• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Vidis, v tom zamku jsem byl pred vyhorenim, jeste me odtamtad hnali nejaci mistni, ze co tam lezu... teda asi je to ten samy. Znas Sklabinu? Je tam zajimava zricenina hradku, vicemene z ni stoji jen donzon (branova vez)... chodival jsem tam strilet aursoft a banda, co v donzonu bydlela, rozebirala kusy hradu a z nich stavela jine. Byli to vsechno kluci na kluky, takze to melo jeste kouzlo nechteneho ;) kazdopadne okolo Sklabinskeho Podzamku mi pripadne, ze je tam hrozne krasne... takovy kopecky za hrebenem Velke Fatry, chapu-li to bez mapy dobre.
    Jinak na Vrutkac mam dceru a bejvalou zenu, s kterou jsem v pratelskem vztahu, takze neni potiz tam zajet a pochodit trocha kopce, neb dat jen par piv ... chtel bych si dat Velkou Fatru, vicemene sem tam nikdy nebyl na ture, ani mistni to moc nechodi... jinak mam par doporuceni na nejake dobre doliny. Vetsinou takove, ve kterych je treba horky pramen, ale uz ne lazne, takze sebou proste uprostred tury jebnes do kaluze, co ma 42*C a vodu, ze bys jeji vuni a chut moh krajet... nebo je tam pry jedna, kde jsou na ricce desitky ruznych vice-mene zachovanych vodou pohanenych technologii (mlyny, kovarny, turbiny,...)...

    Mmchodem bylo by dobry vykopat i id Disparity, na turu k Hyene, ale nejak jsem s nim uz dyl nemluvil. To by byla dobra nesvata trojka, Overdrive, Disparity a Mistek ;€
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Byli jste na Fatře?? Neke. Já tež, Kľak, fačkovský, neasi. A pak dál, do Strečna.
    Stavil jsem se podívat na exzámek do Kunerádu, od minule stihl znovu vyhořet.
    Dám posléze víc fotek do ruin...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Ty ne, vole! Ale lidi, no darmo mluvit...

    Zrovna jsme dojeli z kopcu... Fatra



    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Jé, aha.
    No víš - letos jsem vylezl na kopec prvně, tak jsem tohle nevěděl. Dobře, už budu chodit třicetikilometrové túry pouze v kožuchu, když je ve čtyři tma a chodníky uzavreté, aspoň tam nebude tolik lidí.
    Hlavně když nebudou ty bouřky :-p
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: v lete se hrebeny nechodi, nebo od 6 od rana do max 12... to ti rekne kazdej, kdo v horach zije nebo pracoval (ja treba ;)

    Z ruského přístavu vyplula elektrárna, o níž odborníci mluví jako o plovoucím Černobylu | REFRESHER.cz
    https://refresher.cz/...la-elektrarna-o-niz-odbornici-mluvi-jako-o-plovoucim-Cernobylu?gdpr-accept=1
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Jo, je to maras. Už jsem měl letos na horách dvě blízká setkání s bouřkou a předevčírem jsem se kvůli další raději vrátil z malofatranského Kľaku dolů. Ráno jsem to lezl znovu a když jsem pak předbíhal jednoho Pražáka s dvěmi dětmi, říkal mi, že spali ve stanu kousek pod vrcholem a večer práskl blesk kousek od nich.
    Jsem z těch bouřek už letos krapet nervózní.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hura na Maguru proti bource

    V Tatrách zabil při bouři blesk pět turistů, jeden je Čech. Nejméně dalších osmdesát je zraněných | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/polsko-blesk-mrtvi-boure-tatry_1908221516_dok
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Ještě jednou napíšeš Rakouzsko a přestanu Tě sledovat, voe ;-p
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo a taky sukajici lvi v muzeu zvireny a kamenu + moderniho umeni (taktilniho - takze treba teremin)....

    Jinak finalne jsem se zamiloval... vodu mam rad hodne, ale ted FAKT chci kayak!!! Svoboda kone, revolveru a lodi, ta romantika... do jara setrim na Zed Torro
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    No jeste muzem Rakozske gotiky (13-15.st na obrazcich, kameny na poharu jsou samo prave a pohar je zlaty... prumerny smaragd jako nehet maliku...)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: Na nejakej mejdan bysem prijel. Ted jsem par tydnu byl na sracku rozbitej ze zlomenejch zeber a tak... pak jsme byli s Adelajkou na rece Salze, splavovat... ted jsem zas online, a dluzim hromadu odpovedi snad na kazdem kanale...

    Kazdopadne Altmont (kousek od Palfau, Rakouzsko)... barokni knihovna s neogotickym kostelem; misto, kde se nasel rukopis z 8.st a mj i legendy o Parsifalovi (10.st)... ten rukopis je nejstarsi kodifikovana Nemcina...

    No takze Barokni knihovna nejstarsiho knezskeho radu (ma motto Ora at labora... vite, co to znamena? A ktery to byl rad?)



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam