• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Chci se podivat, repasta id URZA:

    Consciousness and psychedelics | Peter Sjostedt-H | TEDxTruro
    https://www.youtube.com/watch?v=tV8PSevhd_M
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: taky me napadlo hodit to wikileaks....

    kazdopadne z BRMLAB IRC par navrhu:

    <i>
    16:27:02 [@phyrexian] https://securedrop.org/ a globaleaks
    16:27:06 [@Mrkva] pokud to jsou stovky MB, tak klidne predplacenka, LTE a jedes
    16:27:09 [@Jenda`] Over23: 1) právě jsi selhal, protože pokud se v příštích několika letech objeví
    balíky STB, tak půjdu za tebou
    16:27:14 [ jdluhos] ...a fizl u dveri k novymu roku popreje
    16:27:25 [@Mrkva] a jinak, opsec fail, no
    16:27:41 [@Jenda`] Over23: 2) Tesserract verze 4 (ne 3) + správně nastavit DPI dá _všechno_ (pokud to
    není psané rukou)
    16:28:26 [@Jenda`] Over23: 3) koupil bych Cockbox (https://cockbox.org/) a zahostoval to tam
    16:28:44 -!- imrich (~ZX256@unaffiliated/imrich) joins #brmlab
    16:28:47 [ jdluhos] Over23: jedna z moznosti by patrne byla mega.nz, na Novem Zelandu je historie CR
    prilis netrapi a mezi temi terabajty nelegalniho anime se nejakych par mega
    dokumentu ztrati
    16:28:57 [ Over23] Jenda`: me to nevadi, ze pujdou zamnou... nechci aby sli za nekym, kdo to bude
    hostovat ;]
    </i>

    Rad bych pri te prilezitosti patchnul tenhle projekt, ktery uz moralne dost zastaral:
    https://labka.cz/wiki/doku.php?id=project:crypto-anonymity_knowbase
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: podporujes jeste takove komunikacni protokoly jako IRC? kdyztak freenode.net/ #labka a #brmlab jsou rozhodne mista, kde se Ti bude libit
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: co se anonymniho publikovani tyce, optal bbych se tady: [ Anonymita na internetu :: TOR - FREENET - FREEPROXY - ... ] posledni dobou jsem to nejak neresil, od te doby, co jsem potreboval delat war-drive a zjistil jsem, ze problem v hospode je i hodne nalepkami polepeny notebook, ktery laka pozornost, uvedomil jsem si, ze nejsem schopny dosahnout ani relativni anonymity a tema me sice zajima, ale nepropatral jsem jej... hints and tips vitany, potazmo, pokud bys to chtel zkoumat nejak vic, dam Ti pristup na https://labka.cz a muzes z toho udelat projekt...

    Ty dokumenty jsou velke jak? da se udelat torrent nebo to hodit na uloz.to. Muzem to nekam nahostovat i ve jmenu Labka.cz, na coz bych se asi zeptal clenske zaklady, precejen to muze vest k soudum, ale zas by to drzela neziskovka, ne jednotlivec.

    Jinak takove dokumenty by urcite chtelo budto Post Belum [CRo], nebo urcite Ustav Pro Vysetrovani Zlocinu Komunismu, a to at uz Cesky nebo Slovensky [resp jeho obdoby].... taky neni problem poslat vytisky treba vedeckym knihovnam, rek bych, ze to bych umel taky zaridit, ac jsem to jeste nedelal...

    Rekni velikost, a ja Ti najdu hosting, prinejhorsim Ti nevadis SCP na nas server, ze? Pokud je to ok, tak mi pastni public key, a hurra na 193.84.207.21, akorat tam to nebude public, bude to jen pro vnitrni potrebu Labky
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    OVERDRIVE:
    ok vystracham to a hodim ti to nekam... sakra, kam?!? apropos, jak nejlepe publikovat veci anonymne? par napadu mam, nicmene jsem stale ve stadiu priprav..
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kdo s Ostraváku jde na ples? určitě a Adelaka? Co pizi, julyz, cyberian, frdk?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CYBERSTORM: Není problém stačí se domluvit na místě a času resp. míst už je poměrně dost takže - domluvit se jenom na času a hurá
    CYBERSTORM
    CYBERSTORM --- ---
    OVERDRIVE: Moc bych na URBEX chtěl. tohle jsem provozoval už jako velmi mladý :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    #howto, #note #toSelf

    CTRL + SHIFT + B - inkscape : prostudovat, jak se delaji krivky v Inkscape

    Pamatovat si, ze od Pavla chci plosnak i s PCB artem a z nej chci zkusit udelat triko projektu [nejdriv DIY pomoci sytotisku, co mam v Labce -> profesionalne]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    Venuse v kozichu, nebo sheltie s kravatou... kdo se v tom ma furt vyznat. #momentka #spatneNafocenaFotkaProPobaveni
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Schovavam k precteni, ted jdu nachvili zavrit oci, hrozne me boli hlava, nespal jsem poradne uz nekolik dnu, dnes jsem se v 11:30 vzbudil na budik, jenze jsem sel spat ve 4.... musim s tim neco udelat.

    Náhradní rodinná péče - Moravskoslezský kraj
    https://www.msk.cz/cz/socialni_oblast/nahradni-rodinna-pece-40519
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---





    Hostel Elf, na doporuceni ID Sancha, za ktere velmi dekuju. Husinecka 11; 3 dny v dvoujluzkovem, bezvadne cistem pokojiku [s pristylkou pro pripad potreby] za 1000,- CZK v Praze? Vynikajici personal hostylku, cisto a mile. Samozrejme spanelaci/portugalcici jsou proste hlucne narody, ale i tak byl v hostylku klid, kdyz bylo treba spat [ne, ze bych to moc delal, z nervozity pred obhajoubou grantu a tak obecne, ze zvyku, ale...]

    Jinak jsou tam i sdilene pokoje, nejvetsi ma cca 12 posteli, i to by se dalo zvladnout a bude to asi pak uplne za hubicku. Lokace 5min od Florence je moc prijemna. Kdo si pamatuje Hus23, tak je to vicemene nad tim podnikem [ktery uz nefunguje, pokud jsem vyrozumel dobre]...

    Hostels in Prague - Hostel Elf Prague Žižkov
    https://www.hostelelf.com/

    Za me PALEC HORE a dik Sanche.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    Zena.... dluzno podotknout Zena s Nekonecnou Trpelivosti... [a v mejch brejlich ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyjo, vedeli jste, ze jen v Moravsko-Slezskem kraji ceka rocne na adopci v radek stovek nove narozenych deti?
    Dost vazne uvazuju, ze pokud se nepodari [z jakehokoliv duvodu] dalsi vlastni potomek, tak bych si se zenou vzal jednoho "z utulku"... Vcera jsme jeli ve vlaku s pani, ktera je pestounkou,... ma 3 vlastni dospele deti, a uz odchovala tri nemluvnata [kratkodoba pestounska pece], kterezto se pak predaly do dlouhodobe pestounske pece ci na adopci. Svet mi zase otevrel oci a obratil hlavu ve smeru nekdejsi slepe skvrny...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---




    stanislav krupar : zdevastovany vychod; taky czpress 2018



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Clanek jsem jeste necetl ale Tesinskeho fotky se mi libily zas docel dost na letosnim CZPress.. dost se mi libily vlastne vsechny z Donbasu... Taky jsem zjistil ze uz to bude 6 let, kdy u me bydleli 2 couchsurferi, kteri odtamtud zdrhli pred zacinajici valkou,... ted jsou oba v Rusku a studuji, tehda jeli rok a pul na motorce, pac se nemeli kam vratit...

    Fotograf z Prahy žil s ukrajinskými vojáky v oblasti, kde mu hrozila smrt. Zachytil ženy v armádě i drsný život východu | REFRESHER.cz
    https://refresher.cz/...e-mu-hrozila-smrt-Zachytil-zeny-v-armade-i-drsny-zivot-vychodu?gdpr-accept=1
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tahe se mi libi FAKT hodne.... Cigoska v Jarovnicich truchlici nad utonulym ditetem, Cervenec 1998 Slovensko Jarovnicich... ve formatu cele zdi FAKT mocny zazitek





    Nektere z tech historickych fotek CZPress Photo
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: jinak ale ne vsechno jsou tam zajmove osoby, dohledal jsem nektery lidi, co znam a jsou tam odkazy na patricne oddeleni bezpecnsoti, ktere pri extenzivnim googleni jdou dohledat [taky v ne-ocr podobe, casto] a v tech rozkazech jsou obcas jmena primo tem osobam, ktery jsem v seznamu nasel... konkretne to byla centrala kontrarozvedky proti vnitrnimu a vnejsimu nepriteli v Bratislave... nicmene mam dojem, ze tech senamu je nekolik, nekdy se mirne lisi, v nekterych nejsou vsechny jmena, v jinem zas nejsou vsechny role a zarazeni ke konkretnim osobam,... navic mi pripadne, ze seznamy degraduji. fakt mam dojem, ze nektere lidi jsem nasel, a ted uz tam nejsou... mozna jsem jen zapometlivy, coz je ovsem s mou vizualni casti pameti temer neproveditelne... nevim, mozna paranoia... zajimave je, ze temer nikdy to nejde rozume wgetnout a grepovat, pac tam nejsou zadne oddelovace radku, a samotne searche na stankach hledaji fakt divne... chce to ponekod postprodukci, i kdyz z bashe to zas takova plichta neni...

    Jo kdyz uz jsme u bashe,... tohle me dost zaujalo, pac mam pipe logiku FAKT asi nejradej ze vsech prototypovacich metod [pac neumim psat moc v nicem jinym ;]

    Relational pipes v0.9
    https://www.abclinuxu.cz/zpravicky/relational-pipes-v0.9
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak Prazaci rozhodne jdete na Czech Press Photo, slavi 25 let, samozrejme hlavni cast [letosek] je ve Staromestske Rsadnici, nicmene v Karolinu [krom toho, ze je tam vystava zakladajicich listin + insignii jednotlivych fakult] je pak vystava best off poslednich 25 let. MOC MOC MOC hezka sonda do toho co jsme zazili a cim jsme. Letosek me tedy uplne moc neuchvatil, ale ta souhrna vystava je paradni. Jo, da se na kase koupit listek na obe vystavy najednou a asi to bude i levnejsi, jen nam to rekli, az kdyz jsme kupovali druhy listek. Zakaldajici listiny Karlovky + insignie fakult jsou zdarma a listiny jsou stala expozice, insignie jen docaska.

    Kazdopadne vsechny 4 vystavy doporucuju.

    Doporucil bych vystat si i 300 clovekovou frontu na Kupku ve Waldstejnske Jizdarne, ale pokud to neprodlouzili, tak to zkoncilo v nedeli. A byl jsem MOC rad, ze uz se nemusi stat takovehle fronty na pomerance, v tech -2 to byl dost hardcore, ale zas jako jeste videt souhrneho Kandinskeho a Maleviche a byl bych spokojeny zas na par let, co se vytvrana abstrakce tyce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam