• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    JVMLOK: irskej typek, nebo-li Rudy z Misfit, proste Joseph Gilgun je super, o tom zadna .. :o)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Prvni dil to uvedl do velke parady :) ten irskej typek je mi hodne sympatickej...i kdyz asi nebude uplne pozitivni.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    btw pokud si nezaznamenal, tak právě běží další z komiksovejch adaptací - Preacher

    Preacher (Kazatel) | Edna.cz
    http://www.edna.cz/preacher/

    už se těším, až večer zkouknu první dva díly.. :o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hezky vysvetleny Fermiho Paradox:

    The Fermi Paradox - Wait But Why
    http://waitbutwhy.com/2014/05/fermi-paradox.html
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    mam hrozne krasnou kolegini... zrovna si se zenou poridili miminko, pojmenovali jej podle atrusovskejch legend.
    mluvi to unejstraslivejsi parizskou anglictinou jako jsem kdy slysel... potkal jsem se s ni na 32c3 a....
    a zajimave na tehle holce je to, ze to puvodne neni holka
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    Blundstone Boots - Style 1403 Classic Blundstones from Leading UK Footwear Retailer - Shoeland
    http://www.shoeland.co.uk/Blundstone-1403-black-blue-Blundstone-boot.html
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kdyz uz jsme u mody, snanim vec, kterou se shani tezko pres internet:
    - jedna se o australske pracovni boty, nemusi o by redback, ale te znacce bych dal prednost, pac vim jak se v nich chodi...

    nema nekdo nejaky napad, jak poridit boty z australie nekde v Evrope, idealne primo v CR, aby si je jeden moh vyzkouset? pripadne jak si objednat botu, i ktere netusim, jestli mi bude fungovat velikost, primo z autralie?



    UBBK Easy Escape, Slip-On Work Boots - Redback Boots
    http://www.redbackboots.com/ecommerce/redback-australian-workboots/easy-escape-black.cfm
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    William Gibson, v ricksonce
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    ja mam tuhle
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Precet jsem si znova Patter Recognition a zajimala me bunda M-1 [bomber] v Ricksonovskem podani... Sam mam Alpha Industryes, zeleno-zelenou, winter. Ale rad ji 2x nemam. Je to kratke a velke, moc to nehreje a nejde to zapnout az ke krku, kapuce nesedi... ale je hezka a uz ji mam roky...

    Kazdopadne tedy, tohle ricksonka neni, ale je to M-1 summer, black v nejake kopii samo



    kadopadne pokud vas trosku zajima a bavi obleceni, tak tahle stranka rozhodne ma neco do sebe. moda ve stylu urban, early 21 cententury - man.

    sam bych si rozhodne par kousku vybral... mozna tak asi vetsinu:


    Third Looks Feature: The Best Men’s MA-1s | THIRD LOOKS
    http://www.thirdlooks.com/2013/03/third-looks-feature-the-best-mens-ma-1s/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TMA: zdravime Tmu, ani jsem nevedel, ze jsi tady, pridam si Te zdovo do pratel...

    Jinak tema jazyka je pro me dost neprobadane, ale rad se holedbam tim, ze nejak intuitivne rozumim vetsine jazyku v Evrope pouzivanych, nicmene dost by me zajimal ten prekladovy priklad, chtel bych vedet, jestli i jen s intuici jde nekam dojit, ale obavam se, ze clovek by asi musel mit nejakou znalost ze studia jazyku, z formalnich jazyku a podobne... popravde nikdy me nenapadlo nic takoveho zkusit, ale jen jsem si to precet, jsem fascinovan....
    TMA
    TMA --- ---
    OVERDRIVE: Pár bláznů nás zůstává, i když se přiznám, za posledních 15 let jsem latinu hodně zapomněl. Kdybys něco potřeboval: [ LATINA a ŘEČTINA (aneb klasická filologie) ] Etruské písmo nedělá potíže (je to vlastně latinka) ale jazyk je horši, zejména proto, že se nezachovalo dostatečně mnoho textu. Futhark také známe celý, některé texty však nechápeme. Obecně se v těchhle oblastech potýkáme s nedostatkem dat.

    Jak jsou matematické, fyzikální a další středoškolské olympiády, byla i lingvistická olympiáda. Jeden rok měli jako jeden z příkladů přeložit bez slovníku text z neznámého jazyka. Jako jedinou pomůcku dostali seznam nejfrekventovanějších slov ve známém jazyce.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---






    A TAKHLE VOZILI pRAWITZA
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    nazev border collie pochazi od "borderline personality disorder"; konecne jsem na to prisel... ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: aha, dneska rucnikovy den... tak jsem poprve zapomel
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zitra rucnikovy den
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam