• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tohle bych si chtel postavit:

    Tensegrita – Wikipedie
    https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Tensegrita

    Ctu asi posledni knizku od Neila Stephensona, autora Sneho, Diamantoveho Veku a Cryptonomiconu, abych jmenoval nejlepsi... v Jablecnem kramu jsem nase SevenEve, podobne jako Anathem je tematem astrofyzika, respektive kolonizuji tam vesmir. Jsem teprve na zacatku, nicmene zda se, ze cyvilizace ve verzi Archa Noemova zacne na lodi ISS.

    Pokud mate zajem o fyziku, robotiku, matematiku a jejich aplikace v prostoru, ktery je dik mikrogravitaci opravdu 3D, tak si asi uzijete peknou jizdu, vlastne jako v druhe pulce Anatemy...

    Mmchodem ctivy Shadowrun je od nej i REAMDE (ano, preklep v nazvu opravdu je), ve kterem si hraje s myslenkou digitalnich i nedigitalnich mafii a to ve svete pocitacovych her ala World of Warcraft a jine MMORPG. Konci to uplne BOZI strileckou v nejakem horskem “fly-over” statu, kde v horach bydli rodinka prepperu s vlastnim protiatomovym bunkrem pod barackem + nevycerpatelnou zasobou zbrani, plynouci z ustavniho “God has given us the right to bear the gun” (Trespassers will be shot, survivors will be shot again - mimochodem tohle extenzivni pravo na ochranu osobniho vlastnictvi bych si hrozne pral v CR, nic proti squatterum nebo technarum, ale dost by to zjednodusilo rozhodovani, jestli pozemek nekdo potrebuje, nebo ne - btw. Squatting nebo guerilla gardening jako pravni forma, ktere se u nas rika “vydrzeni” v USA samozrejme existuje, jen tam neni de jure pravni forma “vyvlastneni”)

    Oboji vyslo asi jen Eng. Reamde mam i papirove, cca 1000 stranek me bavilo kdysi cely pobyt v Uruguaji... SevenEve je jizda uz od strany 3. No posudte sami, kdyz axiom knihy zpociva v tom, ze mesic vybuchnul, roztristil se, jako jablko, do ktereho vystrelis. Jednotlive kusy (Sedum Sester) si zachovaly spolecne gravitacni centrum, okolo ktereho obihaji,... jenomze v tom je prave ten problem... (dokaze nekdo odhadnout, co nastane jako vysledek aplikovane fyziky na strane cca 20? Pokud jo, ma u me pivo. Jo a nejsou to vlny, ktere by se prestaly tristit o pobrezi... tedy zpocatku. Spis jako... no VELKY proble.)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CYBERSTORM: To chces mluvit s Base48, maji pristup do kolektoru pod Brnem. Dokonce snad legalne!
    CYBERSTORM
    CYBERSTORM --- ---
    OVERDRIVE: já se nejvíce těším na ty inženýrské sítě :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo nejake ty starsi urbexy v okoli Metan CIty... FRDK, kdyztak pastni GPSka na nejaka zajimava mista do posty, vymenim za to, co sam znam...

    gallery:gallery [Labka Hackerspace Ostrava]
    https://labka.cz/wiki/doku.php?id=gallery:gallery
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Chci se podivat, repasta id URZA:

    Consciousness and psychedelics | Peter Sjostedt-H | TEDxTruro
    https://www.youtube.com/watch?v=tV8PSevhd_M
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: taky me napadlo hodit to wikileaks....

    kazdopadne z BRMLAB IRC par navrhu:

    <i>
    16:27:02 [@phyrexian] https://securedrop.org/ a globaleaks
    16:27:06 [@Mrkva] pokud to jsou stovky MB, tak klidne predplacenka, LTE a jedes
    16:27:09 [@Jenda`] Over23: 1) právě jsi selhal, protože pokud se v příštích několika letech objeví
    balíky STB, tak půjdu za tebou
    16:27:14 [ jdluhos] ...a fizl u dveri k novymu roku popreje
    16:27:25 [@Mrkva] a jinak, opsec fail, no
    16:27:41 [@Jenda`] Over23: 2) Tesserract verze 4 (ne 3) + správně nastavit DPI dá _všechno_ (pokud to
    není psané rukou)
    16:28:26 [@Jenda`] Over23: 3) koupil bych Cockbox (https://cockbox.org/) a zahostoval to tam
    16:28:44 -!- imrich (~ZX256@unaffiliated/imrich) joins #brmlab
    16:28:47 [ jdluhos] Over23: jedna z moznosti by patrne byla mega.nz, na Novem Zelandu je historie CR
    prilis netrapi a mezi temi terabajty nelegalniho anime se nejakych par mega
    dokumentu ztrati
    16:28:57 [ Over23] Jenda`: me to nevadi, ze pujdou zamnou... nechci aby sli za nekym, kdo to bude
    hostovat ;]
    </i>

    Rad bych pri te prilezitosti patchnul tenhle projekt, ktery uz moralne dost zastaral:
    https://labka.cz/wiki/doku.php?id=project:crypto-anonymity_knowbase
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: podporujes jeste takove komunikacni protokoly jako IRC? kdyztak freenode.net/ #labka a #brmlab jsou rozhodne mista, kde se Ti bude libit
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: co se anonymniho publikovani tyce, optal bbych se tady: [ Anonymita na internetu :: TOR - FREENET - FREEPROXY - ... ] posledni dobou jsem to nejak neresil, od te doby, co jsem potreboval delat war-drive a zjistil jsem, ze problem v hospode je i hodne nalepkami polepeny notebook, ktery laka pozornost, uvedomil jsem si, ze nejsem schopny dosahnout ani relativni anonymity a tema me sice zajima, ale nepropatral jsem jej... hints and tips vitany, potazmo, pokud bys to chtel zkoumat nejak vic, dam Ti pristup na https://labka.cz a muzes z toho udelat projekt...

    Ty dokumenty jsou velke jak? da se udelat torrent nebo to hodit na uloz.to. Muzem to nekam nahostovat i ve jmenu Labka.cz, na coz bych se asi zeptal clenske zaklady, precejen to muze vest k soudum, ale zas by to drzela neziskovka, ne jednotlivec.

    Jinak takove dokumenty by urcite chtelo budto Post Belum [CRo], nebo urcite Ustav Pro Vysetrovani Zlocinu Komunismu, a to at uz Cesky nebo Slovensky [resp jeho obdoby].... taky neni problem poslat vytisky treba vedeckym knihovnam, rek bych, ze to bych umel taky zaridit, ac jsem to jeste nedelal...

    Rekni velikost, a ja Ti najdu hosting, prinejhorsim Ti nevadis SCP na nas server, ze? Pokud je to ok, tak mi pastni public key, a hurra na 193.84.207.21, akorat tam to nebude public, bude to jen pro vnitrni potrebu Labky
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    OVERDRIVE:
    ok vystracham to a hodim ti to nekam... sakra, kam?!? apropos, jak nejlepe publikovat veci anonymne? par napadu mam, nicmene jsem stale ve stadiu priprav..
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kdo s Ostraváku jde na ples? určitě a Adelaka? Co pizi, julyz, cyberian, frdk?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CYBERSTORM: Není problém stačí se domluvit na místě a času resp. míst už je poměrně dost takže - domluvit se jenom na času a hurá
    CYBERSTORM
    CYBERSTORM --- ---
    OVERDRIVE: Moc bych na URBEX chtěl. tohle jsem provozoval už jako velmi mladý :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    #howto, #note #toSelf

    CTRL + SHIFT + B - inkscape : prostudovat, jak se delaji krivky v Inkscape

    Pamatovat si, ze od Pavla chci plosnak i s PCB artem a z nej chci zkusit udelat triko projektu [nejdriv DIY pomoci sytotisku, co mam v Labce -> profesionalne]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    Venuse v kozichu, nebo sheltie s kravatou... kdo se v tom ma furt vyznat. #momentka #spatneNafocenaFotkaProPobaveni
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Schovavam k precteni, ted jdu nachvili zavrit oci, hrozne me boli hlava, nespal jsem poradne uz nekolik dnu, dnes jsem se v 11:30 vzbudil na budik, jenze jsem sel spat ve 4.... musim s tim neco udelat.

    Náhradní rodinná péče - Moravskoslezský kraj
    https://www.msk.cz/cz/socialni_oblast/nahradni-rodinna-pece-40519
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---





    Hostel Elf, na doporuceni ID Sancha, za ktere velmi dekuju. Husinecka 11; 3 dny v dvoujluzkovem, bezvadne cistem pokojiku [s pristylkou pro pripad potreby] za 1000,- CZK v Praze? Vynikajici personal hostylku, cisto a mile. Samozrejme spanelaci/portugalcici jsou proste hlucne narody, ale i tak byl v hostylku klid, kdyz bylo treba spat [ne, ze bych to moc delal, z nervozity pred obhajoubou grantu a tak obecne, ze zvyku, ale...]

    Jinak jsou tam i sdilene pokoje, nejvetsi ma cca 12 posteli, i to by se dalo zvladnout a bude to asi pak uplne za hubicku. Lokace 5min od Florence je moc prijemna. Kdo si pamatuje Hus23, tak je to vicemene nad tim podnikem [ktery uz nefunguje, pokud jsem vyrozumel dobre]...

    Hostels in Prague - Hostel Elf Prague Žižkov
    https://www.hostelelf.com/

    Za me PALEC HORE a dik Sanche.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    Zena.... dluzno podotknout Zena s Nekonecnou Trpelivosti... [a v mejch brejlich ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyjo, vedeli jste, ze jen v Moravsko-Slezskem kraji ceka rocne na adopci v radek stovek nove narozenych deti?
    Dost vazne uvazuju, ze pokud se nepodari [z jakehokoliv duvodu] dalsi vlastni potomek, tak bych si se zenou vzal jednoho "z utulku"... Vcera jsme jeli ve vlaku s pani, ktera je pestounkou,... ma 3 vlastni dospele deti, a uz odchovala tri nemluvnata [kratkodoba pestounska pece], kterezto se pak predaly do dlouhodobe pestounske pece ci na adopci. Svet mi zase otevrel oci a obratil hlavu ve smeru nekdejsi slepe skvrny...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---




    stanislav krupar : zdevastovany vychod; taky czpress 2018



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam