam dohromady asi 6 mikro-filmu, za poslednich 20 let, muzu rict,ze jsem universalni spisovatel, pisu i scenare, dokonce undergroundove, nikdo je netoci... ha, musim jit spat, moc mi to mysi - nemam hulit, ja vim - navic u Hudkova vyrvavani o zviratkach se strasne spatne pise, protoze ty texty se snazej davat smysl, takze se u toho neda premejslet o textech, co maj davat sysl... jo, nelibi se mi jeho texty. proste nelibi, ale preposlechnu toho co nejvic, treba se najde neco pro nejake CZ pisnickarskej untergrund VYBER, to asi urcite...]

    Dobrou, uzijte slunce, dycky si rikam, jak usinam, ze je skoda, ze slunce neuvidim a zas se vzbudim az za tmy.... no, zima mozna bude stejna jako lini, takze slunce nakonec asi bude k dostani docela dost... asi se z toho zblaznim, bude-li to tak...
    chjo, a to jsem jeste dneska utek nejakymu Amikovi z Bibickeho pasu, co uz od rana kalil pivo v kavarne a chtel diskutovat o nesmyslnosti neposkvrneneho poceti... fakt uz dost a spat [ted mam asi tak 3 rano, podle mejch zidovskejch hodin - to jsou ty, jak jdou uplne jinak ;]]]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: kurva, ale ja je jeste pouzivam!!!!


    ha, takze semnou mluvis, tedy neni to tak, ze bych zas neco proved a byl bych v nejake nemilosti? proto pozvanka [copy a paste, uz se mi to nehce opisovat, chce se mi jit konecne spat, nos uz tolik neboli...]



    pod dneska sem....



    at uz to nemusim psat znova, tak c+p z fb:

    Prida se dneska nekdo? Vyrazel bych ze Zizkova nekdy tak treba v sestou? Pisou tam, ze to je all-night, mozna to bude "dance before police come", jak se rikalo za meho mladi, aneb cteme, nez prijdou ti, co cist neumej... [muze se stat, ze dorazim jeste nekdy pozdej, protoze dik zlomenymu nosu sem porad jeste nespal - nejak se mi dnes nechce, takze az se vzbudim, tak vyrazim, kdyztak volejte, pripadne piste na soc.nety]
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: Ano, bohuzel i v tomto pripade po tobe muze zasrana OSA neco chtit...

    aneb:
    --- "Je tohle průkazka dárce jater?"
    --- "No je, ale...."
    --- "Tak jakýpak copak"
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---







    Jaroslav Hutka [davam jej sem kvuliva bizicimu se vyroci sametove revoluce, s kterou mam Hutku spojeneho hodne moc, i kdyz dik radiim a jeho podivnym proslovum spis negativne...]

    Jaroslav Hutka-lidové balady ze sbírky Františka Sušila.rar | Ulož.to
    http://uloz.to/xi5zWFDp/jaroslav-hutka-lidove-balady-ze-sbirky-frantiska-susila-rar

    Nikdy jsem se nerozhodnul, jetli jej mam rad, nebo ne, ale mam jeho plakat na vstupnich dverich do bytu a asi to byl tatuv prispevek k me nabozenske vychove... vzhledem k tomu, ze jsem proste nostalgickej a v hlave se mi usadily vsechny ty nedele, kdy jsem vedel, ze z chaty vonici drevem, kde hraje gramofon Boba Dylana nebo prave Hutku... zmenilo me to, urcite me to zmenilo, dodneska si nektere jeho pisnicky zpivam, kdyz nekam jdu a trva to dlouho nebo tak. Hodne mi ho pak ale znechutilo Havlicku Havle hrane porad dokola v dobe po-revolucni [takyt tusim Litvinov se to jmenovalo,... za byt a za stravu, my tady delame...]. Tam proste bylo hloupe, jak jej hrali furt dokola. On ten jeho roztresenej hippisackej vyraznej hlas a vyrazne txty se proste jako odrhovacky nehodi. Konecne takhle radio systematicky nici Krila a Nohavicu, za coz bych taky ublizoval. Nechapu jak funguji hudebni prava, to jako nemaj celou desku, ale jen jeden dva tracky?

    Myslim, ze tohle je deska, co me zajimala, ale ted jsem ji jeste neslysel, zkusim dat celou diskografii az najdu, a udelam z ni pak nejakej Overdriveri vyber, protoze to jsem si s pisnickarema ctel udelat uz dlouho, treba i s Pavlem Dobesem i dalsima

    Jo, jak je to vlastne s verejnou produkci open sourcovanych muzik a videji? Rekneme, ze mam hospodu a chci tam poustet muziku a obcas nejake promitani... dam si pozor, aby vsechno z toho byly open-source/creative-commons multimedia.... muze po me nejaka zasrana OSA neco chtit? Muzu je posat do prdele?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Let's deck into the BLOODNET (Undead Version) | Page 5 | rpg codex > 12 years of whining about shit RPGs
    http://www.rpgcodex.net/...index.php?threads/lets-deck-into-the-bloodnet-undead-version.38896/page-5


    Potrebuju odtud jeden obr a na jabkotelefonu nejde sundat... Konkretne hned na zacatku takova polroucena tvar ai/ledu, vzhledem k memu postoji ke svetu "corruption and madness" si jej chci dat zas do ikony. Btw byla to ma prvi ikona na mamediich,kde jsem si taky vyslouzil " get psyché, get overdrive!" Mmchdm to e je preklep samo, Arven tam chtela dat nulu,ale uz mi to zustalo. Jinak madness stat: sam se citim byt v nepohyblive brecce samoty, z ktere se snad vyskrabu, i kdyz nejaka neumyslna sebevrazda by se stat mohla, no nicmene mam dalsiho znameho v blazinci. Vsichni mi furt rikali, ze je to tim, ze vsichni mi kamosi sou fetaci... Vzhledem k tomu, ze od hulice "zase jsem se zfetoval" mi znelo jako hc vytahovani sw, tak jsem to nechtel uznat. Pak odesel Balukterej nikdy nic jinyho nez chlast a teavu... A tam jsem si skoro jistek, ze to byly silne dopomoci... Ok, uznavam, vsichni moji kamosi "jsou fetaci". Hmm, akorat ne vsichni,kua,tenhle zrovna nehulil. Mozna neky pred lety na vecirku... KaDopadne jednou jsem psal, pred svojim prvnim pokusem,ze zkoncila doba nevinosti... Casem se to potvrdilo,mnohe se zmenilo,my vsichni... Kazdopadne nebyla jeste doba silenstvi. Tu vnimam plizive se plazit ted. Kazdopadne dalsi v Bohnicich, nebo kde.... Kdyz uvazim,ze krom uplne osobni samoty, kdy mi pise jen vyber z bankomatu a vola jen ten, kdo neco chce ( ook Disparity je cestna vyjimka, za to vazne dik, bylo to 2x super)... Tak je mi dobre. Rikam si, estli to neni zas to, jak vsichni zacnou neco cist 2 roky potr, co rozdavam cdcka "to je bozi, to si precti", hope not jinak se maj na co tesit, zmatek v hlave je dobrej test integrity, malem sem ho nedal.


    Btw tendle kolega mi vykladal, kterak jej opustila jednou zena a on padnul na uplny dno. Prej zil jen v tom co mel na sobe, spal tak na ulici, zil z daru lidi a slepe se potloukal. Taky dobry xtrm. Obcas uvazuju, jestli si to musi projit kazdy, nebo treba nekdo se takhle hliboce nezamiluje....


    Mmchdm necekalb bych, ze po podobnem zazitku zakopne znova, hlavne nic nenasvedsuje tomu,ze by mel,zdal se byt ok... No, dost uz denickovych uvah (zas jsem zacal psat, mam nekolik stran pokdkladubpro runy - nezahral by nekdo? + nejaka novelka ( az jsem se prekvapil) a nejake basne a blogy... Silenstvi a zkazenost ma cosi do sebe. Dobrou noc me, rano vam.

    Mmchodem Sorbaku, ty semnou nemluvis zas z nejakeho duvodu, ktery neznam, nebo obecne chodis na ryby a mlcis? ( jo mema nekdoou ufici? Pripadne udici na puceni?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja chodim kdyz muzu nekam porad, je pravda ze spis na party ale dobrej koncert proc ne
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja bych sel, ale mam dnes uz neco jineho :(
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hurra, nakonec na LPD semnou jde id Disparity, snad posledni, koho jeste jde vytahnout na koncik... to je neuveritelne....
    viz...



    [09.11.14 17:41:32] JG: zajimave nejde vubec nikdo z lidi, co znam… zjistil jsem, ze se posledni dobou citim osamele, protoze proste uz nikdo nikam nechodi… je vicemene uplne jedno co se s lidma domluvi, maximalne tak pivo po praci, ale treba muzika uz skoro nehrozi… vsichni maji rodiny a prace… chmm

    [09.11.14 17:43:16] MM: bohuzel znam ten pocit

    [09.11.14 17:44:52] JG: mmchodem, to neni jen o vas, psal jsem dneska tak 40runnejm lidem, z nichz navic vetsina dokonce LPD driv na jincikach navstevovavala…

    [09.11.14 17:45:24] JoG: pak jsem zjistil, ze uz mi dosli kamosi, co bych je jeste moh pozvat, navic mam dojem, ze tam budu sam v celem sale

    [09.11.14 17:46:40] MM: rikam, bude tam ten chlap LPD

    [09.11.14 17:50:24] JG: ste se asi posrlan ne? dneska uz na koncerty kvuli zpevakovi nnikdo nechodi , dneska musis mit znamy kamo, chapes znamy, abys na koncerte neco znamenal, zvlast pote, co hrajes 30 let nazivo po cely Evrope

    [09.11.14 17:51:22] MM: a ja, sprosta, .. myslel, ze je to o hudbe :)

    [09.11.14 17:52:04] JG: tyvole naky basnicky, to uz dneska nikoho nezajima, toho se nenazeres, kamo
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    JEJEJE ON BUDE LETOS ZASE NEXT FESTIVAL V BLAVE? TO JSEM NEVEDELO, ZE TO PORAD JESTE ZIJE, ROZHODNE BUDU, I KDYBY NACHLEBA NEBYLO, KDO SE PRIDA?

    NEXT Festival 2014 » 15th advanced music festival
    http://2014.nextfestival.sk/?lang=en
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kdo jde dneska na Legendary Pink Dots do Vagonu? Velmi rad potkam kohokoliv z tohohle auditu, zvlast lidi, ktery osobne neznam a chystame se potakt uz nekolik let, napriklad [a tohle muzu ted copy a pastnout primo do LPD auditu, ktery vlastnim, pac tam par takovych lidi mam taky ;].
    V kolik tam kdo budete?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tohle pusobi jako moc zajimavy prispevek k uzitenemu Cyber* lifestyle... prave dochazim k zaveru, ze spoustu dnesnich technologii se zatim moc nechyta, protoze vymyslime rychlej, nez stihame designovat user-friendlyness-ness tech veci, typicky priklad jsou 3d tiskarny.. mam v planu udelat project Mars, coz bude 3d tiskarna ve stylu Merkuru [nazev je odvozen od toho, ze v rakete, co ma letet na Mars je dislokovana jedna tiskarna na tisk nahradnich dilu, coz je super napad a porad uvazuju, jak moc je reany napad z Accelerando napad, ze by se z nejakeho lokalniho materialu, treba na nejakem asteroidu, vytiskla plachta, ze ktere by se poskladala nejaka geodeticka nebo jinak kulova zakladna, ve ktere by pak jako v kontrolovanem prostoru bylo mozne tisknout dalsi vybavu, nez se daji dohromady vsechny potrebne systemy alespon na zakladni udrzeni funkcni - obyvatelne - vesmirne zakladny].
    No kazdopadne k te user-friendly-ness: project Mars bude 3d tiskarna a pocitac [nejake Beagle Bone, nebo RabsPI], na kterem pobezi Linux a 3d kreslici software. Nekdo mirne zrucny tiskarnicku postavi z pripravenych dilu ala Merkur a doplni mys, monitor a klavesnici a voila deti ve skole si budou moct tisknout hracky, nebo proste vsechno, co je napadne, takze budou mit duvod naucit se 3d modelovani, coz neni zanedbatelna hodnina "vytvarne informatiky"...
    Zaciname s projektem v pondeli. Zatim nastuduju co bude potreba a pak se pokusim z dcerine [daughter's] skoly vymamit alespon fondy na materialy.... [zatim prosim nesirit mimo audit, mozna by to bylo na nejakou malou firmicku, ale chci to zkombinovat i s uceni prave 3d kresleni a mozna i zakladu programovani a konfigurace malych modularnich pocitacu... takze v konecnem dusledku z toho bude nejaky kurz nebo nejaka odnoz bRMLABu, idealne na SK, kde urcite na strednim - Severu zadny hacer-space neni, a pritom jsou tam lide orinarbe rechnicko-mechanicky velice zrucni a rozhodne by nebylo naskodu ucit to i mladata..

    Jo a v celkovem dusledku by Mars mela byt stavebnice, ktera bude velmi optimalizovana na vyuku jak soft tak hw sills, velmi user friendly pro kidy.

    Jo a co jsem sem vlastne puvodne chtel dat, nez jsem prozradil svuj secret plan? Tohlencto, aneb user-freindly [samo zas jednou urco hlavne pro Eng, speakery i kdyz ceske rozpoznavani urcite take existuje, pamatuju, ze jsem jej jsem jednou daval... zkusim dohledat, pokud nekdo ten projekt najdete, prosim dejte vedet, urcite jsem jej sem dava minimalne jako odkaz na nejakou reportaz z nejakeho ceskeho rozhlasu nebo tak neco...
    prosim, pokud vite sem s tim... je nekolik podobnych mash-ups, ktere me v tomhle ohledu velmi zajimaji. treba pouzit 3d model Prahy, ktery delalo Visual Unity, jako zaklad pro 3d prochazku za pouziti Occulus Rift atd...
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    https://www.youtube.com/watch?v=0xl6xA1NsIg
    zdravicko pane :D to vis ze sem obcas hodim voko...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    narazil jsem na zajimavy torrent , doporucuju, kdyz nemuzete spat.. a dame si pisnicku k posledni dnesni cigarete...

    That Old Black Magic - Ella Fitzgerald Jazz Collection - (Remastered High Quality )
    http://www.youtube.com/watch?v=7ECY6D4l0ew


    "That Old Black Magic"

    That old black magic's got me in its spell
    That old black magic that you weave so well
    Those icy fingers
    Up and down my spine
    The same old witchcraft when your eyes meet mine

    The same old tingle that I feel inside
    And when that elevator starts its ride
    Darling down and down I go, round and round I go
    Like a leaf that's
    caught in the tide

    I should stay away but what can I do
    I hear your name, and I'm aflame
    Aflame with
    such a burning desire
    That only your kiss can put out the fire

    You're the lover
    You're the lover
    You're the lover
    You're the lover
    I have waited for

    The mate that fate had me created for
    And everytime your lips meet mine

    Darling down and down I go,
    Round and Round I go
    In a spin, I'm loving the spin that I'm in
    I'm Under that old black magic called love

    Yes I'm in a spin, I'm loving the spin I'm in
    I'm under that old black magic called love
    Got me spinning and spinning and spinning around
    Like an elevator's going down
    In this magic, black magic called love
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SHASHA_KRASTY: caune, zitra mozna uz budu zas mit naladu komunikovat, nainstalloval jsem si [priserne zabugovany Shadowrun Dragonfall Director's Cut na Mac, abych se zas jednou trosku pritah k pocitaci, protoze zatim delam spis to, ze chodim ven a po hrbitovech a na ryby, a tak nejak ignoruju vsechno...


    mmchdm, k tem bugam, tohle vyresilo jednu [druha bylo udelat si image disku, na kterej se narve steam, protoze mu vadi case sensitive file systemy, tohle ti lidi vazne prodavaj? mazets, ale zas jako normalni Bfu uz dneska musi vedet co to je case sensitive a file system, coz je vcelku dobrej napad, akorat nevim, co budu vlastne za par let umet ja, teda jako vic nez Bfu ;]

    jo tak to reseni bugy:


    Aljernon_HBS [developer] 27 Feb @ 7:32pm
    Hey Folks,

    There is a casing issue with the latest patch on Steam. There is a Hotfix going up very soon, but if you wish to play now please follow the following steps:

    1) Right click on Shadowrun Returns and click 'Properties'
    2) Select the Local Files tab and click 'Browse Local Files'
    3) In the revealed folder, go to Shadowrun_Data/StreamingAssets/standalone
    4) Rename the Seattle folder to seattle.
    5) For Dragonfall users, rename the Berlin folder to berlin

    We apologize for the inconvenience to our Linux users.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    trailer na novou gamesu (pro Xbox) Sunset Overdrive :o)))

    Sunset Overdrive - Gameplay Launch Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=heYWIUIFwbw#t
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    Jewelry That Harvests Energy From Your Veins | IFLScience
    http://www.iflscience.com/technology/jewelry-harvests-energy-wearers
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    LIBRIUM: jasné, Tramadol je humáč. to byla tenkrát totální nouze, a taky neznalost, dneska, s tím, co jsem si o něm už v minulosti přečetla právě od tebe, bych na něj nesáhla ani metlou ;-DD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam